Hlavní zprávy v 18:55: V Motole léčí už dvě děti pomocí nové metody

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. V Hlavních zprávách poskytneme informace o dvou dětech s leukémií, které léčí jejich vlastními geneticky upravenými bílými krvinkami. Hlavní zprávy od 18:55 – dnes s Markétou Dobiášovou a Pavlem Štruncem.

Ve fakultní nemocnici v pražském Motole léčí doktoři už dvě děti s leukémií jejich vlastními geneticky upravenými bílými krvinkami. Televizi CNN Prima NEWS to dnes řekl přednosta kliniky dětské hematologie a onkologie 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Fakultní nemocnice v Motole Jan Starý. Tématu transplantací a registru dárců kostní dřeně se budeme věnovat i v HLAVNÍCH ZPRÁVÁCH na Primě a CNN Prima NEWS začínáme v 18:55.

Další čtvrteční program na CNN Prima NEWS:

Silný hlas Markéty Fialové ve 20:15

Dnešními hosty Silného hlasu jsou dva muži, politik a předseda Národní rady osob se zdravotním postižením Václav Krása a pětinásobný paralympijský vítěz a plavec Jan Povýšil. A jaké bude téma dnešního Silného hlasu Markéty Fialové? Život handicapovaných v Česku.

Questovy divy světa (7) ve 20:45

Hvězdný moderátor CNN Richard Quest vám představí nejvýznamnější velkoměsta světa. S pomocí místních obyvatel se snaží proniknout do duše měst a odhalit všechny jejich divy.

Svět vědy (24) ve 21:10

Jaké jsou nejnovější poznatky vědců, konstruktérů a objevitelů všeho druhu? Spousta problémů, se kterými se setkáváme v každodenním životě, má překvapivě zázračná řešení.

360° Pavlíny Wolfové ve 21:40

Koronavirus a restaurace. O kolik zlevnily tradičně turistické lokality jako Praha, Český Krumlov či Kutná hora? V dnešní 360° Pavlíny Wolfové odpoví kuchař a podnikatel v gastronomii Zdeněk Pohlreich. Dnes ve 21:40 na CNN Prima NEWS.

Tagy: