reklama

hra

Výpis příspěvků ke štítku „hra“

Ze hry FIFA 22 mám stále smíšené pocity, mohla by být arkádovější, říká expert

29. října 2021 07:27

Fotbalem se v dnešní době už dávno neživí jen hráči na hřišti a trenéři. Pražská Sparta je týmem, který má své zástupce také na virtuálním trávníku. Jedním z nich je i Jan „Emerickson“ Krupička, jeden z nejlepších domácích hráčů fotbalového simulátoru FIFA. V rozhovoru mimo jiné prozradil, co si o novém ročníku videohry myslí.

Z pár kamínků si postavíte domino, jaké jste ještě neviděli

12. srpna 2021 12:00

Rodinné dovolené a výlety během krásných letních měsíců využíváme k tomu, abychom spolu trávili co nejvíce času. A to nejenom při společných toulkách přírodou, ale třeba také během deštivého odpoledne, kdy rádi sáhneme po oblíbené společenské hře. My vám ukážeme, jak si vyrobit jednu vlastní. Stačí k tomu hezké kamínky, sběratelské nadšení a trochu umělecké fantazie.

Co nás čeká v GTA VI? Spekulace kolem nové hry se množí

10. února 2021 08:20

Anonymní úniky z čínského fóra přinesly mnoho zajímavých spekulací o hře GTA 6. I když pokračování slavné herní série Grand Theft Auto od studia Rockstar Games ještě ani nebylo oficiálně potvrzeno, všechno nasvědčuje tomu, že se ho dočkáme. Nové spekulace hovoří například o identitě hlavní postavy, velikosti mapy či délce příběhu.

Hráči se rozhodli v Minecraftu postavit celou Zemi v reálných rozměrech

27. ledna 2021 06:05

Hráči si v kultovní videohře Minecraft můžou pomocí kostek vytvořit téměř cokoli. I když je mapa v klasické verzi hry horizontálně rozsáhlejší než naše planeta, stavění do výšky je omezeno maximálním limitem. Herní nadšenci ale díky speciálnímu módu dokázali vertikální limit obejít a rozhodli se vytvořit ve hře přesnou kopii celého světa v reálných rozměrech, čili v poměru 1:1.

Nevíte, jak zabavit děti? Postavte jim hrad ze židlí nebo polštářovou jeskyni

24. května 2020 13:23

Přestože Česko pokračuje v rozvolňování karanténních opatření, v mnoha zemích po celém světě stále platí striktní izolace, která má zabránit šíření nemoci COVID-19. Podle CNN teď zažívají těžké časy především rodiče, kterým už často začínají docházet nápady, jak doma zabavit své děti. Švédská IKEA nabízí šest jednoduchých návodů, jak postavit doma indiánský vigvam nebo středověkou pevnost. Stavební materiál najdete v každé domácnosti: židle, stůl, prostěradlo, deky a spoustu polštářů.

reklama