Adenubi: Holkám se líbím hodně. Těžko se mi odmítají, vždy se snažím decentně vybruslit

Moderátor pořadu Showtime Immanuel Adenubi se na sociálních sítích těší velké oblibě. Na TikToku a Instagramu ho celkem sledují stovky tisíc lidí. Díky svému exotickému vzhledu a vypracované postavě sklízí velký úspěch u dívek. „Nebudeme si nic nalhávat, holkám se líbím hodně,“ zavtipkoval Adenubi v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.

„Vždycky jsem byl skromný, proto jsem si zájem a lichotky nikdy nepřipouštěl blízko k tělu v tom smyslu, že by mi z toho nějak narostlo ego. Vždycky je to fajn a potěší mě to,“ uvedl známý influencer. A přestože se u dívek těší velkému zájmu, snaží se k nim chovat uctivě, a to i v případě, že je musí odmítnout.

„Hrozně těžce se mi holky odmítají. Nechci na ně být zlý, takže se z toho vždycky snažím decentně vybruslit. Huba by mi upadla, kdybych dívce řekl, že na mě nemá, nebo že by mi za to nestála. Každá holka je krásná v různých směrech a nikdy bych si nedovolil žádnou urazit,“ řekl Adenubi.

Kromě dívek mají o slavného moderátora zájem ovšem i chlapci. „Pár zpráv se občas někde najde,“ řekl s úsměvem Adenubi. V tomto případě je to prý s odmítnutím mnohem jednodušší. „Stačí říct, že nejsem takhle orientovaný, ale děkuji za zájem,“ uvedl.

Vyrůstal obklopen ženami

Adenubi v pořadu Povídej hovořil také o své rodině. Už odmalička vyrůstal obklopen ženami. Jeho rodiče se rozvedli, když mu bylo sedm let. Žil proto s babičkou, maminkou a dvěma sestrami. „Co se týče rodiny, byl můj život plný žen,“ svěřil se Adenubi. A přestože jeho otec žije v Anglii, mužský vzor mu prý nikdy nechyběl.

„Táta je Afričan a oni jsou na tu výchovu dost pedanti. Jsou velmi striktní a vše musí být podle pravidel. Takže i když byl daleko, pořád jsem měl nad sebou bič. Vždy, když byly nějaké problémy nebo se řešilo vysvědčení, volalo se tátovi,“ zavzpomínal Adenubi. Možná i proto, že byl jeho otec přísný, si spolu nebyli blízcí. „Byli jsme vždy trochu odcizení, o soukromých věcech jsme si moc nepovídali,“ popsal moderátor. Hlavu si z toho ale prý nikdy příliš nedělal. „Spoustu lásky jsem měl od babičky, mamky i sester. Nestrádal jsem,“ uzavřel influencer.

Immanuel Adenubi se v rozhovoru s Radkou Červinkovou v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS rozpovídal také o šikaně či sociálních sítích. Celý rozhovor najdete v úvodním videu.

Tagy: