Karel Gott, jak ho neznáte. Ivana zveřejnila Mistrovu fotku s dýmkou a sněhulákem

Ivana Gottová potěšila všechny Karlovy fanoušky nově zveřejněnou fotografií. Ta zachycuje Mistra na chalupě, jak se svými dcerami staví sněhuláka. Vdova po zpěvákovi přidala i vysvětlení, jak „Ladovský“ snímek vznikl. Lidé neskrývají dojetí.

„Milí Karlovi příznivci, přeji vám krásnou a pohodovou třetí adventní neděli a připojuji jednu zimní fotku z chalupy z roku 2018 s krátkou vzpomínkou,“ napsala v příspěvku Ivana Gottová. Na fotografii, která připomíná obrazy Josefa Lady, sedí Mistr na saních, v ruce má dýmku a pozoruje své dcery, jak staví sněhuláka.

Právě Ladovy malby měl Karel podle Ivany od dětství v oblibě. „Proto ho napadlo, že by to mohla být jedna ze scén do jeho dokumentu Karel a zajel si pro tento účel vypůjčit do jednoho nedalekého antiku starodávnou dýmku. Přál si vypadat jako jedna z postav na obrázcích Josefa Lady,“ pokračovala Ivana s tím, že scéna se do dokumentu nakonec nevešla, a tak chtěla fotkou alespoň potěšit fanoušky. „Opatrujte se a hlavně buďte všichni zdraví,“ popřála nakonec.

Pod fotkou se okamžitě objevilo množství děkovných komentářů a přání. Moc děkuju, je to opravdu milá vzpomínka, která zůstane stále živá,“ napsala například fanynka ze Slovenska. „Krásné a velmi dojemné. Moc děkujeme za krásnou vzpomínku,“ přidala se další.

Tagy: