reklama
CNN Prima News Zdeněk Pohlreich

Zdeněk Pohlreich

Výpis příspěvků ke štítku „Zdeněk Pohlreich“

Na pandemii nic pozitivního nevidím. Zase jsem po letech blbě spal, přiznal Pohlreich

6. září 2021 19:19

Na pandemii koronaviru nenachází nic pozitivního. Přesto se na nadcházející měsíce dívá gastronom Zdeněk Pohlreich s velkým optimismem. „Do podzimu jdeme se střízlivým optimismem. Myslím si, že restaurační byznys má obrovskou schopnost sebeobnovení se, a proto věřím, že to bude dobré,“ řekl v pořadu Interview na CNN Prima NEWS populární kuchař.

Hromosvod Pešán a hra o život. Připomeňte si nejlepší hlášky z Co Čech, to trenér!

1. června 2021 07:14

Zábavní talkshow Co Čech, to trenér! už běží několik týdnů a mezi její hosty byly osobnosti jako zápasník Karlos Vémola, dvojnásobný vítěz Stanley Cupu Patrik Eliáš či restauratér Zdeněk Pohlreich. Každý z nich se podělil o své dojmy z letošního mistrovství světa a padlo i pár nezapomenutelných hlášek. Připomeňte si ty nejlepší.

Pohlreich: Češi si myslí, že úspěch je automatický. Hokejista je pro mě polobůh

29. května 2021 16:38

Šéfkuchař a restauratér Zdeněk Pohlreich říká, že hokejisté jsou pro něj polobozi. Češi podle něj i vzhledem k úspěšné historii mají často pocit, že vítězství a potažmo medaile jsou automatické. Řekl to ve speciálním pořadu Co Čech, to trenér! na CNN Prima NEWS po výhře Čechů nad Brity. Kromě něj byli hosté i hokejová legenda Petr Klíma a Tomáš Karpov, který má bohaté zkušenosti s hokejem ve Velké Británii.

Co Čech, to trenér! CNN Prima NEWS spouští speciální vysílání nejen o MS v hokeji

19. května 2021 14:05

Hokejové šampionáty si obvykle nenechává ujít většina národa. CNN Prima NEWS proto pro své diváky přichystala u příležitosti Mistrovství světa v ledním hokeji 2021 vlastní hokejovou talkshow. Ve dny, kdy hraje česká reprezentace, přivítají moderátoři Roman Šebrle a Pavlína Wolfová hosty z řad bývalých hokejových hráčů, manželek hokejistů, ale i fanoušků oblíbeného sportu z řad umělců a dalších veřejně známých osobností.

Vztah číšník-host? Kontrolování testů není dobrý začátek, má jasno Pohlreich

14. května 2021 09:06

Podle restauratéra Zdeňka Pohlreicha návštěva restaurace buduje jakýsi vztah mezi číšníkem a hostem. „A kontrolování testů na koronavirus mi nepřipadá jako dobrý začátek,“ uvedl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS Pohlreich s tím, že si navíc nedokáže představit, jak se bude dodržování opatření kontrolovat. Podle předsedy Asociace samostatných odborů ČR Bohumíra Dufka se však lidé zkrátka přizpůsobí. „Když to funguje u kadeřnic, proč by to nefungovalo v restauracích,“ kontroval.

Arenberger: Test na zahrádkách má kontrolovat hostinský. Ať zákazníka bez něj neobslouží

12. května 2021 17:51

Ministr zdravotnictví Petr Arenberger (za ANO) má za to, že negativní testy na koronavirus návštěvníků restauračních zahrádek by měli kontrolovat sami hospodští. Šéf resortu to sdělil na dotaz CNN Prima NEWS. Pokud by zákazník test či potvrzení o očkování nebo prodělání nemoci nepředložil, neměl by jej hospodský podle ministra obsloužit.

Pandemie obchodu neublížila, říká šéf firmy s prémiovým nádobím. Lidé prý utrácejí více

4. dubna 2021 07:58

Technologický pokrok nelze zastavit. Výrobci nádobí přicházejí s lepšími materiály či povrchy, ale také s chytrými aplikacemi, pomocí nichž je vaření stále snazší. Pandemie koronaviru paradoxně byznysu s prémiovými výrobky do kuchyně neublížila. „Lidé chtějí kvalitu a právě proto, že ušetřili za dovolené, oblečení a podobně, jsou ochotni více investovat do vybavení své domácnosti,“ říká v rozhovoru pro CNN Prima NEWS Lukáš Krch, novopečený generální ředitel společnosti Potten & Pannen – Staněk, která dlouhodobě spolupracuje se slavným šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem.

reklama