CNN Prima News krematorium Strašnice

krematorium Strašnice

Výpis příspěvků ke štítku „krematorium Strašnice“

Pohřeb stylisty Pokorného: Schneiderová a Čvančarová v slzách. Přišla i jeho první láska

7. prosince 2022 16:21

Rodina, přátelé a také kolegové se ve středu v pražském Krematoriu Strašnice naposledy rozloučili se stylistou Janem Pokorným, který se rozhodl ukončit svůj život v pouhých 39 letech. Dorazila jeho blízká přítelkyně a herečka Jitka Schneiderová, modelka Simona Krainová či kadeřník Martin Tyl. Nechyběli ani sousedé mladého umělce či jeho láska z mládí. Mnozí na Pokorného vzpomínají jako na veselého a usměvavého člověka. Nedokážou vůbec odhadnout, co ho k tak tragickému činu vedlo.

Měla jsem pocit, že tu budeš navždycky, vzpomínala Bohdalová na pohřbu Oplustila

31. října 2022 16:28

V pondělí se ve Velké obřadní síni v krematoriu v pražských Strašnicích konal pohřeb televizního a rozhlasového scenáristy a dramatika Gustava Oplustila. Naposledy rozloučit se s ním přišlo i několik známých osobností. Mezi nimi byli například herci Jan Přeučil či Jaroslav Satoranský nebo herečka Jiřina Bohdalová, která zavzpomínala na jejich dlouholetou spolupráci.

Slzy a slova uznání. Somr byl skromný a vždy galantní, vzpomínali lidé na pohřbu

26. října 2022 19:48

Říct sbohem svému oblíbenému herci Josefu Somrovi přišly do pražského strašnického krematoria desítky smutečních hostů. Nechyběla rodina, přátelé ani kolegové zesnulého umělce. Dorazila herečka Ljuba Kotrbová, herec Jan Kačer nebo prezident Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech Jiří Bartoška. Položit květinu k Somrově rakvi přijeli také jeho letití fanoušci.

Desítky květin i slzy smutku. Skončilo poslední rozloučení se Somrem

26. října 2022 12:30

Ve Velké obřadní síni pražského strašnického krematoria se ve středu 26. října uskutečnilo poslední rozloučení s Josefem Somrem. Kromě rodiny a přátel dorazili také dlouholetí kolegové zesnulého herce a také jeho fanoušci, kteří k Somrově rakvi položili desítky květin. Smuteční obřad se pak nesl v dojemné atmosféře.

Poslední rozloučení s legendou Olympicu: Na obřad přišel Chrastinovi říci sbohem i Janda

10. ledna 2022 17:07

Baskytaristu, zpěváka a textaře Pavla Chrastinu v pondělí ve strašnickém krematoriu na poslední cestu doprovodily hity skupiny Olympic a potlesk několika desítek přítomných. Mezi nimi byl i Petr Janda, se kterým Chrastina vytvořil autorskou dvojici na prvních deskách Olympicu, dále přišli bubeník Martin Vajgl nebo zpěváci Pavel Sedláček a Viktor Sodoma. Smuteční obřad otevřela známá skladba Snad jsem to zavinil já.

FOTOGALERIE: Oblíbené písně i slzy dojetí. Se Žbirkou se rozloučili jeho blízcí i veřejnost

19. listopadu 2021 17:24

Říct poslední sbohem oblíbenému slovenskému zpěvákovi Miroslavu Žbirkovi dorazili v pátek odpoledne do strašnického krematoria stovky lidí. Samotného obřadu se zúčastnila jeho rodina a pozvaní hosté, jako například zpěvák Michal Hrůza, Vendula Pizingerová či zpěvačka Martha. Nechyběly slzy, obří potlesk a Mekyho hity.