CNN Prima News homosexualita

homosexualita

Výpis příspěvků ke štítku „homosexualita“

Sex přímo v Kongresu USA. Skandální záběry zachytily dva muže, jeden měl pomáhat Bidenovi

Spojenými státy otřásá nebývalý skandál, jenž rozpoutal konzervativní portál Daily Caller poté, co zveřejnil nahrávku se sexuálním obsahem. Ta zachycuje dvojici mužů, k jejichž pohlavnímu styku podle všeho došlo přímo v budově Senátu. Podle zatím nepotvrzených nařčení má být jedním z aktérů Aidan Maese-Czerposki, poradce demokratického senátora Bena Cardina a muž, který se objevil i na volebním videu Joea Bidena v roce 2020. Maese-Czerposki v prohlášení informace nepřímo popřel, zatímco senátorova kancelář bez dalších detailů uvedla, že s ním ukončila pracovní poměr. Poradce tvrdí, že je trestán za to, koho miluje.

GLOSA: Mia Khalifa na straně Hamásu a vlajky Palestiny na Pridu. Jako kuřata, která jedí v KFC

Dokážete si představit rodinku kohouta, slepice a kuřátek, jak jde společně na oběd do KFC? Je to asi stejně nesmyslné, jako když se Mia Khalifa vyjadřuje k izraelsko-palestinskému konfliktu. Bývalá libanonská pornohvězda se v den, kdy ozbrojenci z Hamásu chladnokrevně zastřelili vyšší stovky civilistů, jednoznačně postavila na stranu teroristů – těch teroristů, kteří by ji za její účinkování ve filmech pro dospělé nejraději ukamenovali. Za bizarní lze považovat také postoj některých „duhových aktivistů“.

Zeman: Jsem heterosexuál, ale nechlubím se tím. Slováci by měli mít registrované partnerství

Být homosexuál neznamená, že budu svou sexuální orientaci vystavovat na odiv. Já jsem heterosexuál a také se tím nechlubím. Ve speciálním vysílání CNN Prima NEWS ke slovenským volbám to řekl exprezident Miloš Zeman. Doplnil, že sexuální orientace je soukromá, ba dokonce velmi intimní věc. Domnívá se, že by na Slovensku mělo být přijato registrované partnerství, terminologicky odmítá manželství.

Paralela s holokaustem i Ukrajinou: Dukova slova o stejnopohlavních sňatcích budí vášně

Na kardinála Dominika Duku se snesla vlna kritiky kvůli vyjádření, ve kterém připodobnil „ohrožení“ dětí bez matky a otce k tomu, jemuž jsou vystaveni ukrajinští vojáci ve válce. Křesťané a židé jsou podle něj zároveň kvůli názorům na stejnopohlavní sňatky „opět jako za nacismu a komunismu pod tlakem“. Proti slovům bývalého pražského arcibiskupa se vymezila předsedkyně Sněmovny Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) či kandidátka do europarlamentu Danuše Nerudová. Ostrými slovy nešetřili ani představitelé židovské komunity.

GLOSA: Vlajky Palestiny na Pridu? Totální chucpe. Antisemitismus je ale „cool“ v každé době

No a co, že palestinská vlajka na duhových festivalech dává asi stejný smysl jako účast vegana v soutěži „Sněz tolik hovězích steaků, kolik dokážeš“. Nenávidění Židů je zkrátka „cool“ v každé době. Po německých nacistech, sovětských komunistech a neonacistech nyní převzala otěže část zástupců progresivní levice. Skoro to vypadá, jako by byl pro tuto skupinu antisemitismus společně s „rasismem naruby“ čím dál oblíbenější formou xenofobie.

Účastníci Prague Pride zamířili na Letnou. Na duhovou akci dorazili i politici

Průvod Prague Pride vyrazil po poledni z Václavského náměstí na Letnou. Na akci podle odhadů dorazily desítky tisíc lidí včetně vládních politiků, velvyslanců či známých osobností. Lidé si nesou transparenty, duhové vlajky i jiné doplňky. Někteří mají speciální kostýmy. Na Letenské pláni je až do večera připravený kulturní program. Akce zakončí letošní 13. ročník týdenního lidskoprávního festivalu o životě leseb, gayů, bisexuálů nebo translidí (LGBT+).

Nacher: Za chvíli budeme řešit vztahy vícero osob. Strašíte něčím, co nehrozí, řekla Šebelová

Upřímně se obávám politické hyperkorektnosti, která se opravdu posouvá. Teď projde manželství pro stejnopohlavní páry, příště tu mohou být vztahy vícero osob. V pořadu 360° na CNN Prima NEWS to řekl poslanec Patrik Nacher (za ANO). Zároveň zdůraznil, že mu záleží především na narovnání práv. Místopředsedkyně STAN Michaela Šebelová Nacherovi vyčetla, že prý straší něčím, co nehrozí.