CNN Prima News koleno

koleno

Výpis příspěvků ke štítku „koleno“

Federer po postupu do osmifinále odpískal Roland Garros. Musím naslouchat tělu, říká

Dvacetinásobný grandslamový vítěz Roger Federer se po postupu do osmifinále odhlásil z Roland Garros. Švýcarský tenista bojoval v sobotním nočním zápase 3. kola na pařížské antuce tři a půl hodiny s Němcem Dominikem Koepferem a na pokračování v turnaji se vzhledem k blížícímu se Wimbledonu necítí. Devětatřicetiletý Federer se vrací po dvou operacích kolene a stále není plně fit.

Hororový konec doposud snové sezony. Provod si přetrhl vazy v koleni, přijde o EURO

Hned jak záložník Slavie Praha Lukáš Provod v zápase v Olomouci spadl zcela nezaviněně na zem, bylo jasné, že je zle. Držel se za pravé koleno a po chvíli musel vystřídat. Trenér Jindřich Trpišovský po zápase pronesl, že to „nevypadá na nejhorší“. Bohužel se mýlil. Hvězda této sezony má přetržený zkřížený vaz v koleni a musí podstoupit operaci. To znamená, že přijde o nadcházející EURO.

Jeden nešťastný pohyb a malér byl na světě. Provod si poranil koleno, přijde o EURO?

Ten pohled bolel nejen trenéra Slavie Praha Jindřicha Trpišovského, ale také reprezentačního kouče Jaroslava Šilhavého. Lukáš Provod, jeden z nejlepších fotbalistů aktuální sezony Fortuna ligy, horký adept na přestup do jedné z nejlepších zahraničních lig a člen základní sestavy národního týmu, si v utkání s Olomoucí poranil koleno. Přesný rozsah škod ukáže pondělní vyšetření v nemocnici.

Horor v Premier League: Brankář Wolves utrpěl zranění hlavy, přímo na hřišti dostal kyslík

Nepěkný závěr mělo utkání dohrávky 28. kola Premier League mezi Wolves a Liverpoolem. Po srážce se spoluhráčem zůstal domácí gólman Rui Patricío bezvládně ležet na trávníku. Přímo na hřišti ho pak záchranáři ošetřovali dlouhých 13 minut. Do akce musela i kyslíková maska. Nakonec ho odnesli na nosítkách. Podle posledních zpráv by zranění portugalského brankáře nemělo být vážné. Liverpool i v následném 18minutovém nastavení udržel vedení 1:0 a z Wolverhamptonu si odvezl tři body.