reklama
CNN Prima News Jaroslav Foldyna

Jaroslav Foldyna

Výpis příspěvků ke štítku „Jaroslav Foldyna“

Předsedkyně Trikolóry o oponentech: Skopečka z ODS si vážím, Foldyna mě baví

Zuzana Majerová Zahradníková věří, že krize v hnutí Trikolóra už byla zažehnána, ve volbách by jí udělal radost dvouciferný výsledek. V úctě má některé konkurenční poslance, třebaže jsou názorově jinde. Dobré vztahy má například s Janem Skopečkem z ODS, po lidské rovině jí nevadí Pirát Ondřej Polanský a humorem ji baví Jaroslav Foldyna z SPD, řekla ve speciálu 360° Pavlíny Wolfové.

Foldyna k Vrběticím: Předložme důkazy. Bez nich odsuzovali jen komunisté a Hitler

Podle poslance Jaroslava Foldyny (SPD) je třeba v kauze Vrbětice předložit přímé důkazy. Bez nich podle něj budeme fanaticky věřit něčemu, co není doloženo. „Na základě víry a politické ideologie odsuzovali komunisté a Hitler. Chci vědět, proč se dostáváme do konfliktu s Ruskem jenom na základě domněnek a nepřímých důkazů,“ uvedl Foldyna v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS.

Parta pitomců nám zničí stranu. V ČSSD to vře, výrazní politici od ní dávají ruce pryč

Místo usmíření a táhnutí za jeden provaz to v ČSSD čím dál víc vře. Spoustu straníků naštvaly „čachry“ staronového šéfa Jana Hamáčka ohledně resortů zahraničí a kultury. Nálada mezi sociálními demokraty je mizerná, roste frustrace, někteří úspěšní politici dávají od strany ruce pryč. „Naštvaní jsou všichni. Do Sněmovny se nedostaneme, to je jasné,“ řekl CNN Prima NEWS senátor Petr Vícha.

reklama