CNN Prima News Karolína Hošek

Karolína Hošek

Výpis příspěvků ke štítku „Karolína Hošek“

Dynamické volební studio a práce v plném proudu. Nahlédněte pod pokličku CNN Prima NEWS

Na CNN Prima NEWS se už v sobotu 14. ledna jako první dozvíte jména dvou postupujících kandidátů do druhého kola prezidentské volby. Jak je to možné? Díky predikcím volebních výsledků od agentur STEM a STEM/MARK. Důmyslný model, za kterým stojí mnoho lidí, práce a kvanta nasbíraných dat, dokáže předpovědět výsledek voleb ještě před sečtením všech hlasů.

Dobrodružné léto s Primou: Hledejte kamínky pomalované vašimi oblíbenými hvězdami

Televize Prima pro vás připravila dobrodružnou zábavu pro letní prázdninové dny. Moderátoři a oblíbení seriáloví herci se zapojili do speciální kamínkové hry, která vám zpříjemní procházky a výlety po Česku. Třicet jedna tváří televize Prima pomalovalo třicet jedna kamínků pro každý červencový den, tedy období, kdy bude celá akce probíhat. Pomalované kamínky budou schovány na různých místech po celé republice. Indicie k místům, kde kamínky hledat, odvysílá Prima v Hlavních zprávách.

Nebudou dálnice, tak budou další pruhy

Krásným příkladem je cesta z Mirošovic na Benešov. Tady přemalovali původně dvouproudou silnici na tříproudovou, a jelikož se experiment údajně osvědčil, podobně by to mělo brzy vypadat u Jablonce, Liberce nebo taky Líbeznice.