CNN Prima News kolegové

kolegové

Výpis příspěvků ke štítku „kolegové“

Příběh zesnulého záchranáře Aleše dojal Česko. Díky dárcům rodina zůstane v milovaném domově

28. března 2023 20:22

Zhruba čtvrt roku. Přesně tolik času Čechům stačilo k tomu, aby na stránkách Znesnáze21 vybrali cílovou částku pro rodinu zesnulého záchranáře Aleše Bendy. Milovaný kolega, kamarád, otec a manžel zemřel náhle 10. prosince 2022. Zanechal po sobě početnou rodinu, která díky štědrosti dárců může zůstat ve svém domě, který se pojí se šťastnými vzpomínkami. Těm, kteří pomohli, poslali pozůstalí i kolegové dojemný vzkaz.

Tragédie ve vlnách. Odešel „Šílený pes“ Freire, surfař nezvládl divoké vody v Portugalsku

6. ledna 2023 22:06

Surfařskou komunitu zasáhla tragická zpráva. Ve 47 letech zemřel Brazilec Marcio Freire, kterému se přezdívalo „Šílený pes“. Osudná se mu stala jeho vášeň, konkrétně obrovské vlny v Nazaré na centrálním pobřeží Portugalska. Freire se za pomoci vleku snažil jednu z nich zachytit, náhle však upadl a skončil v bezvědomí.

Slavný Avenger poslal z nemocnice první fotku. Ostatní superhrdinové mu píší dojemné vzkazy

4. ledna 2023 09:03

Tragicky mohla skončit nehoda oblíbeného amerického herce Jeremyho Rennera, kterého dobře znají zejména fanoušci filmů z dílny Marvel Studios. Při odklízení sněhu ho srazil vlastní pluh a v kritickém stavu byl převezen do nemocnice. Nyní se představitel Hawkeye ozval fanouškům a připojil i svou fotografii. Značně potlučený herec děkoval za podporu svým blízkým, kolegům a fanouškům. Brzké uzdravení a dojemné vzkazy mu zaslali mimo jiné i jeho parťáci ze série Avengers.

Sám proti všem, kolegové mě neberou. Jak zlepšit pracovní vztahy a čeho se vyvarovat?

3. listopadu 2022 14:33

Možná vám to připomene školní léta, ale fakt je ten, že i dospělí lidé touží po tom být uznávaní a přijímaní. V pracovním kolektivu, kde trávíme podstatnou část svého života, to platí několikanásobně. Všichni máme čas od času výkyvy nálad, kterým okolí čelí s větším či menším porozuměním. Nicméně pokud patříte k lidem, kteří mají neustále pocit, že se proti nim spolčil celý svět a mění proto jedno zaměstnání za druhé, zbystřete. Možná děláte chyby, které ostatní štvou, aniž o tom sami víte.