reklama
CNN Prima News herní konzole

herní konzole

Výpis příspěvků ke štítku „herní konzole“

PlayStation 5 i grafické karty pod stromečkem chyběly. Nejsou téměř k sehnání

24. prosince 2021 23:31

Kvůli problémům s dodávkami čipů, složité logistice i těžbě kryptoměn museli zákazníci po celém světě oželet některé dárky. Jde především o konzole PlayStation 5 a grafické karty, které bylo obtížné sehnat už od loňského roku. Nedostatku se snaží využít přeprodejci, kteří herní konzole nebo grafické karty prodávají na internetových bazarech za přemrštěné ceny.

Vánoce jako za socialismu? Dárky nebudeme kupovat, ale shánět, herní konzole nejsou

13. listopadu 2021 05:29

Letošní Vánoce nebudou jen jedny z nejdražších v historii, ale také jedny z nejchudších. Zejména lidé ve středím věku si vzpomenou na éru reálného socialismu, kdy se dárky nekupovaly, nýbrž sháněly. To proto, že o regálech plných zboží si mohli nechat jen zdát. Něco podobného nás čeká i letos, a to hlavně u zboží, které se neobejde bez elektronických součástek. Šest lidí ze sta připouští, že si na vánoční dárky půjčí.

Radost pro opravdové pamětníky. Počítače Amiga 500 se vrací jako herní konzole

14. srpna 2021 23:52

Nadšenci do starých technologií a herní pamětníci se mohou těšit na návrat jednoho z nejpopulárnějších domácích počítačů. Amiga 500 z roku 1987 se opět objeví na trhu, ale jako herní konzole. Retro přístroj nabídne 25 her v jejich autentické podobě, další tituly si mohou pak uživatelé přidat sami. Součástí balení bude také myš a gamepad.

První záběry ze hry FIFA 21: Lepší grafika, dynamické počasí a aktivnější diváci

19. června 2020 15:46

Hráči po celém světě už netrpělivě vyhlížejí jednu z každoročně nejočekávanějších her na konzole i stolní počítače. Fotbalový simulátor FIFA 21 spatří světlo světa už 9. října. Americká vývojářská firma EA Sports, která za očekávaným titulem stojí, zveřejnila ve čtvrtek první herní záběry. V novém traileru firma láká také na titul Madden NFL 21 (simulátor amerického fotbalu).

Představení PlayStation 5: Futuristický vzhled, herní hity. Cena prý kolem 500 dolarů

12. června 2020 20:15

Japonská společnost Sony představila pátou generaci herní konzole PlayStation. Cenu a ani termín, kdy by se PlayStation 5 mohl objevit v obchodech, zástupci Sony neoznámili. Při slavnostním představení naznačili, že by se tak mělo stát s dostatečným předstihem, aby bylo možné konzoli pořídit jako letošní vánoční dárek. Podle webu techradar.com by se cena PS5 měla pohybovat kolem 500 dolarů, v přepočtu 12 tisíc korun, dodávky by mohly začít údajně už v červenci.

reklama