Krampol míří do pečovatelského domu, trápí ho slabé zdraví. Fanoušky nalákal na novou tvorbu

Herec Jiří Krampol skončil opět v nemocnici.

Jiří Krampol jde do pečovatelského domu

Jiří Krampol se bude muset přestěhovat do domu s pečovatelskou službou. Herec a dabér se už dlouho potýká s vážnými zdravotními problémy. Potřebuje neustálou péči.

Do domu musí herec podle svých slov proto, aby měl blízko pomoc, kdyby se mu něco stalo. „Je to vlastně normální byt, akorát tam budu mít služby jako lékaře. Zkrátka budu na místě, kde se o mě případně postarají,“ řekl umělec CNN Prima NEWS.

ČTĚTE TAKÉ: Krampol si před náhlou hospitalizací vzal Xanax. Spekulace o sebevraždě rázně odmítl

V rozhovoru také pozdravil diváky a čtenáře CNN Prima NEWS a dodal, že doufá, že své fanoušky opět brzy uvidí. „Nedávno jsem nahrál dvě CD, tak doufám, že se vám dostanou do ruky,“ vzkázal svým příznivcům.

Zdravotní komplikace má Krampol dlouhodobě. V lednu se léčil v Nemocnici Na Františku naposledy kvůli potížím s chůzí. Následovalo propuštění do domácího léčení a následný rychlý převoz do Všeobecné fakultní nemocnice na Karlově náměstí kvůli nebezpečné slabosti – zřejmě po prášku na spaní. Ještě minulý týden Krampol doléčoval opakovaný zápal plic.

„Od dětství mám v háji průdušky a mám i špatné plíce. Měla to maminka, všechny tety, brácha, vnoučata, syn. Je to prokletí,“ popsal tehdy v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Plíce ale nejsou jediným zdravotním problémem, který herce trápí. „Léta letoucí mám chronické selhání srdce. To je choroba, kterou mám už asi 15 let. Je to spojené i s ledvinami, takže když piji hodně, tak to odnese srdce, když piji málo, odnesou to ledviny. Doktoři tedy teď hledají poměr, aby to bylo vyrovnané a bylo to co nejmenší zlo,“ uvedl herec.

Sdělil také, že ho trápí neustálé spekulace o jeho zdravotním stavu. „Nechápu, co je na tom divného, že člověk, kterému je 86 let, je nemocný. ‚Krampol ledviny v háji‘, ‚Krampol průdušky v háji a odpumpovali mu devět litrů vody‘. To jsou rádoby senzační zprávy, ale všechno je to normální léčba, vždyť jsem starý,“ kroutil hlavou herec.

MOHLI JSTE PŘEHLÉDNOUT: Jiří Krampol otevřeně promluvil o svém zdraví, zmínil rodinné „prokletí“

Tagy: