klub

Výpis příspěvků ke štítku „klub“

Hudební klub zakázal vstup Ukrajincům. Postup provozovatele vyvolal na sítích lavinu reakcí

Zákaz vstupu ukrajinským občanům. Na toto zvláštní pravidlo narazili návštěvníci nedávno otevřeného hudebního klubu v České Skalici. Provozovatelé své rozhodnutí vysvětlují opakujícími se negativními zkušenostmi. Radikální krok by však mohl vést i k soudnímu předvolání, jelikož výrazně porušuje antidiskriminační zákon. Oznámení se objevilo na facebookových stránkách podniku a pod příspěvkem se ihned strhla bouřlivá vlna reakcí.

Miliony pro flamendry z nároďáku? Je na nich, jestli bonus pošlou na charitu, říká Pešír

Vladimír Coufal, Jakub Brabec a Jan Kuchta – i trio flamendrů vyloučených z národního týmu dostane svůj díl z 85 milionů korun, které jako součást bonusu za postup na EURO připadnou hráčům reprezentace. Česká fotbalová asociace přitom od Evropské fotbalové unie obdržela celkem 227 milionů. Jak hráči s penězi naloží, je jejich věc, uvedl bývalý manažer týmu Tomáš Pešír, který o rozdělování odměn spolurozhoduje.

Hvězdný Reynolds splnil přání umírajícímu fanouškovi. Dusil jsem se emocemi, přiznal herec

Uplynulý víkend byl pro herce Ryana Reynoldse více než výjimečný. Jeho velšský tým Wrexham po patnácti letech postoupil do britské fotbalové ligy, navíc se sešel s 45letým Jayem Fearem. Během dvacetiminutového rozhovoru s fanouškem, kterému byla diagnostikována rakovina slepého střeva v posledním stádiu, mu předal podepsané rukavice filmového Deadpoola a šokoval ho vřelou pozvánkou na natáčení. Sám herec přiznal, že se emocemi „dusil“.

Bez klubu i možné kauce. Obránce Alves skončil kvůli nařčení ze sexuálního zneužití ve vazbě

Pátek 20. ledna se pro brazilského obránce Daniho Alvese stal zlomovým. Poté, co v Barceloně předstoupil před soudce kvůli údajnému obvinění za sexuální zneužití ženy, skončil až do soudního procesu ve vyšetřovací vazbě – bez možnosti kauce. Na tiskové konferenci pak mexický klub Pumas oznámil, že se známým fotbalistou rozvázal smlouvu.

Při požáru v nočním klubu v Rusku zemřelo nejméně 15 lidí. Případem se zabývá policie

Při požáru v nočním klubu v ruském městě Kostroma zemřelo v noci na sobotu nejméně 15 lidí. Oznámila to agentura Interfax s odvoláním na záchranáře. Zpočátku ruská média informovala o 13 obětech a pěti zraněných. Spekuluje se, že požár způsobila signální pistole. Policie už zadržela předpokládaného pachatele, napsala agentura RIA Novosti.