KKCG

Výpis příspěvků ke štítku „KKCG“

Žebříčku nejbohatších Čechů vládne Kellnerová. O další příčky se vede boj, Babiš je nyní pátý

Magazín Forbes sestavil žebříček nejmajetnějších lidí Česka. Stejně jako loni mu vévodí Renáta Kellnerová, která ovládá skupinu PPF v hodnotě 378 miliard korun. Na druhé příčce už ale oproti loňsku nastala změna, když na něj ze čtvrtého místa poskočil miliardář Daniel Křetínský, vlastník EPH. Mezi desítkou nejbohatších Čechů jsou i dva nováčci. Jmění stovky nejbohatších Čechů přitom dosahuje astronomické částky 2 467 miliard.

PELOTONIE: Výstava cyklistických snímků na Bořislavce zaujala i Barboru Strýcovou

Pokud patříte k fanouškům cyklistiky, fotografie nebo prostě jen máte rádi pěkný kousek umění, rozhodně by vám neměla uniknout výstava PELOTONIE, The Best of Cycling Photography. Ta se koná v Bořislavka Centru ve foyer sídla společnosti Sazka do 27. srpna 2023. Fotografie je možné si zakoupit, všechny získané peníze pak půjdou na dobročinné účely. Zároveň pět z více než padesáti fotografií můžete až do 24. srpna vydražit na dobročinné platformě Dobrobot. Výtěžek z prodeje je určen na podporu mladých cyklistických nadějí ze znevýhodněných rodin.  

PELOTONIE přijela na Bořislavku. Výstava cyklistických snímků představí přední české sportovní fotografy

Aktualizováno

Fotografie plné fyzického vypětí, emocí závodníků i fanoušků během jedinečných momentů předních českých i světových cyklistických závodů. Jedinečná výstava s názvem „PELOTONIE, The best of Cycling Photography“ nadchne příznivce sportovních snímků a cyklistiky. Koná se v pražském Bořislavka Centru ve foyer sídla skupiny KKCG a přístupná bude až do konce srpna. Fotografie je možné si zakoupit a všechny získané peníze půjdou na dobročinné účely. Výstavu společně podpořily Sazka a Czech Cycling Tour.

Miliardář Komárek dostal od Britů zelenou. Jeho Allwyn bude provozovat Národní loterii

Společnost Allwyn Entertainment ze skupiny KKCG podnikatele Karla Komárka se v Británii oficiálně stala provozovatelem prestižní Národní loterie. Rozhodla o tom v úterý britská Komise pro hazardní hry, která firmu Allwyn jako preferovaného uchazeče o licenci vybrala na jaře. Proti jejímu tehdejšímu rozhodnutí se však odvolala společnost Camelot, která loterii provazovala doposud.

Firma nabízí státu nejmodernější zásobník plynu v Česku. Jeho spoluvlastníkem je Gazprom

Investiční skupina KKCG podnikatele Karla Komárka jedná s českou vládou o převodu výkonu akcionářských práv ve společnosti Moravia Gas Storage (MGS) na český stát. MGS vlastní podzemní zásobník plynu v Dambořicích na Hodonínsku. Spoluvlastníkem je ruský Gazprom. Ve čtvrtek o tom informovala mluvčí KKCG Dana Dvořáková. Informaci potvrdilo také ministerstvo financí (MF). Gazprom má nyní zároveň pronajatou naprostou většinu kapacity zásobníku.

Nejbohatším Čechem je vdova po Kellnerovi, má víc, než měl manžel. Babiš si pohoršil

V čele letošního žebříčku nejbohatších Čechů a Češek, který sestavuje časopis Forbes, je Renáta Kellnerová. Čtyřiapadesátiletá vdova po vlastníkovi investiční skupiny PPF Petru Kellnerovi, který koncem letošního března tragicky zahynul, má podle zveřejněného žebříčku majetek 374,7 miliardy korun. Tedy o téměř 82 miliardy více, než činil majetek jejího manžela v minulém roce.