reklama

Jágr a jeho přítelkyně mohou, my ne? Fanoušci Dynama horlivě řešili návštěvu legendy

Jaromír Jágr s přítelkyní Dominikou navštívili nedělní zápas Pardubic se Spartou Praha, což se ne všem fanouškům líbilo. Na tribuně sedí také majitel Dynama Petr Dědek (vpravo).
Foto: Facebook/HC Dynamo Pardubice

V Pardubicích se na hokej chodí ve velkém a je jedno, jestli se zrovna daří, nebo ne. Proto fanoušci tamního Dynama trpí ve chvíli, kdy kvůli vládním nařízením teď na stadion nemohou. Když v neděli východočeský tým přivítal pražskou Spartu, seděl na tribuně jako host Jaromír Jágr i se svojí přítelkyní Dominikou Branišovou.

reklama

Určitou část fanoušků rozezlila trojice fotografií na Facebooku, na kterých zápas hned vedle Jágra a jeho přítelkyně Dominiky Branišové sledoval majitel pardubického Dynama Petr Dědek.

K tématu

„Dnes máme v Enteria areně příjemnou návštěvu,“ stálo u příspěvku na klubovém účtu. Jednu z fotografií sdílel na Twitteru také Dědek, k čemuž připojil: „Na dnešní zápas se přijel podívat Jarda Jágr. Máme spolu několik hokejových témat k projednání.“

V sekci komentářů na Facebooku bylo rychle poměrně živo. Někteří příznivci si mysleli, že by se mohlo schylovat k příchodu Jágra do Pardubic, aby jim pomohl utnout bídné výsledky ze začátku sezony. „Tak to je ten útočník, o kterém mluvil pan Dědek. To by byla pecka, kdyby to vyšlo,“ napsal jeden z diskutujících.

Jiní naráželi na nedávné události, kdy byl z kádru Dynama vyřazen útočník Robert Kousal, který podle policie v minulém týdnu řídil pod vlivem kokainu. „Přijel si pro matroš?“ ptal se v komentáři fanoušek k důvodu návštěvy legendární „osmašedesátky“.

Některé fanoušky ale pohoršilo, že se Jágr na tribuně i s doprovodem vůbec objevil: „V čem je prosím pan Jágr jiný než my, že může na hokej? Na rozdíl od nás.“ Jedna z odpovědí zněla takto: „Covid jde na lidi, Jarda je Bůh.“

V pondělí už bylo mnohem jasněji, proč se majitel prvoligového Kladna ocitl na pardubickém stadionu. Jágr totiž dotahoval příchod ruského útočníka Stěpana Zacharčuka ke svým Rytířům. Třiatřicetilletý útočník, který zatím v letošní extraligové sezoně odehrál za Pardubice pět utkání, míří do Kladna na hostování, aby se rozehrál a posléze vrátil do Dynama.

Příznivci východočeského klubu by byli rádi, aby co nejdříve nebyl jediným návštěvníkem zápasu Jágr s partnerkou. Speciálně v Pardubicích chodí na zápasy vysoké návštěvy, které se neohlížejí na to, jak (ne)úspěšní jsou místní hokejisté v posledních letech. V minulé sezoně měli druhý nejlepší průměr diváků na domácí zápas (7 852, pozn. red.) po Spartě Praha, která disponuje obří O2 arenou. A i v předchozích ročnících drželo Dynamo z hlediska návštěvnosti medailové příčky.

K tématu

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Covid jí vrátil čich. Po dvaceti letech konečně cítím vůni kávy, říká žena z Moravy

Covid jí vrátil čich. Po dvaceti letech konečně cítím vůni kávy, říká žena z Moravy

Jedním z typických příznaků nemoci COVID-19 je ztráta čichu, u paní Lenky ze severní Moravy se ovšem dostavil úplně opačný efekt. Čich ztratila kvůli chronickému onemocnění již před více než dvaceti lety a vrátil se jí, až když onemocněla covidem. Žena pocházející ze Šumperka se nyní raduje, že si konečně může přičichnout ke kávě nebo vybírat parfém skutečně podle vůně. „Je to takový ostrůvek pozitivna v celkově negativní situaci,“ popsala své pocity pro CNN Prima NEWS.

Prezidentské volby v USA 2020

Americké volby nebyly jen o Trumpovi s Bidenem. Do hry promluvil i Kanye West

Americké volby nebyly jen o Trumpovi s Bidenem. Do hry promluvil i Kanye West

Americké prezidentské volby proběhly již před měsícem, ale stále jim není konec. Úřadující prezident Donald Trump totiž pořád odmítá uznat porážku a tvrdí, že jeho demokratický oponent Joe Biden zvítězil jen díky podvodům. Tito dva politici ovšem nebyli jedinými kandidáty. Celkem jich v letošních volbách bylo 11, mezi nimi například známý rapper Kanye West či libertariánka Jo Jorgensenová, která podle mnohých zapříčinila Trumpovu prohru v některých klíčových státech.

Situace se ani za týden ani za dva nezlepší. Nouzový stav musíme prodloužit o 30 dnů
Záměna léku na žaludek s přípravkem na růst vlasů spustila u dětí vlkodlačí syndrom
Lidé jsou demotivovaní, nechodí se testovat dokonce ani s příznaky, ukázal průzkum
reklama
reklama
Z domu museli 300kilového muže vyprostit jeřábem. Francouz se léta téměř nehýbal

Zahraničí

Domácí zpravodajství

Soud nařídil očkovat dítě proti tetanu, může jít o život, je po úrazu. Matka odmítá
Fiala: Ať si lidé zvykají, že co řeknu, dodržím. Nezískáme jen 15 procent, vyhrajeme
Dezinformátor Klaus? Exprezident si Blatnému stěžuje na „nehorázné označení“
Další články
reklama
reklama