CNN Prima News Kamerun

Kamerun

Výpis příspěvků ke štítku „Kamerun“

Čaroděj z Kamerunu sliboval zmnožení peněz zázračnou tekutinou. Klienti se nestačili divit

Pikantní případ rozplétá v současné době soud v Lipsku. Z únosu, napadení a vydírání se zodpovídá mužská část syrské rodiny, kterou zastupuje deset advokátů. Syřané vzali právo do svých rukou a vyrazili na „čaroděje“ původem z Kamerunu, který jim měl kouzly a magickou tekutinou rozmnožit jejich peníze. Zmizelo nejen 15 tisíc eur, které mu rodina svěřila, ale i mág.

Ne, opravdu vám není 17 let. Kamerunskému fotbalu zařídil ohromnou ostudu i Čech

Kamerun má na krku mezinárodní ostudu. A v posledních dnech jen přiživil častá podezření, že fotbalisté z afrických států mnohdy maskují svůj skutečný věk, aby se lépe prodávali. Ukázalo se, že celkem 32 mladých „Nezkrotných lvů“ nominovaných pro kvalifikaci na kontinentální šampionát do 17 let uvádí nesprávná data narození. Tento podvod by pravděpodobně zůstal neodhalen nebýt Čecha Jiřího Dvořáka.

Islámští radikálové zmasakrovali manželky bojovníků ISIS. Válka teroristů budí nové obavy

K neobvyklému a hodně brutálnímu počinu došlo v Nigérii. Islámští radikálové ze skupiny Boko Haram měli zmasakrovat 33 manželek teroristů z Islámského státu (ISIS). Podle médií šlo o odvetu za akci ISIS, při které byl zabit jeden z velitelů Boko Haram. Vrůstající soupeření dvou skupin islámských radikálů tak může ještě více zhoršit bezpečnostní situaci v nejlidnatější africké zemi, kde žije na 220 milionů lidí.

Velký favorit balí kufry. Maročané pokračují v pohádce, postup vykopali v penaltách

Maročané mohli být se svým vystoupením na fotbalovém mistrovství světa v Kataru spokojení už před osmifinále se Španělskem. Ovládli skupinu a do play-off postoupili po 36 letech. Pohádka pokračuje, protože po základní hrací době i prodloužení bez gólu africký výběr předčil velkého favorita v penaltách. Rozhodující pokus proměnil stylovým panenkovským dloubáčkem Achraf Hakimi.

Zásadní chvíle se blíží a Brazilci trnou. Neymar léčí napuchlý kotník i v bazénu

Postup do osmifinále mistrovství světa už je v kapse. A tak všechny brazilské fotbalové fanoušky spíše než páteční zápas s Kamerunem zajímá, jak se daří pochroumanému pravému kotníku největší celebrity „kanárků“. Lékařský tým se snaží čarovat, ale datum návratu Neymara stále zůstává záhadou, k jejímuž rozluštění se váže maximální pozornost.