hobby

Výpis příspěvků ke štítku „hobby“

Židle z katapultu stíhačky a Chromajzl. Co všechno se objevuje v českých kancelářích

7. ledna 2022 12:51

Tvrdí o sobě, že není snad nic, na co by si svýma rukama netroufl. Starou oprýskanou kuchyňskou váhu změní k nepoznání, že byla lepší než nová z výroby. Ze sériové motorky vykouzlí „Chromajzla“, blýskající se unikátní kousek. A ze sedačky bojového letounu udělá netradiční kancelářské křeslo. Nyní předvede Alexandr Holub, kterému nikdo neřekne jinak než Lexa, své umění v soutěži televize Prima Dream team – mistři dílny.

Hanka Kynychová se před fanoušky odhalila. Úžasnou postavu si udržuje i v 52 letech

30. ledna 2021 19:09

Trendu otužování propadla i známá cvičitelka Hanka Kynychová. K tomu se ale ráda oddává i zálibě zcela opačné – saunování a oba koníčky sdílí se svými fanoušky. V posledních dnech se několikrát pochlubila polonahými fotkami, na kterých je vidět její skvělá postava, již si udržuje i v 52 letech. A že je na co koukat, ví i Hančin manžel.

Tři nadané tanečnice přišly nečekaně o otce. Maminka Nikol se bojí, že ztratí i domov

16. ledna 2021 11:21

Rodinu Vališových postihla tragédie, tři dívenky přišly o otce a zůstaly s matkou samy. Ze všech stran se na ně nyní hrnou finanční požadavky a matka Nikol, která pracuje jako zdravotní sestra, má strach, že se o vše nedokáže sama postarat. Obavy má i o střechu nad hlavou. Její tři dcery jsou navíc tanečnice, které reprezentovaly Česko na mezinárodních soutěžích. Mají za sebou řadu úspěchů, tento koníček však nepatří zrovna mezi nejlevnější.

Anděl mezi zdravotníky: Kdo z 12 finalistů bude letošním andělem? Podívejte se na finálový večer

18. prosince 2020 18:00

Anděl mezi zdravotníky je projekt určený pro lékaře a zdravotní sestry, ale i pro záchranáře, pečovatele a lékárníky. Přihlásit svého anděla ze zdravotnictví může každý. Ocenění si zaslouží rozhodně všichni a letošních dvanáct finalistů nafotilo kalendář s herci primáckého seriálu Sestřičky Modrý kód. Přečtěte si medailonky andělů mezi zdravotníky nelehkého roku 2020 a užijte si finálový večer.