reklama

Hana Zagorová zůstala v nemocnici. Její partner prozradil, jak na tom je a kdy ji pustí

Štefan Margita v pondělí pokřtil nové album. Kmotrou mu měla být jeho partnerka Hana Zagorová, ta je ale stále v nemocnici. Jak na tom zpěvačka je a kdy ji pustí?

reklama

Štefan Margita v pondělí pokřtil nové album Na správné cestě a na správně cestě je prý i zdravotní stav jeho manželky Hany Zagorové. „Hanička bude brzo doma a já už se nemůžu dočkat. Když už řekla, že chce svoje krémy, parfém a už si i vybírá, jaké povlečení by chtěla mít, to už znamená, že je na dobré cestě,“ řekl.

Margita před několika dny prozradil, že by měli Zagorovou pustit už ke konci minulého týdne, to se však nestalo. „Dělají ještě nějaké kontroly a čekají na výsledky. Lékaři jí teď podávají transfuze a chtějí zjistit, jak dlouho to s nimi vydrží. Je hodně důležité, aby se termín stále zkracoval a zkracoval,“ vysvětlil Margita.

Zpěvačku nedávno odvezla záchranka z jejího bytu v Praze do nemocnice. 75letá Zagorová už od léta bojuje s postcovidovým syndromem. Margita byl v tu dobu v Košicích, jakmile se ale dozvěděl o stavu své ženy, okamžitě zrušil koncert a odletěl do Prahy.

„Pánbůh mě nejspíše osvítil. Nesmírně jsem se vylekal, stejně jako celá rodina. Jak Hanka chodí na krev a destičky, měla jich pravděpodobně tak málo, že cítila, jak je jí špatně. Vstala a zřejmě si chtěla zavolat o pomoc, protože se vedle postele našel telefon, ale upadla. U postele máme i stojan na CD, to vše na ni spadlo. Pak se už neprobrala, neslyšela, když lidé klepali a zvonili. Hned poté, co se do bytu dostali, zavolali záchranku a odvezli ji do nemocnice,“ popsal moment, kdy zkolabovala.

Zagorová má pro manžela přichystaný dárek

Dnes už se její zdravotní stav výrazně zlepšil. „Náladu má dobrou. Ráno jsme spolu mluvili a smála se. Kouká na televizi a hodně si čte. Dokonce se sestřičky smály, že čte detektivky, takže náladu má výbornou,“ prozradil Margita. Tento týden by ji už podle něj mohli opravdu propustit. Bohužel nestihla křest nového alba jejího manžela.

„Myslím, že jí to líto bylo, ale říkala že budu mít kolem sebe hodně lidí, kteří ji a mě mají rádi – a dneska se to potvrdilo,“ svěřil se Margita. „Ale přála mi hodně štěstí a říkala, že to určitě bude krásné a že má v telefonu moji desku, že ji bude poslouchat,“ doplnil.

Jeho manželka ho tak podporuje i na dálku a prý má pro něj připravený i dárek. „Zrovna dneska mi volala, že má pro mě dárek, tak se moc těším, co to bude. A až ji pustí z nemocnice, zase začneme vysílat její Nedělní rande a všechno se vrátí zpátky. Těšíme se na práci na jejím novém albu s panem Hádlem a na nové koncerty, které musela přeložit. A diváci se můžou určitě těšit na její Lucernu, kam se s Barunkou moc těšíme,“ uzavřel Margita.

Tagy:

Hlavní zprávy

Pokud restrikce nezaberou, omezíme velké akce, hrozí Vojtěch. Lockdown ale nebude
Nový den

Pokud restrikce nezaberou, omezíme velké akce, hrozí Vojtěch. Lockdown ale nebude

Od zpřísnění opatření se očekává jediné – tlumit šíření koronaviru. Pokud nastávající restrikce nezaberou, budou nás ale čekat další změny, uvedl v pořadu Nový den ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO). Omezené by mohly být například hromadné akce. Lockdown ale podle něj nehrozí, a to právě díky očkovaným. Těch je v Česku přes šest milionů. Nebylo by to spravedlivé, míní Vojtěch.

