reklama

Herečka Kuklová o zákeřné rakovině: Po vztahu s Pomejem jsem tušila, že nemoc přijde

Míša Kuklová má za sebou těžké období, zhruba před rokem jí lékaři diagnostikovali rakovinu prsu. Dnes už má ale svoje vnady, které chorobě obětovala, zpět. Od samého začátku byla odhodlaná rakovinu porazit. Přiznává však, že tuto nemoc očekávala. Podle ní za to mohou stresy, které vznikly na základě prvního manželství s Jiřím Pomejem a které se hromadily ještě několik dalších let. Řekla to v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.

reklama

Rakovinu se podařilo Míše Kuklové úspěšně porazit. Přesto teď na sebe musí být opatrná a zbytečně se nepřetěžovat. „Zaplať pánbůh, už mám svoje prsa zpět. Teď jsem čerstvě po plastické operaci, kde mi prázdný prostor vyplnily silikonovými implantáty. Minimálně pět neděl musím nosit stahovací podprsenku a pás, takže na sebe musím být opravdu hodně hodná,“ uvedla představitelka princezny Jasněnky.

Rakovinu prsu Kuklové diagnostikovali v loňském roce. Herečka podstoupila operaci obou ňader a lékaři jí odebrali dvanáct uzlin. „Hodně mě to trápilo. Říkala jsem si, že jsem ještě mladá a chci mít normální intimní život, záleželo mi i na tom partnerovi,“ vysvětlila Kuklová, která v té době tvořila pár s Josefem Wittnerem.

Přesto k nemoci přistupovala velmi pragmaticky a bez emocí. Strach ze smrti prý neměla. „Rychlá rozhodnutí jsem přijímala hlavně kvůli svému synovi. Být na světě kvůli němu bylo pro mě prioritou. Vůbec jsem si nepřipouštěla, že by to nemělo dopadnout,“ dodala.

Kuklová: Nemoc jsem očekávala

Kuklová v rozhovoru s moderátorkou Radkou Červinkovou také přiznala, že očekávala, že tato nemoc přijde. „Stresy, které jsem za život zažila, byly tak silné, že by mě překvapilo, kdyby mě tahle nemoc minula,“ řekla Kuklová.

Vypjaté momenty zažívala hlavně během prvního manželství s Jiřím Pomejem, se kterým tvořila pár dlouhých 13 let. Ten půjčil miliony na dokončení snímku Andělská tvář, kvůli čemuž se dostal do velkých finančních problémů. Snímek totiž nesklidil takový úspěch, jak se očekávalo. „Jirka to prostě udělal na fyzickou osobu a neřekl mi to. Já to netušila a spadla do toho, že dluhy přešly i na mě,“ vzpomínala Kuklová.

Dluhům se soudně bránila dlouhých deset let, naštěstí úspěšně. „Vědomí toho, že bych musela splácet milionové dluhy, bylo hodně stresující a náročné. Vždy, když jsem si na to vzpomněla, jsem se propadla do středu země. Byly to drsné stresy. Byla bych na životním minimu do konce života. Všechno, co bych vydělala, by šlo do exekuce. I můj rodinný dům. Ničilo by to mojí rodinu,“ popsala herečka.

V té době prý cítila velkou křivdu. „Přišlo mi to nespravedlivé. Já jsem ty dluhy nenadělala,“ vysvětlila. Ve chvíli, kdy soud vyhrála, se jí to ale v hlavě přehodilo. „Věděla jsem, že jsem daleko zocelenější a silnější. A zpětně jsem dokázala ocenit, co mi Jirka vnesl do života. Zášť vůči němu nechovám. Ten rozchod byl bolestný, ale patří to k tomu. Měli jsme bouřlivé diskuze a hádky. A vůbec jsme měli takové italské manželství, ale bylo pevné celou dobu. Věděli jsme, že držíme pospolu,“ uzavřela Kuklová.

Tagy:

Hlavní zprávy

Vojtěch: Musíme zpřísnit, hospitalizovaných přibývá. Do konfliktu s Plagou ale jít nechci
Koronavirus

Vojtěch: Musíme zpřísnit, hospitalizovaných přibývá. Do konfliktu s Plagou ale jít nechci

Vláda se zatím neshodla na protikoronavirových opatřeních ve školství, a je tak otázkou, k čemu se odborníci přikloní. Jak ale uvedl ministr zdravotnictví Adam Vojtěch, se šéfem resortu školství Robertem Plagou by šel do konfliktu nerad . Chápe také, že roušky nebo testování ve školách by nemusely být komfortní. Nerad by ale opakoval černý scénář, dodal v Hlavních zprávách CNN Prima NEWS.

