Hana Zagorová zůstala v nemocnici. Její partner prozradil, jak na tom je a kdy ji pustí

Štefan Margita v pondělí pokřtil nové album. Kmotrou mu měla být jeho partnerka Hana Zagorová, ta je ale stále v nemocnici. Jak na tom zpěvačka je a kdy ji pustí?

Štefan Margita v pondělí pokřtil nové album Na správné cestě a na správně cestě je prý i zdravotní stav jeho manželky Hany Zagorové. „Hanička bude brzo doma a já už se nemůžu dočkat. Když už řekla, že chce svoje krémy, parfém a už si i vybírá, jaké povlečení by chtěla mít, to už znamená, že je na dobré cestě,“ řekl.

Margita před několika dny prozradil, že by měli Zagorovou pustit už ke konci minulého týdne, to se však nestalo. „Dělají ještě nějaké kontroly a čekají na výsledky. Lékaři jí teď podávají transfuze a chtějí zjistit, jak dlouho to s nimi vydrží. Je hodně důležité, aby se termín stále zkracoval a zkracoval,“ vysvětlil Margita.

Zpěvačku nedávno odvezla záchranka z jejího bytu v Praze do nemocnice. 75letá Zagorová už od léta bojuje s postcovidovým syndromem. Margita byl v tu dobu v Košicích, jakmile se ale dozvěděl o stavu své ženy, okamžitě zrušil koncert a odletěl do Prahy.

„Pánbůh mě nejspíše osvítil. Nesmírně jsem se vylekal, stejně jako celá rodina. Jak Hanka chodí na krev a destičky, měla jich pravděpodobně tak málo, že cítila, jak je jí špatně. Vstala a zřejmě si chtěla zavolat o pomoc, protože se vedle postele našel telefon, ale upadla. U postele máme i stojan na CD, to vše na ni spadlo. Pak se už neprobrala, neslyšela, když lidé klepali a zvonili. Hned poté, co se do bytu dostali, zavolali záchranku a odvezli ji do nemocnice,“ popsal moment, kdy zkolabovala.

Zagorová má pro manžela přichystaný dárek

Dnes už se její zdravotní stav výrazně zlepšil. „Náladu má dobrou. Ráno jsme spolu mluvili a smála se. Kouká na televizi a hodně si čte. Dokonce se sestřičky smály, že čte detektivky, takže náladu má výbornou,“ prozradil Margita. Tento týden by ji už podle něj mohli opravdu propustit. Bohužel nestihla křest nového alba jejího manžela.

„Myslím, že jí to líto bylo, ale říkala že budu mít kolem sebe hodně lidí, kteří ji a mě mají rádi – a dneska se to potvrdilo,“ svěřil se Margita. „Ale přála mi hodně štěstí a říkala, že to určitě bude krásné a že má v telefonu moji desku, že ji bude poslouchat,“ doplnil.

Jeho manželka ho tak podporuje i na dálku a prý má pro něj připravený i dárek. „Zrovna dneska mi volala, že má pro mě dárek, tak se moc těším, co to bude. A až ji pustí z nemocnice, zase začneme vysílat její Nedělní rande a všechno se vrátí zpátky. Těšíme se na práci na jejím novém albu s panem Hádlem a na nové koncerty, které musela přeložit. A diváci se můžou určitě těšit na její Lucernu, kam se s Barunkou moc těšíme,“ uzavřel Margita.

Tagy: