CNN Prima News hamburger

hamburger

Výpis příspěvků ke štítku „hamburger“

Soutěžte se Showtimem o vstupenky na Burgerfest a dárkový balíček

1. září 2022 20:00

Užijte si záplavu chutí na 11. ročníku Burgerfestu, který se bude konat už tento víkend 2. až 4. září na Výstavišti Holešovice v Praze. Konec léta bude i tentokrát patřit akci plné dobrého jídla, pití a zábavy. Nebude chybět ani Prima FRESH se svou cooking stagí, plnou nabitého programu. Již potřetí se akce spojí s Prague Harley Days, které letos slaví své 10. výročí. Jako novinka letošního roku vás čeká adrenalin zóna, která má za úkol nabízet nejen unikátní podívanou, ale také možnost relaxace, program pro celou rodinu i zážitky. Stačí nám odpovědět na soutěžní otázku a pak už jen počkat a mít trochu toho štěstíčka!

Rusko si z trucu založilo vlastní fastfood Strýček Váňa. Logem se podobá McDonald's

17. března 2022 12:31

Fastfoodový gigant McDonald's uzavřel minulý týden v Rusku své prodejny v reakci na invazi na Ukrajinu. V největší zemi světa se tak narychlo zakládá fastfoodový řetězec Strýček Váňa, který má znovu rozradostnit miliony lidí, kteří oplakávají odchod svých oblíbených burgerů. Ruská franšíza se logem až příliš nápadně podobá svému americkému vzoru.

Hrozně mi vadí, jak jsou lidé v jídle pokrytečtí, říká Roman Vaněk

18. srpna 2021 08:51

Po několika měsících mohl Roman Vaněk znovu otevřít svůj Pražský kulinářský institut, kde špičkoví kuchaři učí laiky nejrůznější gastro fígle. Snaží se také lidem vysvětlit, že není dobré podléhat moderním gastro trendům a zbytečně se omezovat. „Ani já občas nepohrdnu dobrým fast foodem,“ říká Vaněk v rozhovoru pro týdeník 5plus2.