CNN Prima News tuning

tuning

Výpis příspěvků ke štítku „tuning“

Velké manévry na východě Čech. Policie zasáhla na srazu tuningářů, v Jičíně zavřela náměstí

Srazu tuningových vozidel v Trutnově se v sobotu večer zúčastnilo zhruba 300 aut. Akce se obešla bez zásadního narušení veřejného pořádku, řekla ČTK policejní mluvčí Šárka Pižlová. Policisté na místě dali devět pokut, většinou za technický stav vozidla. Během akce zkontrolovali 220 vozidel a stejný počet řidičů. Sraz se konal na parkovišti u obchodního centra v městské části Dolní Staré Město na okraji Trutnova.

Za příliš zatmavená okna u aut hrozí pokuta, tím však postihy za ilegální fólie nekončí

Tónování autoskel je sice legální, úpravci ale musí dodržovat předepsané parametry fólií – jinak jim hrozí nemalý postih. Zatmavená okna byla dříve výsadou tunerů, dnes jsou ale běžnou součástí seznamů příplatkových položek v cenících nových modelů aut. Technologie šly výrazně kupředu, takže kromě estetické funkce nabízí tato úprava i řadu výhod.

Karlos Vémola si pořídil dalšího medvěda. Terminátorův nový mazlík budí hrůzu

Český bojovník ve smíšených bojových uměních, který se umí dobře prodat, svou vášeň k luxusním a sportovním automobilům nikdy neskrýval. Jeho vozový park zahrnuje takové deviantní modely jako Bentley Continental GT, BMW X6 nebo třeba Hummer H2. Nyní svým fanouškům na sociálních sítích předvedl svůj další čtyřkolový přírůstek s heslem „Kdo si počká, ten se dočká!“ Karlos zjevně čeká na třetí světovou válku...

Žigulík v kůži a dřevě. Bulhaři oslavili jubileum legendy unikátní přestavbou

VAZ 2101 neboli Ladu či Žiguli si lidé od 70. a 80. let pamatují coby solidnější alternativu k domácím škodovkám. Není se čemu divit – předobrazem vozu vyráběného od roku 1970 byl italský Fiat 124, auto roku 1966. Tuningové studio z Bulharska se rozhodlo vyzdvihnout dlouholetou službu ikonického sedanu a vytvořilo unikátní „nula-jedničku“, ze které vám spadne brada. Rozsáhlé úpravy jsou vidět hlavně v interiéru.