reklama

Krampol podstoupil operaci srdce. Utekl hrobníkovi z lopaty, říká jeho blízký přítel

Herec Jiří Krampol má za sebou operaci srdce. Zákrok byl plánovaný a 83letému herci se teď daří mnohem lépe. Potvrdil to jeho blízký přítel a fotograf Miloš Schmiedberger.

reklama

„Jirka podstoupil operaci, která byla dlouhodobě plánovaná. Ukázalo se, že kardiostimulátor, který měl, se musí nahradit novým a výkonějším,“ řekl Schmiedberger. Krampol podstoupil operaci v pondělí, nyní je prý v dobrém stavu.

„Vše proběhlo naprosto v pořádku a bylo zalité sluncem. Nechali si ho tam zatím na pozorování,“ doplnil fotograf.

„Jirka je ve skvělé náladě. Díky veliké a usilovné péči doktorů a sestřiček, jak on sám říká, utekl hrobníkovi z lopaty. Začíná žertovat, takže to je dobré znamení, že je už zase ten Jirka Krampol, kterého všichni známe,“ popsal Schmiedberger.

Za skvěle odvedenou práci nemocničního personálu poděkoval před pár dny i sám Krampol. „Panu doktorovi Špačkovi, sestřičkám a všem děkuju, jsou to tak úžasní lidé, kteří mě podrželi. Opravdu mi bylo strašně, myslel jsem, že je to konečná a tady mě vypiplali,“ řekl s tím, že si těchto zachránců strašně váží.

Udělal by prý vše pro to, aby se jim revanšoval. Jestli Vánoce už stráví doma, si ale oblíbený herec netroufl odhadovat. „Doufám v to, ale ani lékaři to nevědí,“ uzavřel.

Tagy:
zdraví operace nemocnice SHOWTIME hospitalizace Jiří Krampol operace srdce Miloš Schmiedberger

Hlavní zprávy

Počet křesťanů klesá, raduje se Pirát. Církev má podle něj špatný vliv na společnost
Politika

Počet křesťanů klesá, raduje se Pirát. Církev má podle něj špatný vliv na společnost

Počet křesťanů hlásících se ke katolické církvi se za posledních deset let snížil o 340 tisíc, vyplývá to z dat Českého statistického úřadu. V pondělí v podvečer na to upozornil pražský pirátský radní pro bydlení Adam Zábranský s tím, že to není špatná zpráva. Katolická církev v Česku pod vedením kardinála Dominika Duky má podle něj na společnost negativní vliv.

Nechá se Djokovič očkovat? Pokud ne, bude mít utrum také na Roland Garros
Tenis

Nechá se Djokovič očkovat? Pokud ne, bude mít utrum také na Roland Garros

Loni Novak Djokovič vyhrál Australian Open a při další grandslamové zastávce v Paříži si přivlastnil Pohár mušketýrů. Jisté je, že letos v australském Melbourne trůn přenechá někomu jinému. A zdá se, že ani na Roland Garros nebude mít možnost obhajovat titul z roku 2021. Francie totiž zpřísnila protikoronavirová opatření, kvůli kterým neočkovaní nemohou prakticky nic.

Záhadná nemoc postihuje mladé lidi v Kanadě. Experti netuší, co vážné potíže způsobuje

Kanadu znepokojuje záhadná nemoc, která postihuje především mladé lidi. Jde o neurologickou chorobu, která se projevuje nespavostí, halucinacemi nebo problémy s myšlením. Oficiální počet nemocných je 48, podle zdrojů webu The Guardian jich ale může být až 150. Experti se přou, co nemoc způsobuje. Podle některých informací se však úřady chystají oznámit, že za vším stála špatná diagnostika.

Farský je vlastizrádce. Jeho stáž v USA je protistátní činnost, zdůrazňuje Okamura

Předseda SPD Tomio Okamura se znovu ostře pustil do poslance Jana Farského (STAN) za jeho osmiměsíční stáž na americké univerzitě v Oregonu. Podle něj politik svým odjezdem, o kterém věděl již před loňskými říjnovými volbami, podvedl voliče. Vzhledem k tomu, co bude Farský v USA studovat, Okamura neváhal v souvislosti s ním použít pojem „vlastizrádce“.

reklama

Domácí zpravodajství

Zemřela zpěvačka Horká, měla se úmyslně nakazit koronavirem. Jste odpad, vzkazuje syn

Ve věku 57 let zemřela zpěvačka folkové kapely Asonance Hana Horká. I když příčinu úmrtí kapela nezveřejnila, na sociálních sítích se množí spekulace, že s ním mohl souviset covid, který nedávno prodělala. Koronavirem se měla nakazit úmyslně, což nepřímo potvrdil i její syn. „Sebrali jste mi maminku, která si na vašem základě stavěla veškeré svoje argumenty,“ napsal v komentáři, kde označil některé odborníky, kteří se vyjadřovali k pandemii.

reklama