Zkrachoval vám dodavatel energií? Jak najít nového a na co si dát pozor
Rádce

Zkrachoval vám dodavatel energií? Jak najít nového a na co si dát pozor

Ukončení činnosti skupiny Bohemia Energy a dalších menších alternativních dodavatelů způsobilo starosti zhruba milionu českých zákazníků. Ti mnohdy nevědí, zda přijdou o elektřinu a plyn, jak si najít dodavatele nového a kolik je vlastně budou energie nově stát. Redakce CNN Prima NEWS proto připravila stručný návod, jak při ztrátě dodavatele najít adekvátní náhradu a finančně se z toho nezhroutit.

Zemana je nám líto. Pokud bude ministrem Kolář, nebudeme se s ním bavit, zní z Moskvy
Miloš Zeman

Zemana je nám líto. Pokud bude ministrem Kolář, nebudeme se s ním bavit, zní z Moskvy

Rusku je prezidenta Miloše Zemana líto, jako „svého muže v Česku“ ho ale nevidí. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to sdělil slavista a docent Ruské státní humanitní univerzity Vadim Truchačov. Podle něj na Zemanovi nestály dobré vztahy mezi Českem a Ruskem. S novou vládou, pokud ji sestaví pětikoalice, Moskva očekává prohloubení diplomatické krize. Bylo by nejlepší, pokud by se nová vláda o Rusku vůbec nezmiňovala, dodává Truchačov. Ruský expert rovněž popsal reakci Moskvy na možného kandidáta na ministra zahraničí Ondřeje Koláře (TOP 09).

Reportáž z hospod. Velká část personálu odmítá očkování, prý není třeba

Je to paradox, který nikdo neřeší. Zatímco hlavní hygienička chce neočkovaným zkomplikovat návštěvy restaurací, kaváren či klubů, personál očkován být nemusí. A jak dokazuje následující reportáž, například v Ostravě většinou ani není. „Očkovat se nenechám, vakcíně nevěřím, je moc narychlo vyvinutá,“ říká číšnice Martina Mezey z Caffe Trieste v Ostravě. Právě v tomhle městě přitom žije šéfka hygieniků Pavla Svrčinová, která vytrvale propaguje očkování.

Krypto Magazín: Bitcoin býval obskurní. Teď s ním firmy spojují budoucnost, říká expert

Dynamický svět kryptoměn byl ještě před pár lety pro řadu lidí obskurní, nyní ale do rozjetého ekosystému naskakují globálně vlivní hráči. V prvním díle pořadu Krypto Magazín to prohlásil investor a externí poradce společnosti XTB Jaroslav Brychta. V rozhovoru okomentoval také kontroverzní projekt digitálních měn centrálních bank či zavedení bitcoinu jako zákonného platidla v El Salvadoru.

Trestní stíhání, čínský dopis pro Kuberu či nepovolená zabijačka. Kdo je Vratislav Mynář?

Trestní stíhání kvůli dotaci na penzion, výhružný dopis pro Jaroslava Kuberu či chybějící bezpečnostní prověrka. To jsou jen příklady kontroverzí spojených s hradním kancléřem Vratislavem Mynářem. Tomu teď navíc přibylo „na účet“ také zatajování zdravotního stavu prezidenta Miloše Zemana. Ten podle lékařů z vojenské nemocnice není schopen vykonávat pracovní povinnosti a Mynář to věděl. Přesto o tom neinformoval ani nejvyšší ústavní činitele, ani veřejnost.

Masivní požár v Praze: Kouř byl vidět na kilometry. Škody půjdou do stovek milionů

Aktualizováno

V pražských Malešicích hořela ve středu odpoledne spalovna, ta bude minimálně ve čtvrtek mimo provoz. Na místo dorazil i primátor města Zdeněk Hřib (Piráti). Do ulice Průmyslová vyjelo velké množství jednotek profesionálních i dobrovolných hasičů. Kouř bylo vidět z mnoha částí hlavního města. Odhad škod se pohybuje v řádech stovek milionů korun.

reklama

Domácí zpravodajství

reklama