reklama

kóma

Výpis příspěvků ke štítku „kóma“

Kvůli covidu je otec osmi dětí v kómatu. Byl zdravý, čekal na druhou dávku, smutní rodina

30. listopadu 2021 19:22

Jednačtyřicetiletý Brit James Grayson se v říjnu nakazil koronavirem. Nemoc dostal v době, kdy čekal na druhou dávku očkování. Rodina ho popisuje jako člověka, který rád cvičí a nikdy nebyl nemocný. Nyní ale leží v nemocnici v kómatu a lékaři mu dávají šanci na přežití 50 %. Pokud se vůbec uzdraví, jeho zotavení potrvá roky. Rodina proto žádá o pomoc veřejnost.

Zařídili pohřeb a vybrali náhrobek. V den odpojení ženy od přístrojů přišel zázrak

21. listopadu 2021 08:29

Sedmdesátých narozenin, které má Bettina Lermanová oslavit v únoru, se podle lékařů neměla dožít. Od konce září byla covid pozitivní žena připojena na plicní ventilátor a skončila v kómatu. Přes veškeré snahy lékařů se ji týdny nedařilo vzbudit, a tak se rodina vzdala poslední naděje. Příbuzní zařídili pohřeb, vybrali rakev i náhrobní kámen. V den, kdy měla být Lermanová odpojena od přístrojů, však nastal zázrak – probrala se.

Obavy o život Josefa Laufera, který je přes rok v kómatu. Dcera promluvila o jeho stavu

9. září 2021 15:57

Už 18 měsíců je herec a zpěvák Josef Laufer v takzvaném vegetativním stavu. Tedy ve stavu, kdy člověk například sám dýchá a normálně mu bije srdce, není ale schopen komunikovat se svým okolím. Způsobily to komplikace po rutinním zákroku, kdy si nechal operovat srdeční chlopeň. Kolem jeho zdravotního stavu nyní panuje řada otazníků. Jak na tom skutečně je a jakou má šanci na uzdravení?

Krutý osud. Dva Poláci letěli do Mexika za prací, místo toho přišli o orgány

26. února 2021 05:55

Polskem otřásl osud dvou dvacetiletých mladíků, kteří tento měsíc odletěli do Mexika za přislíbenou prací. Na místě jim ale odebrali ledviny a možná i další tělesné orgány. Jeden z Poláků zemřel, druhý je v kómatu, oznámil zpravodajský server Onet. Není jasné, zda je do zločinu nějak zapleten i třetí Polák, který krajanům práci domluvil. Pravdivost hrůzné historky mezitím potvrdily polské úřady.

reklama