CNN Prima News José Mourinho

José Mourinho

Výpis příspěvků ke štítku „José Mourinho“

Football Fanatics: Pogba dal vzniknout poháru za fotbalové diletantství. Kdo je vítěz?

Paul Pogba se po šesti letech v Manchesteru United vrací do Juventusu Turín. S velkou nepořízenou, dá se říct. Byl součástí jednoho z nejhorších období slavného anglického klubu, sám navíc za svůj přístup schytával nezřídka kritiku. Podle pořadu Football Fanatics na CNN Prima NEWS zapomněl na to, co z něj udělalo hvězdu. Proto si „Pavel“ zaslouží, aby po něm byl pojmenovaný putovní pohár. Prvním držitelem se stává Harry Maguire.

Byznysový průšvih s názvem United. Pogba za tři miliardy prchající zadarmo podtrhuje zmar

Manchester United by aktuálně mohl pořádat semináře na téma „Jak nedělat byznys“. V poslední sezoně klub suverénně vedl tabulku Premier League. Bohužel pro něj ne tu poskládanou na základě výsledků, ale odrážející výši výplat pro hráče. Na hřišti přitom hýčkání si hvězd nebylo nijak vidět. Do toho je tu případ Paul Pogba, další důkaz neúspěšného nakládání „rudých ďáblů“ s penězi.

Bůh, lev a ferrari, které Guardiola řídil jako fiat. 40 důkazů Ibrahimovicova silného ega

Pokud by se ve světě měl hledat druhý Chuck Norris, směle lze ukázat na švédského fotbalistu s bosensko-chorvatskými kořeny Zlatana Ibrahimovice. Minimálně podle jeho hlášek dokáže to, co nikdo jiný. Samozřejmě vyjma Norrise, na jehož schopnosti existuje nekonečné množství vtipů. Jelikož útočník aktuálně působící v AC Milán oslavil v říjnu čtyřicítku, zde je jeho 40 ikonických výroků překypujících sebevědomím.

Mourinho si zahrál na Ježíška. Mladíčkovi dal za premiérové góly neobvyklý dárek

AS Řím se o víkendu nacházelo ve svízelné situaci. Fotbalisté koučovaní Josém Mourinhem ne a ne dát gól Janovu, který se nachází v sestupovém pásmu. Trn z paty vytáhl celému týmu teprve 18letý Felix Afena-Gyan. Teenager z Ghany dal premiérové dva góly v Serii A a „vlci“ z italské metropole vyhráli 2:0. Premiérové trefy většinou vycházejí draho samotného autora, ale tady si připlatil trenér Mourinho.

Trenérský král Mourinho. Po jediném zápase potvrdil pověst „rychlíka“, dobyl další ligu

Říká se mu „The Special One“, ale klidně by mohl dostat titul „nejrychlejší“. Hned po prvním ligovém zápase na lavičce AS Řím se José Mourinho stal trenérem, který v Serii A nejrychleji dosáhl na 50 vítězství. V součtu s předchozím italským angažmá v Interu Milán mu na to stačilo 77 utkání. Portugalský kouč stejný primát drží také v Premier League a La Lize.

Už žádné palce v ofsajdu. Premier League mění fungování VAR, měl by být tolerantnější

Technologie video asistent rozhodčího vnesla do fotbalu řadu správných korekcí, ale na druhou stranu také mnoho dlouhých přezkoumávání, jejichž výsledek je kontroverzní. A s tím se pojí také velké vášně ze strany expertů a fanoušků. Nejinak tomu bylo poslední dva roky také v anglické Premier League. Na „ostrovech“ by proto od nové sezony mělo být k vidění trochu jiné fungování systému VAR.

Mourinho zpražil Özila: Tvá holka spala se všemi hráči z Milána, i s jejich trenéry

Hvězdný fotbalový trenér José Mourinho dal podle prezidenta Realu Madrid Florentina Péreze před časem pěkně ostrou sodu záložníkovi Mesutu Özilovi. Portugalský trenér měl německému fotbalistovi tureckého původu v době jejich společného působení ve španělském Realu Madrid sdělit nelichotivé informace o jeho tehdejší přítelkyni. Ta podle Mourinha spala s hráči italských velkoklubů Inter a AC Milán a stejně tak i s trenéry těchto klubů. Vyplývá to z uniklých nahrávek Florentina Péreze.