reklama
CNN Prima News Zdeněk Pohlreich

Zdeněk Pohlreich

Výpis příspěvků ke štítku „Zdeněk Pohlreich“

Pohlreich: Češi si myslí, že úspěch je automatický. Hokejista je pro mě polobůh

Šéfkuchař a restauratér Zdeněk Pohlreich říká, že hokejisté jsou pro něj polobozi. Češi podle něj i vzhledem k úspěšné historii mají často pocit, že vítězství a potažmo medaile jsou automatické. Řekl to ve speciálním pořadu Co Čech, to trenér! na CNN Prima NEWS po výhře Čechů nad Brity. Kromě něj byli hosté i hokejová legenda Petr Klíma a Tomáš Karpov, který má bohaté zkušenosti s hokejem ve Velké Británii.

Co Čech, to trenér! CNN Prima NEWS spouští speciální vysílání nejen o MS v hokeji

Hokejové šampionáty si obvykle nenechává ujít většina národa. CNN Prima NEWS proto pro své diváky přichystala u příležitosti Mistrovství světa v ledním hokeji 2021 vlastní hokejovou talkshow. Ve dny, kdy hraje česká reprezentace, přivítají moderátoři Roman Šebrle a Pavlína Wolfová hosty z řad bývalých hokejových hráčů, manželek hokejistů, ale i fanoušků oblíbeného sportu z řad umělců a dalších veřejně známých osobností.

Vztah číšník-host? Kontrolování testů není dobrý začátek, má jasno Pohlreich

Podle restauratéra Zdeňka Pohlreicha návštěva restaurace buduje jakýsi vztah mezi číšníkem a hostem. „A kontrolování testů na koronavirus mi nepřipadá jako dobrý začátek,“ uvedl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS Pohlreich s tím, že si navíc nedokáže představit, jak se bude dodržování opatření kontrolovat. Podle předsedy Asociace samostatných odborů ČR Bohumíra Dufka se však lidé zkrátka přizpůsobí. „Když to funguje u kadeřnic, proč by to nefungovalo v restauracích,“ kontroval.

Pandemie obchodu neublížila, říká šéf firmy s prémiovým nádobím. Lidé prý utrácejí více

Technologický pokrok nelze zastavit. Výrobci nádobí přicházejí s lepšími materiály či povrchy, ale také s chytrými aplikacemi, pomocí nichž je vaření stále snazší. Pandemie koronaviru paradoxně byznysu s prémiovými výrobky do kuchyně neublížila. „Lidé chtějí kvalitu a právě proto, že ušetřili za dovolené, oblečení a podobně, jsou ochotni více investovat do vybavení své domácnosti,“ říká v rozhovoru pro CNN Prima NEWS Lukáš Krch, novopečený generální ředitel společnosti Potten & Pannen – Staněk, která dlouhodobě spolupracuje se slavným šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem.

reklama