reklama
CNN Prima News kolegové

kolegové

Výpis příspěvků ke štítku „kolegové“

Absolutně šílené, reagují osobnosti na smrt zpěvačky. Covidem se prý nakazila úmyslně

18. ledna 2022 13:42

Úmrtí zpěvačky Hany Horké zasáhlo nejen její fanoušky, ale také dlouholeté kolegy z folk-rockové kapely Asonance. Ti se ní loučí na sociálních sítích a sdílí fotografie z koncertů. K tragédii se vyjádřily také mnohé osobnosti. Horká zemřela v neděli ve věku 57 let poté, co prodělala koronavirovou nákazu. Podle nepotvrzených informací se měla onemocněním nakazit úmyslně.

Sledujte speciál 10 let bez Václava Havla. Jak na bývalého prezidenta vzpomínají blízcí?

17. prosince 2021 10:30

Před 10 lety, 18. prosince 2011, zemřel prezident Václav Havel. Připomeňte si životní příběh dramatika, disidenta a politika, který svou otevřeností a vstřícností zaujal celý svět. Zavzpomínají Havlovi blízcí, ale i komentátoři a vrcholní politici. Sledujte v sobotu od 10:30 přímý přenos speciálního vysílání, ať už na stanici CNN Prima NEWS, nebo přímo v tomto článku.

Poslední Žbirkova fotka: Slavil narozeniny, svůj velký sen si už splnit nestihl

12. listopadu 2021 12:33

Smrt legendárního zpěváka Miroslava Žbirky ve středu 10. listopadu zasáhla fanoušky na Slovensku i v Česku. Se zdravotními problémy se hudebník potýkal delší dobu. V polovině října byl dokonce hospitalizován a skončil na kapačkách. Když ho na jeho 69. narozeniny propustili domů, vznikla pravděpodobně jedna z jeho posledních fotografií. Kvůli úmrtí muzikanta vzaly za své i jeho společné plány s blízkým přítelem Kamilem Peterajem.

Hasič, který 11. září zachraňoval životy: Na katastrofy jsme teď připraveni jako nikdy

11. září 2021 16:28

Před dvaceti lety aktivně zasahoval při teroristickém útoku na budovy Světového obchodního centra společně s dalšími hasiči. Přežil, všichni ale takové štěstí jako on neměli. Zesnulé kolegy mu nyní připomínají jejich děti, uvedl ve speciálním vysílání CNN Prima NEWS náčelník hasičského praporu v newyorské části Queens James Manahan.

Dokud nejste mrtvý, nejste zajímavý. Známý herec se po smrti Lasici obul do politiků

27. července 2021 23:27

Na svého dlouholetého kolegu Milana Lasicu zavzpomínal i herec Martin Huba. Právě na jeho narozeniny 16. července otevírali s již zesnulým Lasicou letní divadelní sezónu ve Studiu L + S hrou Staří mistři. „Milan dělal vše pro to, aby divadlo přežilo,“ řekl Huba s tím, že lidé mohli Lasicu ocenit už před desítkami let, nikoli až po jeho smrti.

Potměšil přišel před smrtí kvůli zákeřné nemoci o hlas. Spálili mu hlasivky, řekl kolega

13. července 2021 19:50

Na zesnulého herce Ladislava Potměšila vzpomínají jeho kolegové z branže jako na velkého profesionála. Zahrál si nejen v desítkách filmů, ale také propůjčil svůj nezapomenutelný hlas řadě postav ze zahraniční filmové produkce. V posledních měsících života však o něj přišel. Jeho přítel a kolega Martin Zahálka popsal, co tomu předcházelo.

reklama