reklama

Arnold Schwarzenegger v bizarní vánoční reklamě. Připomněl, že má doma opravdový tank

Terminátor, John Matrix či barbar Conan. Hollywoodský herec, kulturista a bývalý kalifornský guvernér Arnold Schwarzenegger je známý především jako drsňák z akčních filmů. Hráče počítačových her ale překvapil i zmátl svou přítomností ve vánoční reklamě pro on-line titul World of Tanks. Spolupráci s vývojáři posléze vysvětlil na sociálních sítích – sám je dle svých slov velký fanda vojenské techniky. Připomněl, že doma má funkční tank, se kterým už v minulosti „pro radost“ přejížděl vraky aut či nábytek.

reklama

Ve svých 74 letech je Schwarzenegger stále velmi aktivní celebritou. Na sociálních sítích sdílí videa ze svého života a komentuje současné politické dění, hojně také vyzýval veřejnost k očkování proti covidu. Nedávno ale hollywoodský akční hrdina zvolnil a ve zveřejněné reklamě láká na vánoční obsah Holiday Ops v tankové hře World of Tanks.

V klipu obdrží Schwarzenegger dopis, který mu byl doručen s třicetiletým zpožděním. Místo drsné reakce, která mu je ve filmech vlastní, se rozhodne již dospělého odesílatele překvapit svou návštěvou. Poněkud kýčovitá vánoční reklama ale hráče spíše zmátla, jelikož s herním titulem běloruských vývojářů neměl na první pohled nic moc společného. Někteří s nadsázkou glosovali, že by v opravdovém filmu se Schwarzeneggerem dostal pošťák pěstí.

Spolupráci s vývojáři ze studia Wargaming následně vysvětlil na sociálních sítích. „Mám dlouhou tankovou historii. Sám vlastním americký tank M-47 Patton, který jsem řídil v rakouské armádě už v 18 letech. Kousek ze studené války. A vlastně jsem si ten tank nechal před lety přivézt do Kalifornie,” pochlubil se někdejší guvernér v diskusi na Twitteru. Již v minulosti párkrát sdílel videa, jak se svým válečným strojem přejíždí vraky aut, nábytek či elektroniku.

Na spolupráci na reklamě pro hru World of Tanks dle svých slov kývl na popud svých přátel a tankových nadšenců na internetovém fóru Reddit. Samotný Schwarzenegger – či spíše jeho virtuální verze – je součástí vánočního eventu Holiday Ops, v rámci něhož rozdává hráčům speciální mise a odměny. Po splnění valné většiny úkolů ho mohou získat jako velitele do svého tanku.

V reklamách se mihl Chuck Norris i Marek Vašut

Není zdaleka jediným hercem, který se objevil v herních projektech. Studio Wargaming v minulosti spolupracovalo i s Chuckem Norrisem. Ve strategickém titulu Master of Orion 3 zazněl hlas Marka Hamilla, známého především díky roli Luka Skywalkera ze Star Wars. V polské akční hře Cyberpunk 2077 se zase objevila virtuální verze Keanu Reevese, který si střihl hlavní role ve snímcích Matrix či John Wick.

Výjimkou není ani české prostředí. Například titul Mafia 3 se dočkal reklamního klipu s Markem Vašutem, který v prvním díle dnes již kultovní gangsterské střílečky propůjčil svůj hlas hlavní postavě. Velký ohlas získalo také propagační video pro akční hru DOOM, v němž se s brokovnicí v ruce objevil také bývalý televizní moderátor a hlasatel Alexander Hemala.

Tagy:

Hlavní zprávy

Při explozi domu v Liberci se zranilo 10 lidí včetně dětí. Někteří mají popáleniny
Požáry

Při explozi domu v Liberci se zranilo 10 lidí včetně dětí. Někteří mají popáleniny

Zranění po čtvrtečním ranním výbuchu v bytovém domě na okraji Liberce s následným požárem utrpělo deset lidí, mezi nimi i děti. Zranění jedné ženy je vážné, s popáleninami ji vrtulník přepravil do vinohradské nemocnice v Praze. V třípatrovém domě v Kateřinské ulici bylo v době výbuchu 15 lidí. Příčina a výše škod se bude teprve zjišťovat. Řekli to mluvčí záchranné služby a hasičů. Regionální mluvčí policie Vojtěch Robovský na webu policie uvedl, že přijali oznámení o možném výbuchu propanbutanové lahve.

Jste parodie na politika, vysmál se Topolánek Šlachtovi. Šéf Přísahy si to nenechal líbit

Expremiér Mirek Topolánek se na sociálních sítích ostře pustil do bývalého policisty Roberta Šlachty poté, co předseda Přísahy označil kandidáta na nového policejního prezidenta Martina Vondráška za kamaráda ODS a jeho případné jmenování za politizaci policie. Topolánek Šlachtovi mimo jiné sdělil, že je „parodií na politika“. Jeho poznámka nezůstala bez odezvy.

Sledujte speciál Co Čech, to politik! Superdebata hvězd pandemie: Co nás čeká?

Dva roky s covidem změnily svět. Kdy začneme žít normální život? Je očkování jediná cesta, nebo se covid stane normální chřipkou? Sledujte speciál pořadu Co Čech, to politik! V superdebatě o pandemii uslyšíte názory z obou stran rozděleného národa. Exkluzivní speciál můžete sledovat v neděli 30. ledna od 20:00 na CNN Prima NEWS i přímo zde v článku. A ve 22:30 bude druhá hodina mimořádně i na Primě.

Proti jadernému odpadu se postavím se samopalem v ruce: Obec na Vysočině úložiště nechce

Štamgast z hospody U kostela slibuje, že bude vesnici bránit se samopalem v ruce. Úložiště jaderného odpadu odmítají i farář se starostou. Vítejte v Rudíkově na Vysočině, dědině stojící na mohutném žulovém bloku. A právě do téhle skály by stát rád vyhloubil podzemní sklad pro vyhořelé palivo z atomových elektráren. „Nedovolíme to,“ říkají v Rudíkově. Mají ale reálnou šanci gigantické stavbě zabránit?

I příznaky zmutovaly. Místo úplné ztráty způsobuje omikron otupělost čichu. Co dalšího?

Britští vědci upozornili na řadu varovných příznaků signalizujících, že jste v počátečním stadiu nákazy omikronem. Jedná se například o bolest v krku, bolest hlavy, pocení, a to zejména v noci, a bolest uší. U mnohých pacientů omikron způsobuje i problémy s čichem, což byl jeden z prvních příznaků i předchozích variant, jenže tentokrát se projevuje trochu jinak.

reklama

Domácí zpravodajství

Nemůžeme si vyskakovat, covid jsme nezvládli. Bez očkování by to byl masakr, říká Kubek

Změn ve vládních opatřeních je už tolik, že je nejde všechny sledovat. Už se v nich neorientuju, přiznal šéf České lékařské komory Milan Kubek. V pořadu 360° upozornil, že i když některé evropské země už začaly rozvolňovat, se situací v České republice se dění v zahraničí srovnávat nedá kvůli menší proočkovanosti. „Nejsme zemí, která by si mohla dovolit příliš vyskakovat,“ řekl na CNN Prima NEWS.

reklama