reklama

Jágr a jeho přítelkyně mohou, my ne? Fanoušci Dynama horlivě řešili návštěvu legendy

V Pardubicích se na hokej chodí ve velkém a je jedno, jestli se zrovna daří, nebo ne. Proto fanoušci tamního Dynama trpí ve chvíli, kdy kvůli vládním nařízením teď na stadion nemohou. Když v neděli východočeský tým přivítal pražskou Spartu, seděl na tribuně jako host Jaromír Jágr i se svojí přítelkyní Dominikou Branišovou.

reklama

Určitou část fanoušků rozezlila trojice fotografií na Facebooku, na kterých zápas hned vedle Jágra a jeho přítelkyně Dominiky Branišové sledoval majitel pardubického Dynama Petr Dědek.

„Dnes máme v Enteria areně příjemnou návštěvu,“ stálo u příspěvku na klubovém účtu. Jednu z fotografií sdílel na Twitteru také Dědek, k čemuž připojil: „Na dnešní zápas se přijel podívat Jarda Jágr. Máme spolu několik hokejových témat k projednání.“

V sekci komentářů na Facebooku bylo rychle poměrně živo. Někteří příznivci si mysleli, že by se mohlo schylovat k příchodu Jágra do Pardubic, aby jim pomohl utnout bídné výsledky ze začátku sezony. „Tak to je ten útočník, o kterém mluvil pan Dědek. To by byla pecka, kdyby to vyšlo,“ napsal jeden z diskutujících.

Jiní naráželi na nedávné události, kdy byl z kádru Dynama vyřazen útočník Robert Kousal, který podle policie v minulém týdnu řídil pod vlivem kokainu. „Přijel si pro matroš?“ ptal se v komentáři fanoušek k důvodu návštěvy legendární „osmašedesátky“.

Některé fanoušky ale pohoršilo, že se Jágr na tribuně i s doprovodem vůbec objevil: „V čem je prosím pan Jágr jiný než my, že může na hokej? Na rozdíl od nás.“ Jedna z odpovědí zněla takto: „Covid jde na lidi, Jarda je Bůh.“

V pondělí už bylo mnohem jasněji, proč se majitel prvoligového Kladna ocitl na pardubickém stadionu. Jágr totiž dotahoval příchod ruského útočníka Stěpana Zacharčuka ke svým Rytířům. Třiatřicetilletý útočník, který zatím v letošní extraligové sezoně odehrál za Pardubice pět utkání, míří do Kladna na hostování, aby se rozehrál a posléze vrátil do Dynama.

Příznivci východočeského klubu by byli rádi, aby co nejdříve nebyl jediným návštěvníkem zápasu Jágr s partnerkou. Speciálně v Pardubicích chodí na zápasy vysoké návštěvy, které se neohlížejí na to, jak (ne)úspěšní jsou místní hokejisté v posledních letech. V minulé sezoně měli druhý nejlepší průměr diváků na domácí zápas (7 852, pozn. red.) po Spartě Praha, která disponuje obří O2 arenou. A i v předchozích ročnících drželo Dynamo z hlediska návštěvnosti medailové příčky.

Tagy:

Hlavní zprávy

Sledujte předvolební debatu Speciál 360°: Jak se staví k migraci ODS a Piráti?

Hrozí Evropě další velká migrační vlna? Jak se na ni připravit? A nakolik je dění v Afghánistánu bezpečnostním rizikem pro západní svět? To vše bude tématem další předvolební superdebaty na CNN Prima NEWS. Tentokrát budou ve speciálu 360°: Hlas lidu diskutovat Jana Černochová (ODS), Jan Lipavský (Piráti), Robert Šlachta (Přísaha) a Libor Vondráček (Trikolora Svobodní Soukromníci). Debatu můžete sledovat 29. září od 20:15 na CNN Prima NEWS i přímo zde v článku. Ani v tomto případě nebude chybět divácká anketa.

Cyklisti jsou pro řidiče lovnou zvěří. Odstup 1,5 metru místy není možný, říká expert

V některých případech nebude možné dodržet 1,5metrovou vzdálenost při předjíždění cyklistů, jak požaduje kontroverzní novela zákona. Na silnicích chybí ohleduplnost, jinak by nebylo třeba psaných pravidel, řekl dopravní expert Martin Kořán. Zatímco se cyklisté mnohdy nevěnují řízení a ani nemusí absolvovat zkoušky, aby mohli na komunikace, řidiči motorových vozidel naopak vnímají lidi na kolech jako „lovnou zvěř“, dodal ve Zprávách+ na CNN Prima NEWS.

Historik: Svatováclavským řádem nacisté vyznamenali 2500 Čechů. Za vzorný postoj k Říši

Na svátku svatého Václava pořád leží temný stín z éry nacistické okupace. Režim Třetí říše totiž národního světce šikovně zneužíval při snaze o kolaboraci českých elit, což se mu dařilo například zavedením svatováclavského vyznamenání. „Nevíme o nikom z nominovaných Čechů, kdo by vyznamenání odmítl. Pravděpodobnost umístění do koncentračního tábora by v takovém případě byla vysoká,“ říká v rozhovoru pro CNN Prima NEWS přední český historik pro období protektorátu Jan B. Uhlíř. Ten nově spočítal, že řád převzalo asi 2500 Čechů.

reklama

Domácí zpravodajství

Babiš: Piráti mají tři sociopaty. Je jako uřvané dítě na pískovišti, vzkazuje mu Bartoš

Předvolební vzájemné útoky mezi Piráty a vládním hnutím ANO pokračují. Jako poslední si do strany vedené Ivanem Bartošem rýpl premiér Andrej Babiš (ANO). Terčem se stal kandidát koalice Pirátů a STAN na ministra zdravotnictví, právník Ondřej Dostál. Předseda vlády ho stejně jako další Piráty označil za sociopata. Bartoš své členy hájí a Babišovi vzkazuje, že se chová jako dítě na pískovišti.

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

I přes Zemanovu kritiku. Vystrčil v Senátu vyznamenal šéfa BIS Koudelku

Pověřený ředitel Bezpečnostní informační služby Michal Koudelka, architektka Eva Jiřičná a dramatik, skladatel, textař a režisér Jiří Suchý patří mezi 15 osobností, které v úterý v Senátu získaly stříbrnou medaili předsedy horní komory. Ocenění, které bylo udělováno už podesáté, jim předal předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS).

Výbuch v Litovli mohla způsobit výroba drog, připouští policie. Nešlo by o první případ

I přesto, že obyvatelé vybuchlého domu v Litovli odmítají, že by uvnitř byla varna drog, policisté se zabývají i touto vyšetřovací verzí. Scénář podobných případů je většinou stejný – výbuch, který se ozve zpravidla uprostřed noci, pak do bytu vstoupí policisté a odhalí varnu pervitinu. Práce s chemikáliemi je kromě toho, že je nelegální, velmi nebezpečná. A to i s ohledem na to, že drogy často připravují právě jejich uživatelé.

reklama