judo

Výpis příspěvků ke štítku „judo“

Zápasník David Kozma: Vždycky jsem chtěl být šampón v růžové, co poráží drsňáky

18. května 2022 15:40

David „Pink Panther“ Kozma je český profesionální bojovník smíšených bojových umění welterové váhy, kde se také stal šampionem. V ringu je drsným protivníkem, který je typický svou růžovou barvou. V osobním životě je ale k nepoznání. Je totiž klidným a milujícím partnerem a otcem. O svém životě promluvil v pořadu Úspěšní.

Sportovní svět zavrhuje Putina. Přišel o černý pásek v judu a další čestné tituly

2. března 2022 14:57

Vladimir Putin se v minulosti ve sportu angažoval poměrně dost. Kdekdo si vybaví jeho bizarní hokejové zápasy, během nichž se obrana soupeře uctivě rozestupovala, aby mohl vládce Kremlu střílet jeden gól za druhým. Ruský prezident se aktivně či pasivně zapojoval i do jiných odvětví – juda, taekwonda či plavání. Poté, co rozpoutal krvavou válku na Ukrajině, se k němu však nyní sportovní organizace otáčejí zády.

Umřu, bála se judistka, kterou měl škrtit a bít přítel. Ukázala šrámy, má podporu Krpálka

5. prosince 2021 09:30

Titulky francouzských médií poslední dny plní jméno judistky Margaux Pinotové. Letos i loni tomu tak bylo v případě, kdy se podílela na zlaté olympijské medaili, respektive triumfu na mistrovství světa. Tentokrát její medializace nesouvisí se souboji na tatami. Obvinila svého přítele – a zároveň trenéra – z domácího násilí a v souvislosti s tím ukázala značně pošramocenou tvář.

Krpálková: Dětem srážím sebevědomí, aby nebyly namyšlené. Syna jsem na judo dávat nechtěla

10. srpna 2021 15:08

„Mám strach o naše děti, aby zůstaly skromné,“ přiznala v rozhovoru pro CNN Prima NEWS manželka zlatého olympionika Eva Krpálková. Vysvětlila, že když jejich děti slyší, že jejich otec Lukáš Krpálek je nejlepší, automaticky si vsugerují, že jsou něco výjimečného. Proto jim jako máma trošku musí srážet sebevědomí. Syna navíc na judo dávat nechtěla.