hobby

Výpis příspěvků ke štítku „hobby“

Soutěžte se Showtimem o vstupenky na výstavu HOBBY v Českých Budějovicích

Chcete se potkat naživo s oblíbeným kutilem Pepou Libickým? Pak máme právě pro vás soutěž!  Vyhrajte rodinné vstupné na výstavu HOBBY v Českých Budějovicích, která začíná už za týden 11. května. Pepa na ní dorazí příští sobotu 13. 5. se svým kamionem a jeho Reuse Roadshow, v rámci které si na místě budete moci vyzkoušet zajímavé workshopy. Tak neváhejte a odpovězte na soutěžní otázku níže.

Na Hobby dorazí i Pepa Libický. V pojízdné dílně návštěvníkům předvede kutilské mistrovství

Nejen zahrádkáře a kutily láká tradiční výstava Hobby, která se koná na českobudějovickém Výstavišti od 11. do 14. května. Návštěvníci se mohu těšit například také na hvězdu televize Prima Pepu Libického, který přijede i se svojí ReUse Roadshow. Nově budou k vidění dřevostavby nebo třeba karavany. Současně s Hobby se poprvé koná i potravinářský veletrh Czech Food Expo.

Dvouletý Patrik trpí svalovou atrofií: Neudržel hlavičku, říká maminka. Vidí však i naději

Spinální svalová atrofie (SMA), nemoc, při které ochabují svaly – lidé se pak o sebe neumí postarat a jsou odkázáni na druhé. Stejně nelehký osud zřejmě čeká i dvouletého Patrika, SMA mu byla diagnostikována před půl rokem. Nemoci nelze předejít, pokud se však její nástup odhalí včas, může být medikace účinnější. Pro malého Patrika i díky tomu stále existuje možnost, že by jednou mohl chodit.

Pavel nastartoval po čase motorku a dojel na pražskou výstavu. Už mě svrběly ruce, přiznal

Zvolený český prezident Petr Pavel se nedlouho před svou inaugurací zúčastnil zahájení motorkářského veletrhu v pražských Letňanech. V mrazivém počasí přijel z domova na Litoměřicku sám na motocyklu, za což sklidil od početných přítomných fanoušků burácejících strojů velké uznání. Vyjádřil předsevzetí, že se svého koníčku kvůli náročné prezidentské funkci nevzdá, současně ale připustil, že příležitostí ke svezení bude mít pravděpodobně méně už jenom z bezpečnostních důvodů.