reklama

Hledáme domov skorokavkazačce Tarře

Byli jsme s kamerou navštívit útulek Dogpoint a natočili pro vás medailonky několika úžasných psů, které vám postupně představíme. První dáme prostor dámě.

reklama

Byli jsme s kamerou navštívit útulek Dogpoint a natočili pro vás medailonky několika úžasných psů, které vám postupně představíme. První dáme prostor dámě.

Tarra je nesmírně milá a přátelská holka. Tato skorokavkazačka se dostala do útulku s kamarádem Darkem ( také hledá domov) po smrti majitele. Měla záněty v uších a velmi špatnou srst.

Od první chvíle bylo ale jasné, že je to hodná hravá fenka. I když působí mile, ráda se nechá hladit a mně dokonce chtěla dávat i pusinky, byla by z ní skvělá hlídačka. S takovouhle psí dámou se rozhodně nemusíte nikoho a ničeho bát. Její hluboký štěkot odradí každého zloděje. Manipulace s ní je snadná, drží při česání, ošetření uší, očí nebo odběru krve.

Z povelů nezná asi ani jediný, na zavolání přijde tehdy, uzná-li to za vhodné, ale jsou jí teprve 2 roky a nový majitel ji může naučit ještě mnoho a mnoho. Psí společnost nevyhledává a soužití s jiným psem je nutné individuálně vyzkoušet. V kotci je čistotná. Vhodná k majiteli, který se jí bude věnovat a “dovychová” ji. Povahu má ale tato statná dáma k pomilování.

V útulku je od října 2019

Útulek Dogpoint: Lhotky 60, Malotoice

607 018 218

Číslo sbírkového účtu: 2500279836/2010 (Fio banka)
IBAN: CZ6020100000002500279836
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Tagy:

Hlavní zprávy

Jídlo obvykle pomocí sondy: Lékař popsal, jak to chodí na oddělení, kde leží Zeman
Miloš Zeman

Jídlo obvykle pomocí sondy: Lékař popsal, jak to chodí na oddělení, kde leží Zeman

Jedna z otázek, kterou řeší politici, odborníci i velká část veřejnosti, se týká stravy prezidenta Miloše Zemana, jenž je od neděle hospitalizovaný v Ústřední vojenské nemocnici (ÚVN) na oddělení poskytujícím nejvyšší stupeň intenzivní medicíny. Podle mluvčího Jiřího Ovčáčka poobědval meruňkové buchty a vinnou klobásu s bramborovou kaší. Podle lékaře, který na tomto typu oddělení pracuje, takoví pacienti ovšem přijímají stravu většinou hadičkami.

Sledujte ŽIVĚ Partii: Předseda Senátu Vystrčil a jeho předchůdce Štěch o současné situaci
Partie

Sledujte ŽIVĚ Partii: Předseda Senátu Vystrčil a jeho předchůdce Štěch o současné situaci

Kdy budeme mít novou vládu? Nejen to bude téma nedělní Partie. Hosty budou Karel Havlíček z Hnutí ANO, Alexandr Vondra z ODS, Radim Fiala z SPD a Martin Jiránek z Pirátské strany, jeden z kandidátů na obsazení funkce ministra průmyslu a obchodu. Jakou roli sehraje zdraví prezidenta republiky? Ve druhé části diskuse se zeptáme současného a bývalého předsedy Senátu Miloše Vystrčila a Milana Štěcha. Sledujte od 11 hodin na CNN Prima NEWS.

Rusko opět hlásí rekordní přírůstek případů nákazy covidem. Úřady viní pomalé očkování

Rusko za posledních 24 hodin zaznamenalo 34 303 nových případů nákazy koronavirem. To je nejvyšší denní přírůstek od počátku pandemie. Vykázalo rovněž 997 úmrtí spojených s nemocí COVID-19. Počet nových úmrtí tak pouze nepatrně klesl oproti předchozímu dnu, kdy poprvé překonal hranici jednoho tisíce. Vyplývá to z dnes zveřejněných údajů ruských úřadů.

Tvrdá opatření v Německu: Před vstupem do obchodu povinně zkontrolují očkování

Volné nakupování v šestimilionovém Hesensku v Německu skončí. Tamní zemská vláda vydala nové nařízení, podle kterého musí obchody kontrolovat zákazníky stejně, jak to už dělají restaurace a hotely. A při rozhodování, koho dovnitř pustí, mají právo zvolit tzv. variantu  2G – geimpft und genesen, tedy očkovaný a uzdravený. Nikdo jiný by se v takovém případě do obchodu nedostal. Nutně se však 2G držet nemusí.

reklama

Domácí zpravodajství

Senioři by bez pomoci vnučky platili Bohemia Energy dál. Za energie teď dají 30 tisíc ročně

Ukončení činnosti společnosti Bohemia Energy (BE) způsobilo doslova paniku v téměř milionu českých domácností. Zasáhlo i mladou maminku Lucii a její prarodiče. Ze dne na den se jim zvýšily výdaje na energie z 12 tisíc na 30 tisíc ročně a nikdo z nich stále neví, jestli ještě někdy peníze od krachující společnosti uvidí. Devadesátiletí senioři z Prahy by navíc bez pomoci vnučky platili firmě dál.

reklama