hala

Výpis příspěvků ke štítku „hala“

Plameny zachvátily halu v Zápech. Škody budou vysoké, vše se ale obešlo bez zranění

1. července 2022 21:29
Aktualizováno

Hasiči strhávají halu, která začala hořet v pátek večer v Zápech u Prahy. Byly v ní uskladněny autodíly, oleje a plynové lahve. Škoda dosáhne podle majitele společnosti AD Partner asi 100 milionů korun, na místě vyšetřují hasiči s pomocí dronů a výškové techniky, řekla mluvčí středočeských hasičů Dagmar Zemanová. Na stanovení výše škody je podle ní zatím brzy. Při požáru nebyl nikdo zraněn.

Požár hal v Mladé Boleslavi: Hasiči zlikvidovali oheň po více než sedmnácti hodinách

29. ledna 2022 22:29
Aktualizováno

Zhruba po 17 hodinách uhasili v neděli před 13:30 hasiči rozsáhlý požár výrobních a skladovacích hal poblíž nádraží v Mladé Boleslavi. Od sobotních 20:30 oheň likvidovalo přes 100 hasičů a kolem 40 hasičských aut, několik hodin platil nejvyšší stupeň požárního poplachu. Škoda podle předběžných odhadů policie přesáhne jednu miliardu, příčinu požáru zjišťují vyšetřovatelé. Zraněn nebyl nikdo.

Hasiči dohašují požár haly v Uhříněvsi. Lidé už mohou větrat, příčina se vyšetřuje

26. července 2021 09:38

Hasiči v pondělí ráno dohašují ohniska požáru, který se v neděli odpoledne rozhořel v pražské Uhříněvsi. Hořela tam skladovací hala a částečně se zřítila. Lidé z okolí už mohou větrat, uvedli na Twitteru pražští hasiči. V neděli večer doporučili, aby obyvatelé z preventivních důvodů nevětrali. Příčinu požáru dál zjišťují vyšetřovatelé hasičů i policie.

V pražské Uhříněvsi hořela hala, slyšet byly silné exploze. Škoda je přes sto milionů

25. července 2021 17:52
Aktualizováno

V pražské Uhříněvsi hořela skladovací hala o ploše 10 krát 30 metrů. Kvůli většímu počtu zasahujících jednotek hasičů byl vyhlášen třetí stupeň požárního poplachu. Podle informací CNN Prima NEWS byly na místě slyšet silné exploze, k vidění byl také veliký dým. Došlo k destrukci střešní konstrukce a částečnému zřícení boční stěny haly. Odhad škody je více než sto milionů korun. Příčinu vyšetřuje hasičský a policejní vyšetřovatel.

Mohutný požár v pražských Letňanech. Škody ve veletržním areálu činí až 200 milionů

2. července 2021 05:30
Aktualizováno

V pražských Letňanech v pátek ráno hořela vstupní hala, která je součástí veletržního areálu. Nyní se v ní konala výstava stanů a vybavení do přírody. Podle předběžných odhadů je škoda 150 až 200 milionů korun. Provozovatel areálu, společnost ABF, bude halu rekonstruovat. Nikdo nebyl zraněn. Příčinu požáru zjišťují vyšetřovatelé.

Masivní požár haly v Sendražicích způsobil škodu za 15 milionů, odhadují hasiči

14. ledna 2021 17:43
Aktualizováno

V Sendražicích na Královéhradecku zachvátily plameny skladovací halu o rozměrech 50 krát 20 metrů. Uvnitř byly různé materiály, včetně plastů, olejů a pneumatik. Lidé v okolí měli proto doporučeno nevětrat. Na místo přijelo 11 jednotek hasičů, z toho čtyři profesionální, popsala mluvčí krajských hasičů Martina Götzová.

Na Semilsku hoří výrobní a skladovací hala, hasiči vyhlásili zvláštní stupeň poplachu

28. října 2020 19:00
Aktualizováno

Na Semilsku hoří výrobní a skladovací hala, hasiči vyhlásili zvláštní stupeň poplachu. Zasahují jednotky z Libereckého a Královéhradeckého kraje. „Jedná se o požár objektu v plném rozsahu." popsali hasiči, kteří vyhlásili zvláštní stupeň poplachu. K průmyslové stavbě v Roztokách u Jilemnice už vyjelo 10 jednotek. „Na místě probíhá mezikrajská spolupráce," popsali stručně zasahující liberečtí hasiči na Twitteru.