Krampolova otevřená zpověď z nemocnice: Měl jsem namále, vypadalo to jako konečná

Obavy o zdraví herce Jiřího Krampola byly oprávněné. Jak přiznal v rozhovoru CNN Prima NEWS, prošel si srdečním kolapsem a stále bojuje s dýchacími obtížemi. I když se jeho zdravotní stav lepší, podle lékařů ještě nemá vyhráno.

„Měl jsem zápal plic, pak ještě srdeční kolaps a ty průdušky. Měl jsem opravdu namále. Pomalu mě z toho dostávali, už se mi vrátil dech. Snad je velké neštěstí zažehnané,“ popsal z nemocnice Krampol.

Přiznal také, že se musí nyní šetřit. „Na nějaké zájezdy nemůžu. Musím takzvaně ubrat plyn. Čekám, než to odezní. Sem tam mi dávají kyslík,“ přiznal s tím, že ho v pondělí převezli z oddělení jednotky intenzivní péče.

Vyvrátil však, že by podstoupil katetrizaci (speciální vyšetření srdce, pozn. red.) nebo že by byl napojen na přístrojích. „Panu doktorovi Špačkovi, sestřičkám a všem děkuju, jsou to tak úžasní lidé, kteří mě podrželi. Opravdu mi bylo strašně, myslel jsem, že je to konečná a tady mě vypiplali,“ popsal s tím, že si těchto zachránců strašně váží.

Udělal by vše pro to, aby se jim revanšoval. Jestli Vánoce už stráví doma, si ale oblíbený herec netroufá odhadovat. „Doufám v to, ale ani lékaři to nevědí,“ uzavřel.

Tagy: