Hlavní zprávy v 18.55: Česko zasáhly bleskové záplavy. Kde je situace nejhorší?

Zpravodajská hodina nabitá informacemi z domova i ze zahraničí. Hlavní zprávy na CNN Prima NEWS a FTV Prima startují už v 18:55. Co se v nich mimo jiné dozvíte?

Na Vysočině a v Pardubickém kraji se rozvodňují menší toky. Nejhorší situace je zatím na Chrudimsku. V Heřmanově Městci přetekla hráz rybníka, evakuovat tam museli domov důchodců. Situaci pro vás sledujeme.

Srážka autobusu s osobním vlakem u obce Struhařov na Benešovsku. Jedna žena je vážně zraněná a 9 osob lehce. U nehody zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému.

Český hydrometeorologický ústav vydal výstrahu před extrémním stupněm nebezpečí, která platí do 22. hodiny. Výstraha se týká Zlínského a Pardubického kraje, Vysočiny, Prostějovska a okolí Vlašimi. Napršet může až 100 litrů vody na metr čtvereční.

Další aktuality přidáme v Hlavních zprávách. Dnes s Markétou Dobiášovou a Pavlem Štruncem.

Další program na CNN Prima NEWS:

Silný hlas Markéty Fialové ve 20:15

O tom, o čem se mluví, i o tom, co jinde neuslyšíte. S těmi, které si chcete poslechnout. To je Silný hlas!

Volha: Duše Ruska ve 20:45

Skupina filmařů vyráží výletní lodí po řece Volze z moskevského říčního přístavu až do 800 kilometrů vzdálené Kazaně. Není to pouhý výlet, je to pohled do duše celého Ruska.

Interview ve 21:30

Zajímavé příběhy, zajímaví lidé, otázky na tělo.

Zprávy ve 22:00

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Rychle, stručně a srozumitelně.

KB Interview ve 22:15

Rozhovory s úspěšnými lidmi, kteří to díky své pracovitosti a vůli dotáhli mezi nejlepší v oboru. To je KB Interview Martina Moravce.

Tagy: