CNN Prima News kondom

kondom

Výpis příspěvků ke štítku „kondom“

Olympiáda bez sexu i kondomů? To se musím smát, říká sportovní sexsymbol 90. let

17. července 2021 11:25

Už za pár dní startují v Tokiu olympijské hry. Nejlepší atleti planety jsou dny i týdny zavření společně v olympijské vesnici a sem tam přeskočí jiskra. O tom se pro německý deník Bild rozpovídala bývalá atletka a sportovní sexsymbol 90. let Susen Tiedtkeová, která se podivovala nad tím, že sportovci oproti minulým letům nedostanou kondomy.

Pravidla pro bezpečný sex v USA: Na hromadné akce s očkováním, pozor na výkaly

24. června 2021 00:46

Hygienická stanice v New Yorku vybízí občany, aby se v létě pořádně odvázali. A to hlavně sexuálně. V nejnovější aktualizaci notoricky známých grafických pokynů pro bezpečný sex během pandemie koronaviru vyzývá obyvatele, aby při radovánkách byli kreativní. I tak by si ale všichni měli užívat bezpečně. Hlavní rada zní, aby lidé, kteří plánují hromadné orgie, byli nejdříve naočkovaní. Za bezpečný sex se stále považuje synchronizovaná masturbace nebo pohlavní styk přes kamery či zeď.

Sportovci v Tokiu vyfasují kondomy. Nenasazovat a přivézt domů, prosí výbor

10. června 2021 09:54

Prezervativy sportovcům na olympiádě rozdávají pořadatelé od her v Soulu v roce 1988. Je zvykem, že si někteří atleti během psychicky náročného sportovního svátku dopřejí trochu povyražení. Při specifické akci pod pěti kruhy v Tokiu je však kvůli pandemii koronaviru nařízeno omezit jakýkoliv kontakt mezi sportovci, což by samozřejmě mělo platit i pro ten intimní. Přesto Mezinárodní olympijský výbor (MOV) pošle mezi olympioniky přibližně 160 000 kondomů.