reklama

Hlavní zprávy v 18:55: V Motole léčí už dvě děti pomocí nové metody

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. V Hlavních zprávách poskytneme informace o dvou dětech s leukémií, které léčí jejich vlastními geneticky upravenými bílými krvinkami. Hlavní zprávy od 18:55 – dnes s Markétou Dobiášovou a Pavlem Štruncem.

reklama

Ve fakultní nemocnici v pražském Motole léčí doktoři už dvě děti s leukémií jejich vlastními geneticky upravenými bílými krvinkami. Televizi CNN Prima NEWS to dnes řekl přednosta kliniky dětské hematologie a onkologie 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Fakultní nemocnice v Motole Jan Starý. Tématu transplantací a registru dárců kostní dřeně se budeme věnovat i v HLAVNÍCH ZPRÁVÁCH na Primě a CNN Prima NEWS začínáme v 18:55.

Další čtvrteční program na CNN Prima NEWS:

Silný hlas Markéty Fialové ve 20:15

Dnešními hosty Silného hlasu jsou dva muži, politik a předseda Národní rady osob se zdravotním postižením Václav Krása a pětinásobný paralympijský vítěz a plavec Jan Povýšil. A jaké bude téma dnešního Silného hlasu Markéty Fialové? Život handicapovaných v Česku.

Questovy divy světa (7) ve 20:45

Hvězdný moderátor CNN Richard Quest vám představí nejvýznamnější velkoměsta světa. S pomocí místních obyvatel se snaží proniknout do duše měst a odhalit všechny jejich divy.

Svět vědy (24) ve 21:10

Jaké jsou nejnovější poznatky vědců, konstruktérů a objevitelů všeho druhu? Spousta problémů, se kterými se setkáváme v každodenním životě, má překvapivě zázračná řešení.

360° Pavlíny Wolfové ve 21:40

Koronavirus a restaurace. O kolik zlevnily tradičně turistické lokality jako Praha, Český Krumlov či Kutná hora? V dnešní 360° Pavlíny Wolfové odpoví kuchař a podnikatel v gastronomii Zdeněk Pohlreich. Dnes ve 21:40 na CNN Prima NEWS.

Další hlavní zprávy

Hamáček vrací úder. Prozradil jméno utajeného svědka Seznam Zpráv. Ten se přiznal
Děti se mohou testovat jen jednou za 14 dnů. Vláda schválila dotace na PCR testy pro školy
Že Netolický donáší na Hamáčka? Důkaz, že ČSSD je v rozkladu, tvrdí komentátoři
Válka o rybolov u Jersey: Francie hrozí vypnutím elektřiny, Británie vysílá vojenské lodě
reklama
reklama
Hamáčkův údajný plán v Moskvě potvrzují další: Sputnikem chtěl zachránit ČSSD

Jan Hamáček

Domácí zpravodajství

Daně mám v pořádku, hájí se Arenberger. Negeneroval jsem zisk, proto jsem ho nepřiznal
Další články
reklama
reklama