klub

Výpis příspěvků ke štítku „klub“

Při požáru v nočním klubu v Rusku zemřelo nejméně 15 lidí. Případem se zabývá policie

5. listopadu 2022 08:20

Při požáru v nočním klubu v ruském městě Kostroma zemřelo v noci na sobotu nejméně 15 lidí. Oznámila to agentura Interfax s odvoláním na záchranáře. Zpočátku ruská média informovala o 13 obětech a pěti zraněných. Spekuluje se, že požár způsobila signální pistole. Policie už zadržela předpokládaného pachatele, napsala agentura RIA Novosti.

Koleso: Mám nalomené žebro a krvácení do mozku. Popral se, tvrdí manažer hudebního klubu

1. listopadu 2022 12:59

Bývalý účastník Clash of the Stars a hvězda sociálních sítí Patrik Pešava alias Koleso vyděsil své fanoušky. V neděli sdílel na svém Instagramu dvě fotografie z nemocnice, k nimž připsal, že má nalomené žebro, natrženou oční sítnici a trpí krvácením do mozku. Podle manažera náchodského klubu Royal Music Club se připletl do rvačky. Jeho manažer Denis Burkett ovšem tvrdí, že byl napaden. Případem se zabývá policie.

Noční kluby ve Francii obchází strach. Lidé se vracejí s vpichy od injekcí a mají závratě

6. května 2022 19:16

Ve Francii se v posledních měsících objevily desítky případů bodnutí nejspíš injekční stříkačkou na diskotékách, v nočních klubech nebo na koncertech. Napadení následně pociťovali nevolnost nebo závratě. V jejich tělech se ale nenašly žádné omamné látky, oznámila prokuratura v Bretani, kde byla hlášena většina těchto případů.

Legendární Discoland definitivně končí. Nahoře býval tanec, dole bordel, vzpomíná Janda

30. března 2022 21:47

V devadesátých letech vyhlášené sídlo pražské smetánky, politiků a celebrit. Tento legendární podnik ale čeká definitivní konec. Libeňský noční klub Discoland Sylvie měl po propuštění jeho majitele – kontroverzního podnikatele Ivana Jonáka – z vězení zažít velkolepý návrat. Po jeho smrti už ale k ničemu takovému nedošlo.