CNN Prima News králík

králík

Výpis příspěvků ke štítku „králík“

Máte jen dvě možnosti, tak zdrhejte, králíci. Ukrajinci na jihu poslali Rusům drsný vzkaz

1. září 2022 19:44

Ukrajinci pokračují v útocích na jižní frontě, kde začátkem týdne vyhlásili protiofenzivu. V novém vzkazu přes sociální sítě dali ruským vojákům na výběr ze dvou možností: „Buď utečete, nebo zemřete.“ I přes počáteční úspěchy ukrajinské armády však někteří analytici i představitelé Kyjeva upozorňují, že vyhnat okupanty z jihu země nebude vůbec snadné.

Střelba vzduchovkou nebo kuchání králíka. Jak by mohla vypadat novodobá branná výchova?

9. května 2022 05:11

Střelba vzduchovkou, stavění stanu, základy přežití v lese, první pomoci i práce s mapou, mediální výchova nebo teorie „kuchání králíka“. Poslanci CNN Prima NEWS řekli, jak by podle nich mohla vypadat novodobá branná výchova. Ministr školství Petr Gazdík (STAN) totiž mluvil o tom, že by chtěl pro základní a střední školy zavést týdenní kurzy krizové přípravy, které by měly podobnou formu jako „lyžáky“.

Ani mimozemšťané, ani vesmírná loď. Čínské vozítko po týdnech rozluštilo záhadu na Měsíci

24. ledna 2022 19:45

Záhada vyřešena. Čínské vozítko Yutu-2, které zkoumá odvrácenou stranu Měsíce, se konečně přiblížilo k podivnému objektu, který vyfotografovalo v prosinci. Výsledek zřejmě zklamal nejen příznivce UFO, ale i některé vědce. Záhadný objekt je totiž ve skutečnosti obyčejný kus skály, který dokonce nemá ani tvar krychle, jak se z původního snímku zdálo.

Desítky králíků v bytě, většina byla utracena. Muž se o ně nestaral kvůli covidu

3. září 2021 22:58

Kuriózní případ týrání zvířat řeší úředníci liberecké radnice. V třípokojovém bytě žil starší muž s více než sedmdesáti zakrslými králíky. Když ho odvezli do nemocnice, skončila zvířata v záchranné stanici. Většinu z nich ale museli veterináři kvůli zanedbanému stavu utratit. Králíci, kteří přežili, hledají nové majitele.

Koronaviroví mazlíčci omrzeli: Půlka Britů lituje pořízení mazlíčka během pandemie: Jak je to v Česku?

27. července 2021 12:30

Lidé, kteří si během koronavirové uzávěry pořídili domácího mazlíčka, v řadě případů svého rozhodnutí začínají litovat. Před touto skutečností varovali britští odborníci na zvířecí chování a charitativní skupiny, kterým se ozývá čím dál tím více majitelů, kteří se potýkají s péčí o impulzivně pořízené zvířátko, napsal zpravodajský server The Guardian.