CNN Prima News uzdravení

uzdravení

Výpis příspěvků ke štítku „uzdravení“

Revoluce v léčbě covidu? Máme lék, který je 100% účinný proti všem variantám, hlásí Izrael

Z Izraele přišla nadějná zpráva ohledně léčby covidu. První studie nového léku na menším vzorku lidí ukázala, že je 100% účinný. Všichni nakažení, kterým byl podán, se během několika dnů zcela vyléčili. Naopak část pacientů s podobnými příznaky, kteří dostali placebo, skončila na JIP, a někteří dokonce zemřeli, informuje web Jerusalem Post.

Kvůli covidu je otec osmi dětí v kómatu. Byl zdravý, čekal na druhou dávku, smutní rodina

Jednačtyřicetiletý Brit James Grayson se v říjnu nakazil koronavirem. Nemoc dostal v době, kdy čekal na druhou dávku očkování. Rodina ho popisuje jako člověka, který rád cvičí a nikdy nebyl nemocný. Nyní ale leží v nemocnici v kómatu a lékaři mu dávají šanci na přežití 50 %. Pokud se vůbec uzdraví, jeho zotavení potrvá roky. Rodina proto žádá o pomoc veřejnost.

Brit strávil v kómatu 6 týdnů, lékaři mu nedávali šanci na přežití. Teď se bude ženit

Brit Victor McCleary (57) se nakazil koronavirem a upadl do kómatu. V tom strávil šest týdnů. Lékaři ho připojili na přístroje a jeho příbuzným oznámili, že v zázrak doufat nemají. K tomu ale ve výsledku došlo – muž se po dlouhých týdnech probral a sám byl překvapen, jak v zrcadle vypadá. Koronavirus se na něm podepsal, zhubl o 38 kilogramů.