CNN Prima News Iron Man

Iron Man

Výpis příspěvků ke štítku „Iron Man“

OBRAZEM: Darth Vader, Střihoruký Edward i tlupa Zaklínačů. Kdo dorazil na Comic-Con?

Stejně jako loni byl i tentokrát uspořádán s mírným zpožděním, ale přesto přilákal davy lidí. Řeč je o pražském Comic-Conu, svátku všech fanoušků sci-fi či fantasy. V prostorách pražského O2 universa se nedávno očkovalo, nyní se zde potkávali rytíři Jedi, superhrdinové, ale i predátoři či jiná krvelačná monstra. Podívejte se, jak vypadala letošní akce očima našich reportérů.

Hřib jako Avenger. Pražský primátor zahájil Comic Con v převleku Iron Mana

Primátor Prahy Zdeněk Hřib (Piráti) je znám jako fanoušek sci-fi a svoji oblibu dává náležitě najevo. Již potřetí totiž vystoupil na zahajovacím ceremoniálu pražského Comic Conu. A i tentokrát v dost okázalém stylu. Svátek milovníků fantasy a sci-fi totiž navštívil v převleku Iron Mana, jednoho z ikonických superhrdinů, kteří spolu tvoří tým Avengers.

Moderátor Vágner na pár dní zmizí z obrazovky CNN Prima NEWS. Chce zdolat titul Iron Man

Jeden z nejtěžších triatlonových závodů na světě Sahara Triathlon odstartuje už 26. února i s reprezentantem CNN Prima NEWS. Ačkoli si pod Saharou většina populace představí vyprahlou poušť, už teď víme, že teplotní podmínky budou hodně chladné. Na Sahaře totiž napadl sníh a z letního sportu se stal rázem zimní. A jak říká Petr Vágner, bude to pro něj prý boj o život.

Hvězdný Spider-man splnil slib. Hrdina, který zachránil sestru, byl součástí slavného filmu

Před rokem dojala celý svět zpráva o šestiletém chlapci, který vlastním tělem ochránil svou mladší sestru před psem. Jeho hrdinský čin ocenila celá řada celebrit, přičemž výjimkou nebyl ani filmový Spider-Man. Jeho představitel Tom Hollad chlapci slíbil, že se s ním jednoho dne setká na natáčení nového snímku s pavoučím mužem, a svému slibu v nedávné době dostál.