CNN Prima News koleno

koleno

Výpis příspěvků ke štítku „koleno“

Vlhová emotivním vzkazem dojala fanoušky. Záběry jejího hrůzného pádu obletěly svět

Udělám vše pro to, abych se vrátila co nejdřív zpět a ještě silnější, vzkázala všem svým příznivcům prostřednictvím Instagramu slovenská lyžařka Petra Vlhová, která si při pádu během sobotního obřího slalomu Světového poháru v Jasné poranila vazy v koleni. Její trenér Mauro Pini následně potvrdil, že sezóna pro naději slovenského sjezdového lyžování skončila. Záběry jejího děsivého pádu zatím obletěly celý sportovní svět.

Pět let bez hokeje, devět operací. Přibyl nekonečný návrat nevzdal: Doufal jsem v zázrak

Ne každý by měl svatou trpělivost se svým tělem a takové odhodlání nevykašlat se na kariéru jako Daniel Přibyl. Před šesti lety byl blízko dětskému snu – hokejovému království NHL. Ale koleno a kyčel začaly protestovat. Tak moc, že útočník nenastoupil do jediného zápasu celých 245 týdnů. Nekonečné trápení má happy end. Pražská Sparta se chystá na novou sezonu a rodák z Písku figuruje v jejích plánech. „Jsem vděčný, že vůbec můžu hrát,“ vypráví pro CNN Prima NEWS.

Sportovní tragédie Jiříčka. Měl být v prvním kole draftu NHL, musí na operaci s kolenem

To, co dříve bylo takřka jistotou, už dnes neplatí. Čeští hokejisté, které by si organizace NHL v draftu vybíraly v prvním kole, jsou nedostatkovým zbožím. Naposledy se tak stalo v roce 2018. Skoupé období měl letos ukončit David Jiříček, obránce Plzně, který teprve na konci listopadu oslavil 18. narozeniny. Jenže výlet na organizačně zpackané mistrovství světa do 20 let v Kanadě mu plány značně zkomplikoval. Nyní je totiž jasné, že s poraněným kolenem musí na operaci.