reklama
CNN Prima News křest

křest

Výpis příspěvků ke štítku „křest“

Královna možná malou Lilibet nikdy neuvidí. Harry a Meghan pokřtí dceru v Kalifornii

13. října 2021 06:36

Princ Harry a jeho manželka Meghan se opět rozhodli udělat věci po svém a svou čtyřměsíční dcerku navzdory očekáváním nepokřtí ve Velké Británii. Obřad proběhne pravděpodobně v Kalifornii, kde žijí. Uvádí to zdroje blízké královské rodině. Vévoda a vévodkyně ze Sussexu tak královninu pravnučku Lilibet Dianu Mountbatten-Windsorovou nepřivezou prababičce ukázat. Královna Alžběta II. ji totiž po čtyřech měsících od narození stále ještě neviděla.

Peníze pro Alžbětu, sluhy a vnoučata. Co princ Philip v „tajné“ závěti odkázal dětem?

18. září 2021 00:11

Minimálně 90 let se neměla veřejnost dozvědět, jaký byl obsah poslední vůle prince Philipa, zesnulého manžela britské královny. Zdroje z paláce však závěť vévody z Edinburghu vynesly médiím. Jmění v přepočtené hodnotě 887 milionů korun získá z většiny Alžběta II., na své si však přijdou i tři sluhové-asistenti nebo vnoučata. Čtyřem dětem odkázal 14 tisíc svazků knih.

Křest knihy by bez Gotta byl smutný. Proto jsme vymysleli něco speciálního, říká Bouček

14. července 2021 18:31

Křest autobiografie Karla Gotta Má cesta za štěstím by byl bez toho nejdůležitějšího smutný, myslí si moderátor CNN Prima NEWS Libor Bouček. S manželkou slavného zpěváka Ivanou Gottovou proto našli originální způsob, jak nově vydanou knihu představit. Vzniklo půlhodinové video, kde osm mužů spojených s Karlem Gottem četlo úryvky z jeho díla. Kniha vyšla ve středu 14. července při příležitosti zpěvákových nedožitých 82. narozenin.

reklama