CNN Prima News luxusní limuzína

luxusní limuzína

Výpis příspěvků ke štítku „luxusní limuzína“

Lepší verze Putinovi, horší pro „lidi“. Rusko zahájilo výrobu svého Rolls-Roycu

3. června 2021 10:56

Zbrusu nová ruská limuzína Aurus Senat se světu představila už v roce 2019 na autosalonu v Ženevě. Zahájení její výroby v továrně Jelabuga v Tatarstánu však proběhlo až nyní, kdy byly dokončeny veškeré přípravné práce. Rolls-Royce z dálného východu je jakýmsi Těremským palácem na čtyřech kolech. Hrstku vyvolených v čele s Vladimirem Putinem uhrane prvotřídním luxusem a nebeským komfortem, čemuž odpovídá i jeho pořizovací cena.

Putin prý bere méně než Zeman. V garáži má dvě staré volhy a jednu armádní nivu

21. dubna 2021 17:25

Tisková kancelář prezidenta Ruské federace nedávno zveřejnila veškerý majetek Vladimira Putina a jeho příjmy za rok 2020. Z přehledu mimo jiné vyplývá, že jeden z nejmocnějších mužů světa vlastní pouze jeden malý byt s garáží a tři auta s jedním přívěsem. Opoziční politik Alexej Navalnyj, který je momentálně vězněn, má však jiný názor.

Královna mezi limuzínami měří 21 metrů. Jaký luxus si na její palubě užijete?

24. června 2020 20:31

Jeli jste někdy limuzínou? Midnight Rider je jednou z těch nejluxusnějších. Na zakázku ji vyrobili ve stejné továrně jako americké kamiony. Legenda mezi limuzínami tak stojí na třínápravovém návěsu s motorem o výkonu 435 koní. I její délka je kolosální – 21 metrů. Váží neuvěřitelných 25 tun a velká je téměř 40 metrů čtverečních.