CNN Prima News tuning

tuning

Výpis příspěvků ke štítku „tuning“

Za příliš zatmavená okna u aut hrozí pokuta, tím však postihy za ilegální fólie nekončí

17. srpna 2022 17:22

Tónování autoskel je sice legální, úpravci ale musí dodržovat předepsané parametry fólií – jinak jim hrozí nemalý postih. Zatmavená okna byla dříve výsadou tunerů, dnes jsou ale běžnou součástí seznamů příplatkových položek v cenících nových modelů aut. Technologie šly výrazně kupředu, takže kromě estetické funkce nabízí tato úprava i řadu výhod.

Máte trendy samolepku na espézetce? Můžete schytat pokutu nebo přijít o technickou

14. prosince 2021 19:23

Někteří motoristé nejsou z principu spokojeni se vzhledem svého továrního automobilu, ať vypadá sebelépe. Za účelem jeho ozvláštnění a vyčlenění se z davu pak na vozidle páchají tu méně, tu více nelegální úpravy. I detail jako je pozměněný růžek registrační značky přitom může auto připravit o způsobilost k provozu na pozemních komunikacích.

Karlos Vémola si pořídil dalšího medvěda. Terminátorův nový mazlík budí hrůzu

13. května 2021 09:18

Český bojovník ve smíšených bojových uměních, který se umí dobře prodat, svou vášeň k luxusním a sportovním automobilům nikdy neskrýval. Jeho vozový park zahrnuje takové deviantní modely jako Bentley Continental GT, BMW X6 nebo třeba Hummer H2. Nyní svým fanouškům na sociálních sítích předvedl svůj další čtyřkolový přírůstek s heslem „Kdo si počká, ten se dočká!“ Karlos zjevně čeká na třetí světovou válku...

Žigulík v kůži a dřevě. Bulhaři oslavili jubileum legendy unikátní přestavbou

13. března 2021 18:52

VAZ 2101 neboli Ladu či Žiguli si lidé od 70. a 80. let pamatují coby solidnější alternativu k domácím škodovkám. Není se čemu divit – předobrazem vozu vyráběného od roku 1970 byl italský Fiat 124, auto roku 1966. Tuningové studio z Bulharska se rozhodlo vyzdvihnout dlouholetou službu ikonického sedanu a vytvořilo unikátní „nula-jedničku“, ze které vám spadne brada. Rozsáhlé úpravy jsou vidět hlavně v interiéru.

Tuning automobilů není v Česku vyloženě zakázaný, má ale svá předepsaná pravidla

22. ledna 2021 11:34

Tuning, pro některé řidiče kultura a životní styl, pro zbytek risk a hřích. Upravování vozidel není v Česku zakázané, ale řidiči musí dodržovat některá základní nařízení a zákony. Pokud tak neučiní, mohou dostat vysoké pokuty a dokonce až zákaz řízení na jeden rok. Problém je v tom, že málokdo ví, co vlastě na svém voze smí a nesmí mít.