CNN Prima News kolaudace

kolaudace

Výpis příspěvků ke štítku „kolaudace“

Praha má problém: Soud zrušil kolaudaci velké části tunelu Blanka

22. ledna 2021 16:21
Aktualizováno

Městský soud v Praze vyhověl žalobě spolku Holešovičky pro lidi a zrušil kolaudační souhlas pro největší část tunelového komplexu Blanka mezi Špejcharem a Pelcí-Tyrolkou. Město podle webu nesplnilo podmínky stavebního povolení, například dokončení Pražského okruhu. Věc se nyní vrátí na silniční úřad pražského magistrátu. Mluvčí Prahy Vít Hofman uvedl, že věc do doručení písemného rozsudku nemůže komentovat. Kolaudaci Blanka získala v roce 2019.

Na otevření nákupního centra přijely stovky lidí. Kvůli špatné kolaudaci bylo zavřeno

25. září 2020 16:45

Stovky lidí se těšily na čtvrteční otevření nového obchodního centra v Chocni na Orlickoústecku. Po příjezdu na místo v ranních hodinách však zjistili, že nákupní park je zavřený. Na vině jsou problémy s kolaudací, o nichž se potenciální klienti mohli dozvědět až ve středu večer. Na místě tak hostesky musely nedočkavé zákazníky poslat domů.

Kocourkov, nebo Bílina? Starostka nevěděla, že má v obci muniční sklad, dokud nevybouchl

15. září 2020 22:16

V Bílině na Teplicku v úterý odpoledne vybuchl muniční sklad, podle policie oběti na životech nejsou a nikdo nebyl zraněn. Hasiči požár uhasili po čtyřech hodinách a místo hlídají i v noci. Starostka Bíliny Zuzana Schwarz Bařtipánová (ANO) ale pro CNN Prima NEWS v živém vstupu uvedla, že město o existenci muničního skladu vůbec nevědělo. Hodlá si stěžovat na ministerstvu vnitra i na policejním prezidiu. Sám ministr vnitra ovšem upozornil, že proběhla řádná kolaudace skladu a za to, že starostku nikdo neinformoval, asi mohou městští úředníci.