CNN Prima News Jakub Voráček

Jakub Voráček

Výpis příspěvků ke štítku „Jakub Voráček“

Bývalý mistr světa Voráček po zlatém finále: Hejtrovi poslal jasný vzkaz a nejcennější medaili

Pane Šoustale, jděte do pr**le a posílám pozdrav. Jasný a výstižný vzkaz poslal mistr světa v ledním hokeji z roku 2010 Jakub Voráček autorovi článku na Seznam Médiu. Ten před finálem domácího šampionátu předpovídal, že výběr Radima Rulíka se švýcarskými hráči prohraje – a dokonce navrhoval stáhnout autora rozhodujícího gólu Davida Pastrňáka ze sestavy. Voráček mimo krátkého textu věnoval autorovi i fotografii toho nejcennějšího kovu: zlaté medaile.

Voráček ukončil kariéru. Na led už nemůžu, smířil jsem se s tím, říká v exkluzivním rozhovoru

Hokejista Jakub Voráček oznámil konec kariéry. Jeden z nejlepších českých hokejistů to prozradil už v březnu v exkluzivním rozhovoru s Martinou Jandovou pro pořad Showtime na stadionu v Kladně, kde se fotil pro charitativní kampaň své nadace v rámci karlovarského filmového festivalu. Na ledě už si dle svých slov nemůže dovolit odehrát další zápasy kvůli svému zdraví. Voráček ale ničeho nelituje, naopak je rád, že má teď více času na rodinu.

Lidská zrůda, zlobí se Novotný a spol. Jágrovo Kladno angažovalo brankáře z KHL

Hokejový klub Rytíři Kladno získal slovenského brankáře Júliuse Hudáčka, který v poslední sezoně působil v ruské KHL, a to navzdory tomu, že Rusko vede válku na sousední Ukrajině. Celek Jaromíra Jágra angažmá hájí, od veřejnosti však schytává zejména kritiku. Například bývalý český reprezentant a dnes televizní expert Jakub Koreis se pustil nejen do samotného brankáře, ale i Jágrova týmu. Starosta Řeporyjí Pavel Novotný (ODS) označil Hudáčka za „lidskou zrůdu“.

Voráček už si nejspíš nezahraje. Asi konečná, šance na návrat k hokeji je minimální, přiznává

Český hokejový útočník Jakub Voráček si možná již profesionální zápas nezahraje. Připustil to samotný reprezentant v podcastu Bomby k tyči. Důvodem je série otřesů mozku, kvůli kterým již od začátku letošní sezony nehraje. Tato zranění jej navíc trápila i v minulosti a Voráček tak podle svých slov neočekává, že se do kanadskoamerické NHL vrátí. Skepticky vidí také možnost, že by se ještě představil na evropských kluzištích.

Pastrňák podepsal novou smlouvu a katapultoval se mezi největší boháče. Kolik vydělá?

Dlouhé měsíce vyjednávání jsou u konce. Nejlepší český hokejista posledních let David Pastrňák podepsal s Bostonem Bruins novou smlouvu, která ho katapultuje mezi šest nejlépe vydělávajících hráčů NHL. Kontrakt na osm let obnáší celkovou částku 90 milionů dolarů, což je v přepočtu průměrně 248 milionů korun ročně. Působiště pak mění další Čech v NHL. Jakub Voráček se z Columbusu přesouvá do Arizony.

O Voráčka se strachují i bývalí spoluhráči: Někdy hrál, i když neměl, nic ho nezastavilo

Na začátku listopadu odehrál zápas proti Coloradu Avalanche v rámci evropské tour NHL ve Finsku. Od té chvíle zmizel útočník Columbusu Jakub Voráček z ledu. Jak později sám hokejista potvrdil, trápí ho následky otřesů mozku. Odmítl, že by chtěl v brzké době ukončit kariéru, ale do utkání jen tak nenaskočí. Bývalí spoluhráči českého matadora z Philadephie popisují, že „Jake“ měl vždy tuhý kořínek. Někdy možná až příliš.