reklama
CNN Prima News křest

křest

Výpis příspěvků ke štítku „křest“

Křest knihy by bez Gotta byl smutný. Proto jsme vymysleli něco speciálního, říká Bouček

Křest autobiografie Karla Gotta Má cesta za štěstím by byl bez toho nejdůležitějšího smutný, myslí si moderátor CNN Prima NEWS Libor Bouček. S manželkou slavného zpěváka Ivanou Gottovou proto našli originální způsob, jak nově vydanou knihu představit. Vzniklo půlhodinové video, kde osm mužů spojených s Karlem Gottem četlo úryvky z jeho díla. Kniha vyšla ve středu 14. července při příležitosti zpěvákových nedožitých 82. narozenin.

Lucie Bílá pokřtila novou knihu: O smrti mámy se psalo těžko, ještě horší byly fotky

Zpěvačka Lucie Bílá před několika měsíci vydala svou třetí knihu, kvůli koronavirové pandemii ji však mohla pokřtít až nyní. Do svého divadla zpěvačka pozvala mimo svého partnera Radka Filipiho i oblíbenou herečku Simonu Stašovou. Ta se stala knižní kmotrou celého díla. V rozhovoru pro pořad ShowTime Bílá prozradila, jaká část knihy se jí psala nejhůře a jakou symboliku v jejím životě hrají motýli.

Lucie Bílá mile překvapila moderátora KB Interview. Tohle určitě nečekal

Sledujte KB Interview 16.11. ve 21:25 na CNN Prima NEWS: Je úspěšná, slavná, oblíbená, a když vyjde ven na ulici, tak ji ze sta lidí sto i pozná. Za tou slávou ale stojí i spousta dřiny, pochybností a možná i proplakaných nocí. Své emoce, prožitky a životní cestu popisuje i ve své nové knize Posílám to dál, kterou si přinesla na rozhovor do KB Interview. Přímo v průběhu natáčení překvapila Martina Moravce, zda by novou knihu ve studiu nepokřtil. Jaká byla jeho reakce?

reklama