CNN Prima News čivava

čivava

Výpis příspěvků ke štítku „čivava“

Staford zaútočil na čivavu: Drásal ji dlouhé minuty, hrozně naříkala, popsala majitelka

Velmi smutný konec měl konflikt dvou psů ve středočeské Vlašimi. Americký stafordšírský teriér se vrhl na čivavu, se kterou byla venku její majitelka. I ta si ze souboje odnesla drobná zranění. Malý pes zápas nepřežil, vykrvácel dřív, než mu veterinář mohl pomoct. Případ řeší vlašimská radnice a podle starosty majiteli psa, který útočil, hrozí, že mu ho odeberou, uvedla televize CNN Prima NEWS.

Žena ukradla z nákupního centra v Praze čivavu. Zlodějku hledá policie, poznáte ji?

Pražští policisté řeší neobvyklou krádež. V nákupním centru v ulici na Pankráci ukradla neznámá žena čivavu jménem Miky. Majitelka desetiletého psa uvázala k reklamnímu poutači, když se vrátila z nákupu zpět, její čtyřnohý mazlíček už na místě nebyl. Majitelé už mají naštěstí svého pejska zpět, po neznámé ženě však policie stále pátrá.

Krainová založila svému štěněti Instagram. Pes je z množírny, kritizují ji lidé

Show Jana Krause slaví 10 let a za tu dobu se na červené pohovce vystřídalo přes 1 500 hostů. Mezi nimi byla i spousta zvířátek a hned v prvním díle po prázdninách byla hostem psí princezna – štěně modelky Simony Krainové, které se takřka přes noc stalo hvězdou Instagramu. Ale jako každá hvězda čelí Simona i její štěně kritice a útokům. Někteří lidé tvrdí, že je pejsek z množírny.