Football Fanatics

Nejnovější příspěvky k tématu

Football Fanatics

Football Fanatics: Griezmann už není ponižován. Jako Dobby dostal ponožku a je volný

Atlétiko Madrid konečně může používat zbraň s názvem Antoine Griezmann plnohodnotně, ne pouze půl hodiny v zápase. Po letech ho totiž „Los Rojiblancos“ znovu vlastní a není u nich jen na hostování z Barcelony, které mělo zvláštní podmínky. Pořad Football Fanatics na CNN Prima NEWS proto francouzského reprezentanta považuje za skřítka Dobbyho z Harryho Pottera poté, co dostal ponožku a byl volný.

Football Fanatics: Poslední přání před popravou? Ať střílí Tecl. To už neplatí, teď válí

Předlouho čelil útočník Stanislav Tecl všemožným fórkům ze strany české fanouškovské obce. Ve Slavii Praha spíše vysedával na lavičce, když nastoupil, pálil jednu šanci za druhou. Jenže s aktuální sezonou humor pomalu mizí v dáli. Vysmívaný hráč „sešívaných“ se probudil a vládne tabulce ligových střelců. Na jeho formu se podíval pořad Football Fanatics na CNN Prima NEWS.

Football Fanatics: Šádek si vzal hypotéku na úspěch. Po all-in bude Plzeň kousat dál

Který fotbalový boss je v tuzemsku nejschopnější? Po postupu Viktorie Plzeň do Ligy mistrů bude odpověď veřejnosti poměrně monotónní – Adolf Šádek. Majitel i generální manažer západočeského klubu si díky svým nedávným tahům navzdory své kontroverzní pověsti vysloužil všeobecný respekt. Obdiv za hru vabank mu patří i od pořadu Football Fanatics na CNN Prima NEWS.

Football Fanatics: Válka Pogbových? Už pusťte kompromitující video ven, ať je sranda

Francouz Paul Pogba už nějaký čas představuje oblíbence pořadu Football Fanatics na CNN Prima NEWS. A Pavel, jak mu říká moderátor Mikoláš Tuček, nyní zažívá perné dny. Naplno odstartovala podivná válka mezi hvězdou Juventusu Turín a jejím bratrem – ještě nedávno také profesionálním fotbalistou – Mathiasem. Vydírání, organizovaný gang, zbraně, kompromitující video. To všechno nyní zaznívá v souvislosti s kdysi nejdražším hráčem planety.

Football Fanatics: Tři tváře frajera Bílka, který má ve skutečnosti jen jeden výraz

Michal Bílek musí cítit neskutečné zadostiučinění. Často schytával kritiku za to, že týmy pod jeho vedením nehrají pohledný fotbal. Ale argumenty docházejí, když během pár měsíců trenér dotáhl podceňovanou Viktorii Plzeň k titulu a postoupil do Ligy mistrů. Pořad Football Fanatics vám přináší tři tváře kouče, jenž si zaslouží respekt, který především v reprezentační éře postrádal.

Football Fanatics: Pogba dal vzniknout poháru za fotbalové diletantství. Kdo je vítěz?

Paul Pogba se po šesti letech v Manchesteru United vrací do Juventusu Turín. S velkou nepořízenou, dá se říct. Byl součástí jednoho z nejhorších období slavného anglického klubu, sám navíc za svůj přístup schytával nezřídka kritiku. Podle pořadu Football Fanatics na CNN Prima NEWS zapomněl na to, co z něj udělalo hvězdu. Proto si „Pavel“ zaslouží, aby po něm byl pojmenovaný putovní pohár. Prvním držitelem se stává Harry Maguire.

Football Fanatics: Teď nevíme, jak zápasy dopadnou. Hrozné, říká Berbr ve fiktivní jízdě

Lord Voldemort českého fotbalu, náčelník, případně taťka. To jsou přezdívky nechvalně proslulého funkcionáře Romana Berbra, který nyní čeká na to, jaký trest vyfasuje za rozsáhlou korupční kauzu, o níž veřejnost ví od října 2020. Pořad Football Fanatics se s nadsázkou podíval na to, jak by mohla vypadat cesta bývalého místopředsedy fotbalové asociace k soudu.

Football Fanatics: Přestup Hložka? Skvělý byznys Sparty. Ještě, aby jí tak šel i fotbal

Vzhledem k tomu, co Adam Hložek dokázal v české lize v dresu pražské Sparty, by se dalo říct, že je mu minimálně 25 let. Ale 104 startů a 24 gólů zvládl v pouhých devatenácti. Teď přišel pravý čas udělat krok nahoru a vkročit do nejlepšího evropského fotbalu. Velký talent je od minulého čtvrtka hráčem německého Bayeru Leverkusen. Na sledovaný přestup se podíval i pořad Football Fanatics na CNN Prima NEWS.

Moderátor Mikoláš Tuček zábavnou formou rozebere aktuální dění v nejpopulárnějším sportu na světě v rubrikách „Ručně stručně“, „Drby“ a „Téma týdne“. Výkop Football Fanatics je každý čtvrtek od 15:45 na CNN Prima NEWS a jednotlivé díly vždy hned po odvysílání naleznete právě v této rubrice. Pro všechny fanoušky fotbalu i ty, kteří ho chtějí teprve pochopit.