reklama
CNN Prima News Jan Volný

Jan Volný

Výpis příspěvků ke štítku „Jan Volný“

Diskriminujete malé obchody, vyčetl Pirát Ferjenčík vládnímu poslanci Volnému

19. listopadu 2020 23:06

Situace, kdy malé specializované obchody s oblečením nebo obuví jsou zavřené, kdežto supermarkety s potravinami mohou bez omezení prodávat i spotřební zboží, je nespravedlivá. Myslí si to pirátský poslanec Mikuláš Ferjenčík. Vláda podle něho dokonce malé obchodníky diskriminuje ve prospěch nadnárodních řetězců. Uvedl to v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na televizní stanici CNN Prima NEWS.

Kalousek o rozpočtu: Do nového roku vplujeme jako na rozbouřené moře a bez kormidla

11. listopadu 2020 22:17

Podle poslance TOP 09 a bývalého ministra financí Miroslava Kalouska je schválený rozpočet na příští rok se schodkem ve výši 320 miliard korun mimo ekonomickou realitu. V pořadu 360° Pavlíny Wolfové mimo jiné upozornil, že pokud budou schodky v dalších letech podobně velké, řítí se Česká republika do rozvratu. S Kalouskem ale nesouhlasil další host pořadu, poslanec za hnutí ANO Jan Volný.

Poslanci schválili nižší DPH a limit pro zpětné uplatnění daňové ztráty

29. května 2020 17:04

Poslanci při pátečním jednání ve Sněmovně schválili vládní daňový protikrizový balíček. Podle něho by měla klesnout daň z přidané hodnoty na ubytovací služby, ceny vstupenek na sportovní a kulturní akce z 15 na deset procent. Podnikatelům se sníží silniční daň na nákladní vozidla a budou si moci zpětně uplatnit daňovou ztrátu. Obcím se rozšíří možnosti osvobodit vybrané nemovitosti od daně.

reklama