CNN Prima News křest

křest

Výpis příspěvků ke štítku „křest“

Hodně štěstí, Václave. Podívejte se na křest českého tanku na Ukrajině, má i kameru

Ani Karel, ani Švejk. Ve veřejném hlasování o tom, jaké jméno dát darovanému českému tanku T-72 na Ukrajině, zvítězil „Václav“. Autor nápadu a humanitární dobrovolník Vasyl Kapustej zajel s dodávkou až k záporožské frontě, aby se zúčastnil křtu a připevnil na válečný stroj také GoPro kameru. Ta má zaznamenávat úspěchy českého železného oře ve službách 128. zakarpatské horské brigády. Už nyní má za sebou nejednu náročnou vojenskou operaci, obránci ho používají prakticky od té doby, co dorazil na Ukrajinu.

Skandál na křtu Michala Davida. Pustil se do něj Ondráček z Pokondru, pak strčil i do jeho ženy

Na křtu českého hitmakera Michala Davida, který představil své nové album, se odehrál skandál. O pořádný rozruch se na večírku postaral bývalý člen skupiny Těžkej Pokondr Roman Ondráček, který během vystoupení na pódiu Davida slovně napadl a po vystoupení se dostal do konfliktu i s jeho manželkou. Na místě byl štáb Showtimu, který vám nabídne celou reportáž už v 19:55.

Tatínka nikdo nenahradí, zavzpomínala Munzarová. Popsala, jak Hlaváčová žije v ústraní

Láska ze Zlaté kapličky. České herecké legendy Jana Hlaváčová a Luděk Munzar se do sebe zamilovali, když zářili na prknech Národního divadla. Po smrti milovaného manžela zůstává Hlaváčová už několik let v ústraní, podle své dcery ale žije normální život. Herečka Bára Munzarová to prozradila na křtu dosud nezveřejněných rozhovorů s Luďkem Munzarem.