reklama

hra

Výpis příspěvků ke štítku „hra“

Co nás čeká v GTA VI? Spekulace kolem nové hry se množí

Anonymní úniky z čínského fóra přinesly mnoho zajímavých spekulací o hře GTA 6. I když pokračování slavné herní série Grand Theft Auto od studia Rockstar Games ještě ani nebylo oficiálně potvrzeno, všechno nasvědčuje tomu, že se ho dočkáme. Nové spekulace hovoří například o identitě hlavní postavy, velikosti mapy či délce příběhu.

Hráči se rozhodli v Minecraftu postavit celou Zemi v reálných rozměrech

Hráči si v kultovní videohře Minecraft můžou pomocí kostek vytvořit téměř cokoli. I když je mapa v klasické verzi hry horizontálně rozsáhlejší než naše planeta, stavění do výšky je omezeno maximálním limitem. Herní nadšenci ale díky speciálnímu módu dokázali vertikální limit obejít a rozhodli se vytvořit ve hře přesnou kopii celého světa v reálných rozměrech, čili v poměru 1:1.

Nevíte, jak zabavit děti? Postavte jim hrad ze židlí nebo polštářovou jeskyni

Přestože Česko pokračuje v rozvolňování karanténních opatření, v mnoha zemích po celém světě stále platí striktní izolace, která má zabránit šíření nemoci COVID-19. Podle CNN teď zažívají těžké časy především rodiče, kterým už často začínají docházet nápady, jak doma zabavit své děti. Švédská IKEA nabízí šest jednoduchých návodů, jak postavit doma indiánský vigvam nebo středověkou pevnost. Stavební materiál najdete v každé domácnosti: židle, stůl, prostěradlo, deky a spoustu polštářů.

reklama