reklama

Jágr a jeho přítelkyně mohou, my ne? Fanoušci Dynama horlivě řešili návštěvu legendy

Jaromír Jágr s přítelkyní Dominikou navštívili nedělní zápas Pardubic se Spartou Praha, což se ne všem fanouškům líbilo. Na tribuně sedí také majitel Dynama Petr Dědek (vpravo).
Zdroj: Facebook/HC Dynamo Pardubice

V Pardubicích se na hokej chodí ve velkém a je jedno, jestli se zrovna daří, nebo ne. Proto fanoušci tamního Dynama trpí ve chvíli, kdy kvůli vládním nařízením teď na stadion nemohou. Když v neděli východočeský tým přivítal pražskou Spartu, seděl na tribuně jako host Jaromír Jágr i se svojí přítelkyní Dominikou Branišovou.

reklama

Určitou část fanoušků rozezlila trojice fotografií na Facebooku, na kterých zápas hned vedle Jágra a jeho přítelkyně Dominiky Branišové sledoval majitel pardubického Dynama Petr Dědek.

K tématu

„Dnes máme v Enteria areně příjemnou návštěvu,“ stálo u příspěvku na klubovém účtu. Jednu z fotografií sdílel na Twitteru také Dědek, k čemuž připojil: „Na dnešní zápas se přijel podívat Jarda Jágr. Máme spolu několik hokejových témat k projednání.“

V sekci komentářů na Facebooku bylo rychle poměrně živo. Někteří příznivci si mysleli, že by se mohlo schylovat k příchodu Jágra do Pardubic, aby jim pomohl utnout bídné výsledky ze začátku sezony. „Tak to je ten útočník, o kterém mluvil pan Dědek. To by byla pecka, kdyby to vyšlo,“ napsal jeden z diskutujících.

Jiní naráželi na nedávné události, kdy byl z kádru Dynama vyřazen útočník Robert Kousal, který podle policie v minulém týdnu řídil pod vlivem kokainu. „Přijel si pro matroš?“ ptal se v komentáři fanoušek k důvodu návštěvy legendární „osmašedesátky“.

Na prázdných tribunách pardubického stadionu se v neděli vyjímal Jaromír Jágr, který seděl vedle majitele Dynama Petra Dědka.
Na prázdných tribunách pardubického stadionu se v neděli vyjímal Jaromír Jágr, který seděl vedle majitele Dynama Petra Dědka.
Zdroj: Facebook/HC Dynamo Pardubice

Některé fanoušky ale pohoršilo, že se Jágr na tribuně i s doprovodem vůbec objevil: „V čem je prosím pan Jágr jiný než my, že může na hokej? Na rozdíl od nás.“ Jedna z odpovědí zněla takto: „Covid jde na lidi, Jarda je Bůh.“

V pondělí už bylo mnohem jasněji, proč se majitel prvoligového Kladna ocitl na pardubickém stadionu. Jágr totiž dotahoval příchod ruského útočníka Stěpana Zacharčuka ke svým Rytířům. Třiatřicetilletý útočník, který zatím v letošní extraligové sezoně odehrál za Pardubice pět utkání, míří do Kladna na hostování, aby se rozehrál a posléze vrátil do Dynama.

Příznivci východočeského klubu by byli rádi, aby co nejdříve nebyl jediným návštěvníkem zápasu Jágr s partnerkou. Speciálně v Pardubicích chodí na zápasy vysoké návštěvy, které se neohlížejí na to, jak (ne)úspěšní jsou místní hokejisté v posledních letech. V minulé sezoně měli druhý nejlepší průměr diváků na domácí zápas (7 852, pozn. red.) po Spartě Praha, která disponuje obří O2 arenou. A i v předchozích ročnících drželo Dynamo z hlediska návštěvnosti medailové příčky.

K tématu

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Reportáž

Rusové jim vjeli s tankem do ložnice. Dnes v sovětských kasárnách žijí i Romové

Rusové jim vjeli s tankem do ložnice. Dnes v sovětských kasárnách žijí i Romové

Stotisícovou Olomouc okupovalo 13 tisíc sovětských vojáků a 7 tisíc rodinných příslušníků armádních oficírů. Bylo to traumatické soužití, které skončilo až s odchodem okupační armády z Československa 21. června 1991. „Rusáky jsem nesnášel. A pořád po nich v Olomouci zůstává strašně moc škod,“ rozhlíží se pedagog Miroslav Šnajdr (59) po někdejším „sovětském území“ v olomoucké čtvrti Černá cesta.

EURO 2021

Nizozemští fanoušci dokonale ošálili sousedy. Ti se radovali z gólu, který nikdy nepadl

Nizozemští fanoušci dokonale ošálili sousedy. Ti se radovali z gólu, který nikdy nepadl

Současná doba přináší z hlediska sledování sportovních událostí řadu výhod. Nepotřebujete televizi, a pokud budete trochu snaživí, můžete odkudkoli zkouknout přes internetový stream třeba i nigerijskou fotbalovou ligu. A co se týče aktuálních událostí, můžete si zapnout pohodlně Euro třeba na zahradě u grilování. Vše má svoje plusy, ale zároveň minusy. A o tom se přesvědčila skupinka Nizozemců.

Doprava

Havlíček: Dostavbě Pražského okruhu jsme nikdy nebyli blíž. V roce 2022 se snad začne

Havlíček: Dostavbě Pražského okruhu jsme nikdy nebyli blíž. V roce 2022 se snad začne

Česko podle ministra dopravy Karla Havlíčka (za ANO) nikdy nebylo tak blízko tomu, aby se konečně začal stavět klíčový úsek Pražského okruhu 511 mezi Běchovicemi a D1. Jde o důležitý úsek části okruhu, který měl být podle původních plánů ministerstva dopravy otevřen dokonce už letos, zatím se ale ani nezačalo. Podle Havlíčka by se mohlo „kopnout“ do země už v příštím roce.

Nemohla jsem odklepnout cigaretu, popsala Jára začátek nemoci. Skončila na vozíčku
Kultura trpí. Zaorálek a spol. volají po stejných pravidlech kontrol, jako má gastronomie
Němcová: Jsme v zahřívacím kole, Babiš vytahuje pitomosti. Kampaň se teprve rozjede
Česká superstar Schick: Z Ďolíčku až na miliardovou posilu. Pak ho zachránilo Německo
Covid cestovní seriál: Co potřebujete k dovolené v Chorvatsku a na co si dát pozor?
Policie v Teplicích drsně zasáhla proti muži, který měl být zdrogovaný. V sanitce zemřel
reklama
reklama
Pospíšil: Prezident svými výroky o Vrběticích úmyslně nahrává ruské propagandě

Partie

Domácí zpravodajství

Asfalt jako horká kaše aneb Z dějin české Sahary 1911 a 1947, kdy vedra zabíjela
Další články
reklama
reklama