reklama

Koukalová o exmanželovi: Vycítil šanci, musím dát okolí za pravdu. Popsala nový vztah

Jmenuje se Miloš a známe se už několik let, prozradila Gabriela Koukalová o svém novém partnerovi pro pořad SHOWTIME na CNN Prima NEWS, který také moderuje. Bývalá biatlonistka už s přítelem plánuje společnou budoucnost. A svěřila se, že s exmanželem Petrem Koukalem musela dát za pravdu okolí, které ji od něj odrazovalo.

reklama

Koukalová v současnoti prožívá velmi šťastné období – i díky moderování pořadu SHOWTIME, v němž se znovu našla. „Je to provázeno spoustou hodin, kdy jsem se zaměřovala na to, abych odváděla svoji práci co nejlépe, jako to bylo dříve ve sportu,“ prohlásila bývalá biatlonistka pro SHOWTIME.

Od práce si ale před několika dny odskočila na hory do italského Livigna, odkud sdílela rozesmátá videa. Kromě kamarádů tam vyrazila právě i s novým přítelem. „Známe se už několik let, byli jsme hodně blízcí přátelé. Jmenuje se Miloš. Spoustu posledních let pracoval v gastronomii, jeho rodina má nějaké podniky,“ popsala Koukalová.

Na jídlo a svůj kuchařský um měl také Miloš krásnou moderátorku částečně „sbalit“. Na novém partnerovi ale Koukalové imponuje i to, že se ji nesnaží předělat a bere ji, jaká je. Navíc prý umí dobře naslouchat, je pozorný a mají mnoho společného.

Že je vztah opravdu vážný, dokládá i fakt, že už spolu partneři prakticky bydlí. O svatbě ale zatím Koukalová slyšet nechce. „Po zkušenostech z minulosti nejsem svatbám úplně nakloněna. V tomhle směru bych rozhodně nepospíchala. Ale společnou budoucnost plánujeme,“ ujistila.

Měla jsem zavřené oči, říká Koukalová o exmanželovi

„Minulými zkušenostmi“ narážela na nevyvedené manželství s badmintonistou Petrem Koukalem, které se loni po čtyřech letech rozpadlo. Nyní má ale bývalá biatlonistka znovu skvělý důvod k úsměvu. Přestože se úspěšná sportovkyně snažila si na vztah uchovat hlavně hezké vzpomínky a doufala, že se s exmanželem dohodnou, ukázalo se, že majetkové vypořádání po rozvodu tak jednoduché nebude.

„Čím delší čas od rozvodu uplynul, jsem do jisté míry víc a víc zklamaná. Pořád jsem věřila, že se dokážeme domluvit jako dospělí lidé, ale teď ten pocit nemám. Je mi to až nepříjemné, jsou zpochybňovány moje sportovní úspěchy a ocenění. Dospělo to do fáze, kdy si oba musíme brát právního zástupce, takže v klidu to asi neproběhne,“ přiznala Koukalová.

Zpětně prý bývalou biatlonistku mrzí, že vůbec něco takového dopustila. „Ten druhý člověk v podstatě jen vycítil šanci, asi mě uměl docela dobře přečíst. Je to pro mě cenná zkušenost, ale nechci to jakkoliv hodnotit. Teď jsem bohatší o spoustu zkušeností a věřím, že mě to hodně posílilo. Mrzí mě, že musím dát mnoha lidem kolem mě za pravdu, ale dneska si uvědomuju, jak jsem měla zavřené oči,“ dodala Koukalová.

Tagy:

Hlavní zprávy

Německý viceadmirál odstoupil poté, co chválil Putina. Pomoci Ukrajině ale země neplánuje

Šéf německého námořnictva Kay-Achim Schönbach odstoupil kvůli svým kontroverzním výrokům na adresu Ukrajiny a Ruska, uvedla agentura Reuters. Mluvčí německého ministerstva obrany řekla, že viceadmirálova prohlášení, ať už jde o jejich obsah či formu, neodrážejí oficiální postoj Německa. Vztahy našeho západního souseda s Ukrajinou jsou však nadále napjaté. Německo se totiž staví velmi odmítavě k vojenské pomoci Ukrajině v souvislosti s hrozící ruskou invazí.

Dosáhnete na státní podporu kvůli energiím? Jurečka představil kalkulačku pro zájemce

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka (KDU-ČSL) představil plán na vyplácení podpory kvůli zdražení energií. Zájemci o příspěvek na bydlení si mohou díky nově spuštěné kalkulačce spočítat, zda na státní podporu dosáhnou. Podle šéfa resortu na něj mají nárok vlastníci bytu a trvalí nájemníci, kterým na úhradu přiměřeného bydlení v Praze nestačí 35 procent celkových příjmů. V jiných oblastech činí hranice pro příspěvek 30 procent příjmů.

Vědce děsí nová mutace omikronu. Měla by získat vlastní řecké písmeno, myslí si

Nová mutace omikronu vědce děsí. Subvarianta s označením BA.2, které se též přezdívá „skrytá verze omikronu“, je podle dostupných dat přenosnější. Odborníci se proto obávají, že by mohla vyvolat další vlny pandemie po celém světě, již nyní by v některých zemích mohla dominovat. Apelují tak na to, aby varianta získala vlastní písmeno z řecké abecedy.

reklama

Domácí zpravodajství

Lámali vězňům nohy a bili je do obličeje. Dozorcům z Valdic hrozí až 10 let za mřížemi

Vyšetřovatelé Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) stíhají osm dozorců z věznice Valdice na Jičínsku. Viní je z toho, že fyzicky napadali odsouzené nebo násilí přihlíželi. Dvěma dozorcům hrozí až desetileté tresty. GIBS zahájila trestní stíhání po vyhodnocení důkazů i znaleckých posudků loni v říjnu, informovala v sobotu mluvčí inspekce Ivana Nguyenová.

Další mrazivé záběry z nehody na D5: Utekli za svodidla, jejich auto smetl kamion

Na sociálních sítích se objevilo další video ze čtvrteční hromadné nehody na dálnici D5 u Žebráku na Berounsku. Kvůli špatnému počasí a nezodpovědnosti některých řidičů tam havarovalo 36 aut a šest lidí se zranilo. Provoz byl zastaven na 11 hodin. Poslední video názorně ukazuje, jak je důležité při havárii na dálnici ihned opustit vozidlo a dostat se od něj co nejdál.

reklama