reklama

Jediný svého druhu na světě. Justin Bieber si pořídil futuristický Rolls-Royce

Rolls-Royce Wraith zpěváka Justina Biebera
Zdroj: Twitter

Řada slavných osobností našla zálibu ve sbírání drahých automobilů, s nimiž se následně chlubí na veřejnosti či na sociálních sítích. Jde zejména o rappery a zpěváky, kteří potřebují získat pozornost mladšího publika. Justin Bieber není výjimkou, což mimo jiné dokazuje i tento nový Rolls-Royce Wraith v jedinečné futuristické úpravě.

reklama

Kanadský popový zpěvák a idol mladých dívek Justin Bieber se za svou vášeň k luxusním vozům nikdy nestyděl. Jeho sbírka mimo jiné obsahuje například speciální kousky značek Ferrari, Lamborghini a nově i Rolls-Royce. Prapodivně koncipovaný jedinečně upravený vůz ale nejen v řadách zpěvákových fanoušků vyvolává rozporuplné emoce.

Elektromobil Rolls-Royce
Elektromobil Rolls-Royce
Zdroj: Rolls-Royce

Úpravu jako ze sci-fi filmu má na svědomí americká firma West Coast Customs, kde si zpěvák nechal už před lety předělat svoje Ferrari 458 Italia. Tentokrát ale nechal úpravcům zcela volné ruce a výsledkem je neobvykle vyhlížející stroj, který připomíná koncept Rolls-Royce 103EX, někdy také označovaný jako Vision Next 100 z roku 2016. Inspirace je na první pohled více než zřejmá.

První elektrický Rolls-Royce

Rolls-Royce Wraith  zpěváka Justina Biebera
Rolls-Royce Wraith zpěváka Justina Biebera
Zdroj: Twitter

Poznávacím znamením Bieberova speciálu jsou zakrytá kola, která nezhoršují jízdní schopnosti automobilu. Ovlivnila však jeho velikost. Zpěvákův Rolls-Royce Wraith je nyní výrazně širší a mohutnější nežli originál z britských ostrovů.

O tom, co upravený vůz pohání, se vede mnoho spekulací. Motorističtí nadšenci hovoří buď o velkém 6,6litrovém dvanáctiválci se dvěma turbodmychadly, nebo o výkonném elektromotoru. Prvnímu tvrzení napovídají dvě velké koncovky výfukové soustavy, ačkoli se může jednat pouze o repliky.

Jedno je ale jasné. Rolls-Royce Wraith s podobnou vizáží a úpravou je jediný svého druhu na světě. Odpovídá tomu i jeho cena. Slavný kanadský zpěvák údajně za automobil včetně úprav zaplatil asi milion dolarů, dle aktuálního kurzu tedy v přepočtu asi 21,5 milionu korun.

K tématu

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Volby 2021

Bookmakeři: Vítězství ve volbách ANO neobhájí. Favoritem na post premiéra je Bartoš

Bookmakeři: Vítězství ve volbách ANO neobhájí. Favoritem na post premiéra je Bartoš

V podzimních volbách do Sněmovny podle bookmakerů hnutí ANO vítězství neobhájí. Na tuto variantu je aktuálně kurz 1,46:1, na výhru se dá sázet v kurzu 2,5:1. Největším favoritem na příštího premiéra je předseda Pirátů Ivan Bartoš (1,9:1) před současným předsedou vlády Andrejem Babišem (ANO, 2,5:1). Sázkaři se zatím mírně přiklánějí k vítězství ANO, nejvyšší sázka je 300 000 korun. Mezi dalšími kandidáty jsou i šéf ODS Petr Fiala či bývalý ministr zdravotnictví Roman Prymula. Vyplývá to z vyjádření zástupců sázkových kanceláří.

Příběhy z první linie

Umírat tolik lidí jsem ještě neviděl. Děsím se, co přijde, říká záchranář z Plzeňska

Umírat tolik lidí jsem ještě neviděl. Děsím se, co přijde, říká záchranář z Plzeňska

Nikdy mu před očima neumíralo tolik lidí, jako právě teď. Covidová pandemie pořádně zamávala i se životem záchranáře z Rokycan, který vedle směn v sanitce pomáhá též na urgentním příjmu v plzeňské nemocnici a na ARO jednoho ze západočeských špitálů. V dalším z Příběhů první linie na CNN Prima NEWS anonymně vypráví, jak si člověk zvyká na smrt kolem sebe. Mluví o bezmezné únavě. I o tom, že brečí jak pacienti, tak zdravotníci.

Vydržme šest měsíců, vyzývá Zeman. Lehce dementní odmítači očkování změní názor
Zeman potvrdil vládní rošádu Běhounka za Blatného. Prozradil také, kdo nahradí Petříčka
reklama
reklama
Zavření okresů prezident Zeman vítá. Ať jsou vojáci při kontrolách přísní, vyzývá

Partie

Domácí zpravodajství

Hranice okresů budou hlídat tisíce policistů. Mají být na všech hlavních tazích
Češi mění názor na esport, těší gamera T9Lakyho. Hru FIFA občas psychicky nedáváte
Další články
reklama
reklama