reklama
CNN Prima News homosexualita

homosexualita

Výpis příspěvků ke štítku „homosexualita“

Foldyna: ČSSD místo pomoci vymýšlí ptákoviny. Otočila se zády k pracujícím lidem

9. října 2021 17:26

Sociální demokraté se otočili zády k běžnému pracujícímu člověku a svému tradičnímu voliči a místo toho začali vymýšlet nadstavby, kterým lidé nerozumí. S takovouto kritikou ČSSD přišel bývalý místopředseda tohoto uskupení a nynější poslanec SPD Jaroslav Foldyna. Sociální demokracie se podle něj věnuje genderismu či multikulturalismu, tedy tématům, které označil za „ptákoviny“.

Jurečka: Vláda s Piráty by nebyla snadná. U sňatků homosexuálů chci zachovat status quo

8. října 2021 08:53

Otázka manželství stejnopohlavních párů rozděluje politickou scénu a neshodnou se na ní ani členi koalice Spolu (ODS, KDU-ČSL a TOP 09). Lidovecký předseda Marian Jurečka v rozhovoru pro CNN Prima NEWS ke sňatkům homosexuálů uvedl, že by v příští vládě nejraději zachoval status quo. Potvrdil však, že jednotliví poslanci budou v otázce rozhodovat podle svého vlastního přesvědčení. Věří také, že při případném vládnutí s Piráty dokáží společně nalézt kompromis.

Diskriminace homosexuálů je výmysl Evropy. Muslimové je dřív vítali, tvrdí aktivisté

29. září 2021 19:20

Většinový islám globálně brojí proti homosexuálům, například Tálibán v Afghánistánu je mučí, kamenuje i znásilňuje. Někteří historici a aktivisté ale přišli s tím, že nechuť muslimů vůči gayům a lesbám nepramení z dávné historie. Dříve prý byli vyznavači islámu vůči homosexuálům tolerantní, jejich postoj měli změnit evropští kolonisté.

Sledujte ZÁZNAM 360° s Adamem Vojtěchem: Kdy si budeme platit za veškerou zdravotní péči?

20. září 2021 19:37

Český zdravotní systém má potíže a utrácí o hodně více peněz, než do něj přitéká. Covid vše ještě umocnil. Reálně hrozí, že brzy budou chybět desítky miliard korun a Češi si budou muset za péči zaplatit. Jaká nás čeká budoucnost? Sledujte od 20:15 pondělní 360° na CNN Prima NEWS s ministrem zdravotnictví za hnutí ANO Adamem Vojtěchem a lékařem Tomem Philippem.

Lesbické matce odebral soud v Polsku děti. Je to diskriminace, rozhodl Štrasburk

16. září 2021 21:36

Polská matka, která byla zbavena péče o své děti, uspěla u Evropského soudu pro lidská práva (ECHR) s žalobou proti Varšavě. Polští soudci podle Štrasburku při rozhodování o svěření dětí do péče ženu diskriminovali kvůli jejímu vztahu s jinou ženou a porušili tím její právo na soukromý život. Polsko nyní musí ženě zaplatit odškodné 10 000 eur (v přepočtu 253 000 korun). Rozsudek není pravomocný, všichni zúčastnění mají tři měsíce na odvolání.

Jochová: Homosexuální manželství rozjede obchod s dětmi. Ty budou vychovávány ve lži

13. září 2021 20:54

Předsedkyně Aliance pro rodinu Jana Jochová v pořadu 360° na CNN Prima NEWS uvedla, že manželství homosexuálu bude mít za následek obchod s dětmi. „Manželství je založené na vztahu muže a ženy, mají reprodukční potenciál. Jen oni mohou na svět přivést děti a o ně jde. Když manželství homosexuálů schválíme, rozjede se obchod s dětmi,“ prohlásila.

KOMENTÁŘ: Potvrzeno, Batmanův Robin je na muže. Proč měníme komiks po 80 letech?

13. srpna 2021 11:15

Asi to už napadlo každého milovníka komiksů. Zatímco temný rytíř neboli Batman je drsňák v kostýmu a jeho druhé já se plazí po modelkách na večírcích coby miliardář Bruce Wayne, jeho sidekick Robin už tak tvrdě nepůsobí. Jeho kostým nevzbuzuje tolik respektu jako otázek. A to už od roku 1940, kdy byla postava Robina stvořena. Přitom hlavní otázka vždycky byla – není on náhodou na kluky?

reklama