reklama

hala

Výpis příspěvků ke štítku „hala“

Hasiči dohašují požár haly v Uhříněvsi. Lidé už mohou větrat, příčina se vyšetřuje

Hasiči v pondělí ráno dohašují ohniska požáru, který se v neděli odpoledne rozhořel v pražské Uhříněvsi. Hořela tam skladovací hala a částečně se zřítila. Lidé z okolí už mohou větrat, uvedli na Twitteru pražští hasiči. V neděli večer doporučili, aby obyvatelé z preventivních důvodů nevětrali. Příčinu požáru dál zjišťují vyšetřovatelé hasičů i policie.

V pražské Uhříněvsi hořela hala, slyšet byly silné exploze. Škoda je přes sto milionů

Aktualizováno

V pražské Uhříněvsi hořela skladovací hala o ploše 10 krát 30 metrů. Kvůli většímu počtu zasahujících jednotek hasičů byl vyhlášen třetí stupeň požárního poplachu. Podle informací CNN Prima NEWS byly na místě slyšet silné exploze, k vidění byl také veliký dým. Došlo k destrukci střešní konstrukce a částečnému zřícení boční stěny haly. Odhad škody je více než sto milionů korun. Příčinu vyšetřuje hasičský a policejní vyšetřovatel.

Mohutný požár v pražských Letňanech. Škody ve veletržním areálu činí až 200 milionů

Aktualizováno

V pražských Letňanech v pátek ráno hořela vstupní hala, která je součástí veletržního areálu. Nyní se v ní konala výstava stanů a vybavení do přírody. Podle předběžných odhadů je škoda 150 až 200 milionů korun. Provozovatel areálu, společnost ABF, bude halu rekonstruovat. Nikdo nebyl zraněn. Příčinu požáru zjišťují vyšetřovatelé.

Na Semilsku hoří výrobní a skladovací hala, hasiči vyhlásili zvláštní stupeň poplachu

Aktualizováno

Na Semilsku hoří výrobní a skladovací hala, hasiči vyhlásili zvláštní stupeň poplachu. Zasahují jednotky z Libereckého a Královéhradeckého kraje. „Jedná se o požár objektu v plném rozsahu." popsali hasiči, kteří vyhlásili zvláštní stupeň poplachu. K průmyslové stavbě v Roztokách u Jilemnice už vyjelo 10 jednotek. „Na místě probíhá mezikrajská spolupráce," popsali stručně zasahující liberečtí hasiči na Twitteru.

V Košťanech na Teplicku stále zasahují hasiči u hořící haly s papírem

Aktualizováno

Požár v Košťanech na Teplicku v pátek večer zachvátil halu plnou papíru. Kouř byl na sklonku dne vidět z širokého okolí. Hasiči nejprve změnili druhý stupeň požárního poplachu na třetí a na místo přijely původním osmi jednotkám posily. Zásah ale pokračuje i v sobotu. Výše škody dle odhadů přesáhne pět milionů korun. Třetí stupeň poplachu už na místě ale není. Informoval o tom krajský operační důstojník hasičů v Ústeckém kraji Jiří Čapek.

V Praze hoří hala s odpadem. Na místě zasahují desítky hasičů, požár je pod kontrolou

Aktualizováno

V ulici U Technoplynu na rozhraní pražských Kyjí a Malešic hoří hala s odpadem. Kvůli vysokému počtu zasahujících hasičů byl na místě vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu. Kouř z požáru je viditelný z mnoha míst v hlavním městě. V hale nebyl žádný člověk. Po čtyřech a půl hodinách hasiči lokalizovali požár, plameny už se dále nešíří, pokračuje ale dohašování ohnisek.

reklama