reklama
CNN Prima News Jana Maláčová

Jana Maláčová

Výpis příspěvků ke štítku „Jana Maláčová“

V objetí Babiše všichni zahynou. Komunisty a ČSSD zničil svou přízní, kritizuje Pečinka

12. října 2021 09:44

Sociální demokraty, komunisty i Přísahu zničil Andrej Babiš svou přízní, upozornil v rozhovoru pro CNN Prima NEWS komentátor Reflexu Bohumil Pečinka. Zároveň připomněl slova někdejšího premiéra Petra Pitharta, že v objetí Babiše všichni zahynou. Podle novináře to tak v případě levicových stran ve volbách do Poslanecké sněmovny dopadlo.

ČSSD zatím ve vládě zůstává. Nejvíce se židle kýve pod ministryní práce Maláčovou

11. října 2021 22:45

S odchodem ČSSD z Poslanecké sněmovny vyvstává otázka, zda mají sociální demokraté nadále zůstat v současné vládě premiéra Andreje Babiše (ANO) i bez politického mandátu, pokud bude čekání na novou vládu trvat delší dobu. V nedělní povolební Partii se hovořilo například o možném odvolání ministryně práce Jany Maláčové (ČSSD). Na prvním povolebním jednání vlády se však téma zatím neřešilo.

Vzlety a pád sociální demokracie. Ani „hustá dvojka“ její debakl neodvrátila

10. října 2021 08:13

Kdysi hlavní aktér českých vlád a strana, z níž pocházela řada premiérů. Nyní politická strana, která po sérii volebních debaklů ztrácí zastoupení i v Poslanecké sněmovně. Sociální demokracie, nejstarší česká politická strana, míří poprvé v dějinách samostatné České republiky pryč z dolní komory a i její další působení v dosluhující vládě je v tuto chvíli nejasné.

Bartoš v preferenčních hlasech pohořel, přebil ho i Lochman. Nejvíc se kroužkoval Rakušan

9. října 2021 23:08

Letošní volby do Poslanecké sněmovny výrazně ovlivnilo zaškrtávání preferenčních hlasů, doplatil na něj třeba Ivan Bartoš. Šéf Pirátů jich obdržel pouze něco přes 14 tisíc, mnohem víc si vysloužila třeba i dvojka středočeské kandidátky PirStan Ondřej Lochman. Pro srovnání: Andrej Babiš byl zakroužkován v 38 277 případech, vůbec nejúspěšnější byl v této disciplíně Vít Rakušan s 59 792 preferenčními hlasy.

Jdu na večírek, prozradila své plány po volbách Maláčová. Lidé nebudou mít zastání, míní

9. října 2021 22:49

Sociální demokraté se musí vyrovnat s nejhoršími volebními výsledky ve své historii, kdy se se 4,7 procenta hlasů nedostali do Poslanecké sněmovny. „Půjdu na večírek,“ prohlásila ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová, když odcházela z Lidového domu, kde ČSSD měla štáb. Ještě na tiskové konferenci strany přitom měla slzy v očích. Zároveň konstatovala, že lidé nebudou mít zastání, když se její strana do Sněmovny neprobojovala.

Kahany do pekla a Schillerová proti všem. To nejlepší z poslední předvolební superdebaty

7. října 2021 05:32

Poslední díl předvolební superdebaty 360°: Hlas lidu se neobešel bez ostrých slovních přestřelek. Zástupci osmi nejsilnějších politických stran, které se ucházejí o poslanecká křesla, navzájem nešetřili kritikou. Největšími terči se staly ministryně financí Alena Schillerová (ANO) a ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD). Když se probíraly chyby současného kabinetu, došlo i na vzácnou společnou řeč mezi ODS a KSČM. Redakce CNN Prima NEWS vybrala ty nejlepší hlášky.

Stanjura a Vondráček v hlasování při superdebatě rozmetali Schillerovou a Maláčovou

6. října 2021 23:59

Středeční předvolební debatu Speciál 360°: Hlas lidu podle diváků ovládli Zbyněk Stanjura (Spolu) a Libor Vondráček (Trikolóra–Svobodní–Soukromníci). V anketách, ve kterých hlasovali diváci na webu CNN Prima NEWS i prostřednictvím SMS, porazili ministryni financí Alenu Schillerovou (za ANO) i ministryni práce a sociálních věcí Janu Maláčovou (ČSSD).

Za Bakalu by vám horníci svítili kahany do pekla, vmetl Řežábek Maláčové prodej bytů OKD

6. října 2021 23:09

Jestliže bude výstavba bytů stále váznout, jen těžko se v Česku zlepší dostupnost vlastnického bydlení. Myslí si to ekonomický expert hnutí Přísaha Pavel Řežábek. „Jestli není nabídka, nemůže se poptávka uspokojit a vždy bude draho,“ řekl v pořadu Speciál 360°: Hlas lidu na CNN Prima NEWS. Jana Maláčová (ČSSD) si ale myslí, že pouze zrychlení výstavby bytů nepomůže.

reklama