CNN Prima News Jan Pirk

Jan Pirk

Výpis příspěvků ke štítku „Jan Pirk“

Známá jména u voleb: Šlachta ovládl Pohořelice, uspěl i Pirk či kancléř Mynář

25. září 2022 00:23

Šéf hnutí Přísaha a bývalý elitní policista Robert Šlachta, proslulý kardiochirurg Jan Pirk (za TOP 09) či hradní kancléř Vratislav Mynář (SPOZ) mohou po komunálních a senátních volbách slavit. Dařilo se i známým starostům jako třeba Michalu Šmardovi nebo Janu Birkemu (oba ČSSD). Smutní naopak legendární žokej Josef Váňa či předsedkyně Trikolory Zuzana Majerová.

Šmucler lže. Za výrok, který mi vložil do úst, mě někdo může zabít, reaguje Flegr

9. února 2022 22:35

Roman Šmucler úmyslně šíří dezinformace. Profesora Jana Pirka jsem se stovkami tisíc mrtvých nespojoval, reagoval evoluční biolog Jaroslav Flegr na slova šéfa stomatologů, se kterým si během pandemie vyměnil několik ostrých vzkazů. Podle Flegra může obdobná lež způsobit to, že ho „někdo zabije za výrok, který mu byl vložen do úst“.

ANKETA: Pohlreich ostře o olympiádě. Kolik medailí tipují Hašek, Babiš nebo Slováček?

4. února 2022 10:30

Promění se zimní olympijské hry v Pekingu spíše v Lillehammer, nebo naopak v Soči? Právě na těchto místech získala česká výprava nejméně (nula), respektive nejvíce medailí (osm). Zeptali jsme se tuzemských osobností napříč odvětvími, jak se na akci pod pěti kruhy těší nebo jaké sporty je nejvíce zajímají. Kolik tentokrát tipují cenných kovů?