reklama

gól

Výpis příspěvků ke štítku „gól“

Vstřelil gól, do smíchu mu ale nebylo. Hvězda Ajaxu tvrdě narazila rozkrokem do tyče

4. listopadu 2021 14:29

Snad každý muž ví, jak bolí tvrdý úder do intimních oblastí. Následují minuty utrpení v předklonu, skákání na patách a v krajním případě i odjezd do nemocnice. Své o tom může po středečním duelu Ligy mistrů vyprávět 32letý záložník nizozemského Ajaxu Amsterdam Dušan Tadič. Těšit ho však může, že po smolném nárazu do tyče skončil nezraněn, jeho celek porazil Dortmund a postoupil ze základní skupiny.

Gól mistrům světa a šílenství začalo. Oslava maďarského střelce vyděsila reportérku

19. června 2021 20:19

Maďarští fotbalisté opilí domácí vyprodanou Puskás Arenou na Euru dlouho sahali po bodech už v utkání s Portugalskem, nicméně silný závěr týmu kolem Cristiana Ronalda nakonec přinesl jejich prohru. Šok ale přišel hned v dalším zápase. Svěřenci italského kouče Marca Rossiho dokázali remizovat 1:1 se světovými šampiony z Francie. Když šla maďarská reprezentace do vedení, málem spadl stadion. A obří euforii na vlastní kůži pocítila reportérka, která měla stanoviště hned vedle trávníku.

Schick jako Spider-Man, který zamotal Marshalla do sítě. Český gól pobláznil internet

14. června 2021 18:46

Gól, který pobláznil celý fotbalový svět. Druhá trefa českého útočníka Patrika Schicka z utkání na fotbalovém Euru proti Skotsku pobláznila internet. Výstavní rána z poloviny hřiště bude určitě aspirovat na nejhezčí trefu celého turnaje, ihned po pondělním zápase, jenž Češi vyhráli 2:0, se ale stala předmětem fórků a komentářů na sociálních sítích.

reklama