reklama
CNN Prima News homosexualita

homosexualita

Výpis příspěvků ke štítku „homosexualita“

Blaško z SPD se zastal Orbána. Taky homosexuálům necpu svou orientaci, řekl

Europoslanec Hynek Blaško (SPD) se v pořadu 360° na CNN Prima NEWS zastal maďarského premiéra Viktora Orbána, který prosazuje zákaz šíření materiálů zobrazujících homosexualitu či změnu pohlaví mezi osobami mladšími 18 let. S Blaškem nesouhlasil druhý host pořadu, europoslanec Jiří Pospíšil (TOP 09). „Nejsem příznivcem gejzíru aktivistických oslav. Nový zákon ale směšuje boj proti pedofilům, které srovnává s homosexuály. Míchá tak jablka s hruškami,“ řekl Pospíšil.

Babiš: Homosexuálům pomůžeme schválením našeho zákona, ne EU s výzvou proti Maďarsku

Premiér Andrej Babiš (ANO) se nepřipojí k výzvě lídrů Evropské unie na podporu sexuálních menšin v Maďarsku. Podle něj jeho podpis homosexuálům a dalším takřka v ničem nepomůže. Řešení vidí ve schválení tuzemského zákona na podporu komunity, na kterém ovšem v Poslanecké sněmovně zatím nepanuje shoda. Babiš to řekl před svým odletem do Slovinska.

Výzva lídrů EU na podporu sexuálních menšin je „canc“, řekl Babiš. Nepodepíše ji

Premiér Andrej Babiš (ANO) se zřejmě ani dodatečně nepřipojí k červnovému dopisu 17 lídrů EU na podporu sexuálních menšin, jehož podnětem byl maďarský zákon zakazující osvětu o LGBT. Babiš ve čtvrtek ve Sněmovně tento dopis označil za „canc“. Piráty, kteří se ho na důvod nepodepsání ptali, obvinil ze zrady a z rozvracení ČR podle příkazů z Bruselu.

Transgender dívka: Ze Zemana jsem znechucená, chceme žít ve společnosti beze strachu

Slova prezidenta Miloše Zemana o tom, že transgender lidi mu jsou „bytostně odporní“, pobouřila řadu lidí. Na jeho adresu se velmi kriticky vyjádřili například představitelé spolku Prague Pride či opoziční politici. Ozvali se ale i přímo lidé, na které Zeman cílil. Jedním z nich je i transgender dívka Georgia Hejduková. Ta CNN Prima NEWS řekla, že je ze Zemanových slov znechucená.

reklama