Krásná moderátorka Eva Perkausová zdobí obrazovku televize Prima už pět let

Moderátorka Eva Perkausová dnes slaví výročí na obrazovkách televize Prima. Poprvé se divákům představila přesně před pěti lety, 7. září 2015, kdy se stala tváří Top Star magazínu, ve kterém informovala o dění v showbyznysu.

„To není možné, že dnes je to už pět let! Uteklo to neskutečně. Když jsem nastupovala na Primu, bylo mi 21 let. Za tu dobu jsem načerpala nespočet zkušeností, za které Primě vděčím,“ říká Eva Perkausová.

Od března 2018 usedala po boku Romana Šebrleho před kamerami hlavní zpravodajské relace Velké zprávy. „Je to cesta, která mě posunula dopředu nejen jako moderátorku, ale i jako člověka. Moderovala jsem jak společenské magazíny, tak i hlavní zpravodajskou relaci. Takové zkušenosti vám už nikdy nikdo nevezme,“ bilancuje moderátorka, která s příchodem nové zpravodajské stanice CNN Prima NEWS uvádí pořad SHOWTIME.

„Práce v televizi mě stále nejen baví, ale hlavně i naplňuje. A kdybych dostala tu příležitost, tak se cítím na dalších 100 let vysílání,“ směje se a doplňuje, že slavit v plánu nemá. „Žádná oslava mé pětiletky nebude – i vzhledem k tomu, jaké smutné zprávy o smrti skvělého režiséra Jiřího Menzela v Showtime aktuálně máme.“

Tagy: