reklama

hala

Výpis příspěvků ke štítku „hala“

Hasiči dohašují požár haly v Uhříněvsi. Lidé už mohou větrat, příčina se vyšetřuje

26. července 2021 09:38

Hasiči v pondělí ráno dohašují ohniska požáru, který se v neděli odpoledne rozhořel v pražské Uhříněvsi. Hořela tam skladovací hala a částečně se zřítila. Lidé z okolí už mohou větrat, uvedli na Twitteru pražští hasiči. V neděli večer doporučili, aby obyvatelé z preventivních důvodů nevětrali. Příčinu požáru dál zjišťují vyšetřovatelé hasičů i policie.

V pražské Uhříněvsi hořela hala, slyšet byly silné exploze. Škoda je přes sto milionů

25. července 2021 17:52
Aktualizováno

V pražské Uhříněvsi hořela skladovací hala o ploše 10 krát 30 metrů. Kvůli většímu počtu zasahujících jednotek hasičů byl vyhlášen třetí stupeň požárního poplachu. Podle informací CNN Prima NEWS byly na místě slyšet silné exploze, k vidění byl také veliký dým. Došlo k destrukci střešní konstrukce a částečnému zřícení boční stěny haly. Odhad škody je více než sto milionů korun. Příčinu vyšetřuje hasičský a policejní vyšetřovatel.

Mohutný požár v pražských Letňanech. Škody ve veletržním areálu činí až 200 milionů

2. července 2021 05:30
Aktualizováno

V pražských Letňanech v pátek ráno hořela vstupní hala, která je součástí veletržního areálu. Nyní se v ní konala výstava stanů a vybavení do přírody. Podle předběžných odhadů je škoda 150 až 200 milionů korun. Provozovatel areálu, společnost ABF, bude halu rekonstruovat. Nikdo nebyl zraněn. Příčinu požáru zjišťují vyšetřovatelé.

Masivní požár haly v Sendražicích způsobil škodu za 15 milionů, odhadují hasiči

14. ledna 2021 17:43
Aktualizováno

V Sendražicích na Královéhradecku zachvátily plameny skladovací halu o rozměrech 50 krát 20 metrů. Uvnitř byly různé materiály, včetně plastů, olejů a pneumatik. Lidé v okolí měli proto doporučeno nevětrat. Na místo přijelo 11 jednotek hasičů, z toho čtyři profesionální, popsala mluvčí krajských hasičů Martina Götzová.

Na Semilsku hoří výrobní a skladovací hala, hasiči vyhlásili zvláštní stupeň poplachu

28. října 2020 19:00
Aktualizováno

Na Semilsku hoří výrobní a skladovací hala, hasiči vyhlásili zvláštní stupeň poplachu. Zasahují jednotky z Libereckého a Královéhradeckého kraje. „Jedná se o požár objektu v plném rozsahu." popsali hasiči, kteří vyhlásili zvláštní stupeň poplachu. K průmyslové stavbě v Roztokách u Jilemnice už vyjelo 10 jednotek. „Na místě probíhá mezikrajská spolupráce," popsali stručně zasahující liberečtí hasiči na Twitteru.

V Košťanech na Teplicku stále zasahují hasiči u hořící haly s papírem

4. září 2020 20:19
Aktualizováno

Požár v Košťanech na Teplicku v pátek večer zachvátil halu plnou papíru. Kouř byl na sklonku dne vidět z širokého okolí. Hasiči nejprve změnili druhý stupeň požárního poplachu na třetí a na místo přijely původním osmi jednotkám posily. Zásah ale pokračuje i v sobotu. Výše škody dle odhadů přesáhne pět milionů korun. Třetí stupeň poplachu už na místě ale není. Informoval o tom krajský operační důstojník hasičů v Ústeckém kraji Jiří Čapek.

V Praze hoří hala s odpadem. Na místě zasahují desítky hasičů, požár je pod kontrolou

25. července 2020 12:56
Aktualizováno

V ulici U Technoplynu na rozhraní pražských Kyjí a Malešic hoří hala s odpadem. Kvůli vysokému počtu zasahujících hasičů byl na místě vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu. Kouř z požáru je viditelný z mnoha míst v hlavním městě. V hale nebyl žádný člověk. Po čtyřech a půl hodinách hasiči lokalizovali požár, plameny už se dále nešíří, pokračuje ale dohašování ohnisek.

reklama