CNN Prima News Jan Kuchta

Jan Kuchta

Výpis příspěvků ke štítku „Jan Kuchta“

Triumfální cesta sparťanů: Fotbalisté oslavovali i na benzince, v Praze vyrazili do klubu

24. května 2023 06:45

Několik desítek fanoušků dorazilo v noci k tréninkovému centru na pražském Strahově přivítat fotbalisty Sparty po návratu z Uherského Hradiště, kde Letenští díky bezbrankové remíze se Slováckem v předposledním kole nadstavby získali jistotu svého prvního ligového titulu po devíti letech. Hráči po „vítězné“ cestě autobusem z moravského města se zastávkou na benzinové pumpě chvíli slavili s příznivci přes uzavřenou vstupní bránu do areálu a pak se vydali na akci do jednoho z podniků v metropoli. Oslavy s fanoušky proběhly v klidu a bez incidentů.

Emoce po derby: Kotel Slavie zaujal gestem. Pak fanoušci potkali Kuchtu a spustila se bouře

16. dubna 2023 11:25

Překvapení, která přineslo sobotní derby mezi Spartou a Slavií, zdaleka neskončila s posledním hvizdem rozhodčího. Fanoušci z Edenu udělali na sociálních sítích dojem pozápasovým úklidem svého sektoru. Zřejmě ještě nečekanější událostí však bylo střetnutí odcházejícího slávistického kotle s jejich bývalým hráčem Janem Kuchtou, který nyní kope v barvách letenských rivalů. Podle svědectví některých fanoušků hráč vycházel ze stadionu ve stejnou chvíli jako oni, což strhlo bouři a vlnu nadávek. Policie v pozápasové vřavě zajistila několik osob.

Famózní začátek duelu s Polskem. Čeští fotbalisté úvod kvalifikace ME vyhráli 3:1

24. března 2023 22:51

Čeští fotbalisté vstoupili do kvalifikace mistrovství Evropy domácí výhrou 3:1 nad Polskem a hned v úvodu udělali důležitý krok k postupu. Svěřenci trenéra Jaroslava Šilhavého rozhodli zahajovací utkání s favoritem skupiny E v Edenu bleskovým začátkem: po 27 sekundách vstřelil nejrychlejší gól reprezentačního „áčka“ od rozdělení federace Ladislav Krejčí mladší a na startu třetí minuty zvýšil rovněž premiérovou trefou v národním A-týmu Tomáš Čvančara.

Pošle Sparta do Ruska 100 milionů a přivlastní si Kuchtu? Vyplatí se to, napovídají experti

22. března 2023 06:51

Po dlouhých letech vyplněných povětšinou trápením se na Letné zabydlela dobrá nálada. Fotbalová Sparta zažívá příjemnou atmosféru díky zatím výtečnému jaru ve Fortuna lize. A forma celého týmu z nemalé části souvisí s útočníkem Janem Kuchtou. Sportovního ředitele Tomáše Rosického ale ohledně reprezentačního forvarda zaměstnává jedna zásadní věc: Klubu hráč nepatří, a pokud se to má změnit, musí do Ruska poslat 100 milionů korun. Experti pro CNN Prima NEWS napovídají, že i když jde na poměry tuzemské soutěže o závratnou sumu, tato investice by se měla vyplatit.

Možná budu pacientem do konce života, připustil Tvrdík. Už ale nevydržel sedět doma

15. července 2022 15:58

Jaroslav Tvrdík se vrací do práce. Rakovinu, která mu byla v březnu diagnostikována, sice zatím kompletně neporazil, ale v souboji s ní získal převahu. „Nechci už sedět mezi čtyřmi stěnami doma a přemýšlet, co mě čeká. Myslím, že klub potřebuje, abych se vrátil, kolegové už jsou unavení,“ oznámil na předsezonní tiskové konferenci boss fotbalové Slavie Praha.

Football Fanatics: Reprezentace musí mít ambice. Proč být „zaprděným“ čecháčkem u zdi?

26. června 2022 18:07

Česká fotbalová reprezentace má za sebou první část nového ročníku Ligy národů. Poměřila síly s giganty Portugalskem, Španělskem, skolila rovněž silné Švýcary. Nový díl pořadu Football Fanatics na CNN Prima NEWS shrnul současnou tvář reprezentace podle prvních písmen příjmení reprezentačního kouče Jaroslava Šilhavého.

Kuchtovo hostování ve Spartě vyvolalo poprask. Slávisti zuří, internet je plný vtipů

26. června 2022 09:40

Derby pražských „S“ se v posledních dnech přesunulo na přestupový trh. Z vítězství se nakonec raduje Sparta, která získala hvězdného útočníka Jana Kuchtu. 25letý reprezentant, jenž hrál ještě nedávno za Slavii, přichází na Letnou s opcí z Lokomotivu Moskva na roční hostování. Do Ruska přestoupil od úhlavního sparťanského rivala teprve v lednu. Sparťané a slávisté tak nyní „válčí“ na sociálních sítích. Objevilo se i mnoho tematických vtipů.

Přitáhni a pošli dál dráž. Jak Slavia v posledních letech ukázkově pracuje s posilami

10. června 2022 06:29

V poslední sezoně sice na rozdíl od předchozích třech ročníků fotbalová Slavia Praha nedosáhla na titul, ale dál může třímat neexistující trofej „nejlepší obchodník“. Prakticky se nedopouští přestupových přešlapů – dokáže hráče, kteří ideálně zapadnou do skládanky, pak úspěšně prodat za vyšší sumu dál. Od roku 2018 tímto způsobem vydělala více než 1,7 miliardy korun.