CNN Prima News Kaufland

Kaufland

Výpis příspěvků ke štítku „Kaufland“

V Česku se objevily nebezpečné potraviny. Inspekce varuje před husou se salmonelou i plísněmi

Na výskyt salmonelózy v mražené huse původem z Maďarska upozornila Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) prostřednictvím svého webu Potraviny na pranýři. Kontroloři hlásili stejný problém již loni v prosinci. Na seznamu závadných potravin se objevil také mix strouhaných sýrů, balení schwarzwaldské šunky či slazená limonáda s colovou příchutí. Řetězce, jichž se má problém týkat, pro redakci CNN Prima NEWS uvedly, že závadné zboží stáhly z prodeje bezprostředně po upozornění SZPI. Reagoval rovněž oslovený výrobce nápojů.

Salmonela v drůbeži na pultech v Česku. Inspekce varovala před výrobky z konkrétních řetězců

Další drůbeží maso dovezené do Česka z Maďarska obsahovalo bakterie, které způsobují salmonelózu, zjistila Státní zemědělská a potravinářská inspekce. Šlo o mražená husí prsa a kachnu. Inspektoři odebrali vzorky v Kauflandu a v Albertu, uvedl v tiskové zprávě mluvčí inspekce Pavel Kopřiva. S prodejci těchto potravin zahájí inspekce správní řízení o uložení pokuty.

Vyhrajte se Showtimem a Kulturou pod hvězdami 2 vstupenky 1. kategorie na kulturní představení dle vašeho výběru!

Showtime společně s Kulturou pod hvězdami si připravil krásnou vánoční soutěž. Chcete zažít jedinečnou atmosféru divadelních, muzikálových, operních nebo třeba činoherních a stand up scén pod širým nebem? Pojďte a dotkněte se s námi hvězd jako jsou Lucie Bílá, Daniel Hůlka, Simona Stašová, Petr Nárožný a mnoha dalších. Pro 3 z vás máme připravené 2 vstupenky 1. kategorie na kulturní představení dle vašeho výběru na kulturapodhvezdami.cz

Vyhrajte se Showtimem a Kauflandem poukaz na nákup v hodnotě 5000 Kč

Milujete Vánoce? Kdo by je nemiloval. Sváteční nálada, dárečky, cukroví, spousta jídla…Aby těch dárků nebylo málo tak si Showtime společně s Kauflandem pro vás připravili adventní soutěže. Vyhrávat můžete dárkovou poukázku na nákup dle vlastního výběru v Kauflandu v hodnotě 5 000 Kč. Odpovězte na naší soutěžní otázku a třeba se štěstí usměje právě na vás.

Vyhrajte se Showtimem a Kauflandem poukaz na nákup v hodnotě 5000 Kč

Milujete Vánoce? Kdo by je nemiloval. Sváteční nálada, dárečky, cukroví, spousta jídla…Aby těch dárků nebylo málo tak si Showtime společně s Kauflandem pro vás připravili adventní soutěže. Vyhrávat můžete dárkovou poukázku na nákup dle vlastního výběru v Kauflandu v hodnotě 5 000 Kč. Stačí nám odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu toho štěstí!

Vyhrajte se Showtimem a Kauflandem o poukaz na nákup v hodnotě 5000 Kč

Milujete Vánoce? Kdo by je nemiloval. Sváteční nálada, dárečky, cukroví, spousta jídla…Aby těch dárků nebylo málo tak si Showtime společně s Kauflandem pro vás připravili adventní soutěže. Vyhrávat můžete dárkovou poukázku na nákup dle vlastního výběru v Kauflandu v hodnotě 5 000 Kč. Stačí nám správně odpovědět na soutěžní otázku a jste ve hře.

Peněženky, alkohol, ale i máslo. O adventu mají zloději žně a vymýšlejí nové triky

Každoroční nákupy v období adventu lákají kapesní zloděje. Ti se v předvánočním shonu zaměřují na nepozorné zákazníky v obchodech a na adventních trzích. Počet drobných krádeží v tomto období vzroste zhruba o 25 procent. Policie proto zvyšuje v rámci prevence kriminality skrytý i viditelný dohled. K zločinu se navíc neuchylují jen jednotlivci, ale i organizované skupiny, kterých pozvolna přibývá.