Sledujte ŽIVĚ K věci s Rakušanem: Jak pokračují povolební vyjednávání nejen s Piráty?
Sledujte v TV

Sledujte ŽIVĚ K věci s Rakušanem: Jak pokračují povolební vyjednávání nejen s Piráty?

Jsem připraven hlasovat pro dočasné odebrání pravomocí prezidenta, v dané situaci není jiné řešení. To říká předseda hnutí Starostové a nezávislí Vít Rakušan. Kdy by se tak mělo stát? Jak pokračují povolební vyjednávání a neobává se roztříštění koalice, na kterou před volbami vsadil? A jak zkrotit další koronavirovou vlnu, která se na Česko žene? Sledujte pořad K věci na CNN Prima NEWS od 12:30.

Lidé jsou v krizi a energošmejdi mají žně. Nového dodavatele hledejte s rozvahou

Téma: Rádce

Pečlivě číst nabídky a smlouvy dodavatelů energie a nenaletět takzvaným energetickým šmejdům. To jsou dvě zásadní rady pro spotřebitele, kterých se týká dobrovolná či aktuálním děním vynucená změna dodavatelů energií. Těmito tipy nabádá k opatrnosti třeba ředitel Teplárenského sdružení Martin Hájek. „Řada lidí je v krizové situaci a energetičtí šmejdi budou mít žně,“ varoval v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Kolář šéfem zahraničí? Zneužívají Zemanův stav, zní z Ruska. Bojí se mě, směje se politik

Bitva u nemocničního pokoje. Touto větou ruská agentura TASS korunovala článek o situaci v Česku. Další ruská média se pustila do spekulací o tom, komu se dočasné odebrání Zemanových pravomocí vůbec hodí. A v neposlední řadě se Rusové pozastavují i nad tím, že české ministerstvo zahraničí možná povede muž stojící za odstraněním pražské sochy maršála Koněva, starosta Prahy 6 Ondřej Kolář.

Bohdalová dostane od Zemana Řád bílého lva. Kdo další je na seznamu vyznamenaných?

Letošní slavnostní předávání státních vyznamenání se zřejmě konat nebude. Už teď je však jasné, kdo by ocenění z rukou Miloše Zemana měl získat. Ostatně i proto, že ceremoniál byl z minulého roku odložen na letošek, a to kvůli covidové situaci. Kromě již jmenovaných by měla už druhé vyznamenání dostat i herečka Jiřina Bohdalová, informaci publikoval deník MF Dnes.

reklama

Domácí zpravodajství

Univerzitu Karlovu poprvé povede žena. Zimu ve funkci rektora vystřídá Králíčková

Novou rektorkou Univerzity Karlovy byla zvolena dosavadní prorektorka Milena Králíčková. Od akademického senátu získala 55 hlasů od jeho 69 přítomných členů. Poté, co ji ve funkci potvrdí prezident, se stane první ženou v čele nejstarší a největší vysoké školy v ČR. Funkce by se měla ujmout v únoru 2022 a školu by měla vést do roku 2026. Nová rektorka ve vedení univerzity vystřídá Tomáše Zimu.

Zeit gewonnen, alles gewonnen. Co znamenají slova, kterými Zeman rozesmál Vondráčka?

Kancelář prezidenta republiky ve čtvrtek zveřejnila video, na kterém Miloš Zeman z nemocničního lůžka podepisuje rozhodnutí o svolání ustavující schůze Sněmovny 8. listopadu. Na záznamu také z úst prezidenta zazněla slova „Zeit gewonnen, alles gewonnen“, o čemž už se dříve v souvislosti s návštěvou u Zemana zmiňoval předseda Sněmovny Radek Vondráček (ANO). Co tato čtyři německá slovíčka vlastně znamenají?

reklama