reklama

Hlavní zprávy v 18:55: V Motole léčí už dvě děti pomocí nové metody

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. V Hlavních zprávách poskytneme informace o dvou dětech s leukémií, které léčí jejich vlastními geneticky upravenými bílými krvinkami. Hlavní zprávy od 18:55 – dnes s Markétou Dobiášovou a Pavlem Štruncem.

reklama

Ve fakultní nemocnici v pražském Motole léčí doktoři už dvě děti s leukémií jejich vlastními geneticky upravenými bílými krvinkami. Televizi CNN Prima NEWS to dnes řekl přednosta kliniky dětské hematologie a onkologie 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Fakultní nemocnice v Motole Jan Starý. Tématu transplantací a registru dárců kostní dřeně se budeme věnovat i v HLAVNÍCH ZPRÁVÁCH na Primě a CNN Prima NEWS začínáme v 18:55.

Další čtvrteční program na CNN Prima NEWS:

Silný hlas Markéty Fialové ve 20:15

Dnešními hosty Silného hlasu jsou dva muži, politik a předseda Národní rady osob se zdravotním postižením Václav Krása a pětinásobný paralympijský vítěz a plavec Jan Povýšil. A jaké bude téma dnešního Silného hlasu Markéty Fialové? Život handicapovaných v Česku.

Questovy divy světa (7) ve 20:45

Hvězdný moderátor CNN Richard Quest vám představí nejvýznamnější velkoměsta světa. S pomocí místních obyvatel se snaží proniknout do duše měst a odhalit všechny jejich divy.

Svět vědy (24) ve 21:10

Jaké jsou nejnovější poznatky vědců, konstruktérů a objevitelů všeho druhu? Spousta problémů, se kterými se setkáváme v každodenním životě, má překvapivě zázračná řešení.

360° Pavlíny Wolfové ve 21:40

Koronavirus a restaurace. O kolik zlevnily tradičně turistické lokality jako Praha, Český Krumlov či Kutná hora? V dnešní 360° Pavlíny Wolfové odpoví kuchař a podnikatel v gastronomii Zdeněk Pohlreich. Dnes ve 21:40 na CNN Prima NEWS.

Další hlavní zprávy

Nouzový stav

Začaly kontroly mezi okresy. Lidé si dávají echo, jak se vyhnout policistům

Začaly kontroly mezi okresy. Lidé si dávají echo, jak se vyhnout policistům

  • Aktualizováno

Od pondělního rána kontrolují policisté pohyb mezi okresy. Na více než 500 vytipovaných místech po celé republice musejí lidé při namátkových kontrolách předkládat dokumenty, kterými dokazují, proč chtějí daný okres opustit. Někteří si už začali na sociálních sítích nahlašovat místa, kde stojí policisté. Jedna kontrola trvá jen pár minut, policisté zatím žádné konflikty nehlásí.

Andrej Babiš

Klepu se a brečím. Jsme na tom hůř než všichni, stěžuje si Babišová

Klepu se a brečím. Jsme na tom hůř než všichni, stěžuje si Monika Babišová

Manželka premiéra Andreje Babiše (ANO) Monika se prý rozplakala po slovech svého muže, že kdosi chtěl zastřelit členy jeho rodiny. Ministerský předseda to uvedl v pořadu Partie Terezie Tománkové CNN Prima NEWS. Premiér v neděli ve vysílání CNN Prima NEWS prohlásil, že kvůli hrozbě manželku poslal mimo republiku, konkrétně do Dubaje, navzdory doporučením ministerstva zahraničí necestovat. Jeho žena webu Blesk zprávy sdělila, že se kvůli tomu „klepe“ a nic o tom nevěděla.

Fotbal

Rozzuřený Trpišovský prokopl dveře. Slavia po bouři v kabině otočila se Slováckem

Rozzuřený Trpišovský prokopl dveře. Slavia po bouři v kabině otočila se Slováckem

Slavia Praha v současné formě není zvyklá prohrávat, a proto když o poločase svítí na tabuli nepříznivý výsledek 1:2, tečou „sešívaným“ nervy. V ligovém šlágru na Slovácku průběžný stav a ne úplně dobrý výkon svého týmu těžko rozdýchával trenér Jindřich Trpišovský. Jeho zlobu o pauze pocítili slovně hráči a fyzicky dveře šatny. Kouč, který o víkendu oslavil 45. narozeniny, do nich pořádným kopancem udělal díru.

Rok s koronavirem. Připomeňte si zlomové okamžiky od prvního případu po tisíce obětí
Babiš: Když lockdown nezabere, zpřísníme na Velikonoce. Vláda projedná zavření hranic
Chcípl PES: Dostáváme se do totality, vláda poštvává ozbrojené síly proti občanům
Vzpoura a další debakl. Schalke je v těžké krizi, během sezony vyhodilo čtyři trenéry
reklama
reklama
Babiš: Chtěli nás zastřelit, tak jsem vyhnal ženu do Dubaje. O ničem nevěděla

Andrej Babiš

Domácí zpravodajství

KB s Fidoo pomáhají firmám s digitalizací jejich financí
Šéf Senátu: Část mzdy lidí na home office by mohli dostat potřebnější. Musíme se podělit
Další články
reklama
reklama